Szavazás eredménye: Szoktal-e omahazni es, ha igen milyen gyakran es milyen szinten?

Szavazók
494. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Szoktam,megelhetesi szinten

    14 2,83%
  • Szoktam, de veszto vagyok

    33 6,68%
  • Szoktam, de BE vok

    33 6,68%
  • Neha-neha funbol,amikor unatkozom

    73 14,78%
  • Nem szoktam egyaltalan

    39 7,89%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni funbol

    7 1,42%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni megelhetesi szinten

    22 4,45%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 217 / 369 ElsőElső ... 117167207215216217218219227267317 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.161 - 2.170 (3683) összesen
Like Tree2662Likes

Téma: danfiu omaha szekcioja

  1. #2161
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Poco, szted mivel adhat meg?Te hogy jatszottad volna a handet?

    Jah es az nem 1000 euro, hanem 100bb
    Szia!
    river check/call.

  2. #2162
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Lehet készítenem kéne egy újabb videót, ezúttal "Viselkedés a fórumon, avagy hogyan ne értsek sosem egyet az okosabbakkal és oltsak le mindenkit rendszeresen úgy, hogy közben ne utáljon ki a közösség" címmel.
    zvar19 likes this.

  3. #2163
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Mivel három 9-es van a boardon, én bet999/foldot játszanék.
    Tuti csak pokerrel emel vissza, így spórolhattál volna 0,9bb-t.

    De ne legyél szomorú emiatt, legközelebb...
    Sai likes this.

  4. #2164
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet készítenem kéne egy újabb videót, ezúttal "Viselkedés a fórumon, avagy hogyan ne értsek sosem egyet az okosabbakkal és oltsak le mindenkit rendszeresen úgy, hogy közben ne utáljon ki a közösség" címmel.
    Nem oltok senkit. Azt se tudom mit jelent. Annyit azért tudok, hogy bizonyos IQ szint alatt szokták az emberek egymást "oltani". Annál azért feljebb vagyok úgy gondolom, na meg a tesz is kimutatta
    A hand-del kapcsolatban annyi bajom van csak, hogy egy kezdő, aki benéz és elolvassa hsz-einket, azt gondolja hogy még Én gondolkodom rosszul és Én játszanék hibásan, hogy azt feltételezem, hogy lehetek hatul is a bubi fullommal
    Harvey likes this.

  5. #2165
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Hozzászólások
    127

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annál azért feljebb vagyok úgy gondolom, na meg a tesz is kimutatta
    l
    I'm not crazy. My mother had me tested - YouTube
    Zsipali and danfiu like this.

  6. #2166
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...egy kezdő, aki benéz és elolvassa hsz-einket, azt gondolja hogy még Én gondolkodom rosszul és Én játszanék hibásan ...
    Egyszerűen rajongòddà teszel ezekkel a hsz-ekkel

    Ne foglalkozz a sok nagytudàsùval. High-stakes PLO ide-vagy oda nyugodtan szòlj ha ilyen nyilvànvalò leak-et talàlsz Dànfiú jàtèkàban.
    Harvey likes this.

  7. #2167
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszerűen rajongòddà teszel ezekkel a hsz-ekkel

    Ne foglalkozz a sok nagytudàsùval. High-stakes PLO ide-vagy oda nyugodtan szòlj ha ilyen nyilvànvalò leak-et talàlsz Dànfiú jàtèkàban.
    Remélem, hogy nem cinikusan tetted ezt a megjegyzést.
    Amennyiben nem, köszönöm szépen!
    További sok sikert!

  8. #2168
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem oltok senkit. Azt se tudom mit jelent. Annyit azért tudok, hogy bizonyos IQ szint alatt szokták az emberek egymást "oltani". Annál azért feljebb vagyok úgy gondolom, na meg a tesz is kimutatta
    A hand-del kapcsolatban annyi bajom van csak, hogy egy kezdő, aki benéz és elolvassa hsz-einket, azt gondolja hogy még Én gondolkodom rosszul és Én játszanék hibásan, hogy azt feltételezem, hogy lehetek hatul is a bubi fullommal
    Nekem és sok más embernek viszont pont az a problémája, hogy esetleg egy kezdő játékos benéz, elolvassa a hsz-eket és úgy gondolja, hogy te játszanál jól.

    Danfiu, akinek már másodszor adtál a te saját stílusodban tanácsot, Magyarország legjobb omahásai közé tartozik. Órákat vett a legjobb PLO oktatóktól, tudását mindenki elismeri, mindemellett jó sokat nyert már és nagyon segítőkész is.

    Komolyan eszedbe sem jut, hogy esetleg egy omaha hand-el kapcsolatban talán neki van igaza és nem neked? Nem gondolod, hogy tanulhatnál tőle ahelyett, hogy megkérdőjelezed a játékát? Tényleg úgy érzed, hogy a te véleményed az egyetlen biztos pont a fórum sivatagában?

  9. #2169
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem és sok más embernek viszont pont az a problémája, hogy esetleg egy kezdő játékos benéz, elolvassa a hsz-eket és úgy gondolja, hogy te játszanál jól.

    Danfiu, akinek már másodszor adtál a te saját stílusodban tanácsot, Magyarország legjobb omahásai közé tartozik. Órákat vett a legjobb PLO oktatóktól, tudását mindenki elismeri, mindemellett jó sokat nyert már és nagyon segítőkész is.

    Komolyan eszedbe sem jut, hogy esetleg egy omaha hand-el kapcsolatban talán neki van igaza és nem neked? Nem gondolod, hogy tanulhatnál tőle ahelyett, hogy megkérdőjelezed a játékát? Tényleg úgy érzed, hogy a te véleményed az egyetlen biztos pont a fórum sivatagában?
    Ne csináld már! Senki nem kérdőjelezi meg a tudását, meg hogy milyen szinten van az országban. Egyszerűen paraszti logikával szoktam neki feltenni a kérdéseket, ahogyan az előzőt is. Nyilvánvalóan hibázott a bubi fullnál. A kérdés az, hogy ezt elfogadja-e?...

  10. #2170
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne csináld már! Senki nem kérdőjelezi meg a tudását, meg hogy milyen szinten van az országban. Egyszerűen paraszti logikával szoktam neki feltenni a kérdéseket, ahogyan az előzőt is. Nyilvánvalóan hibázott a bubi fullnál. A kérdés az, hogy ezt elfogadja-e?...
    Elfogadom barmikor ha hibaztam, csak az osszes hsz edben annyira lesut h eredmeny orientaltan gondolkozol hand vs hand es soha nem hand vs range.Visszaterve a handre, std push a river, ugye minden olyan AA,KK ami csak callozta a turnt, ezektol varok valuet, ha ch elek rosszabb nem hiszem h fog shovolni, mert turnon vagy JJ,9x sor vagy valami picked up gs+fd vok, szal nekunk kell hivni, mert sokszor elfogja magat vinni valuetownba.

    Nyilvan ettol meg nem vagy rosszabb ember, csak mashogy gondolkozunk Nyilvan en sem jatszom meg minden handet tokeletesen es barkinek a kritikajat elfogadom, ha ala van tamasztva es nem eredmeny orientaltan kozeliti meg a handet..
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2013. 08. 26. 18:42
    oTBo likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •