Szavazás eredménye: Szoktal-e omahazni es, ha igen milyen gyakran es milyen szinten?

Szavazók
494. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Szoktam,megelhetesi szinten

    14 2,83%
  • Szoktam, de veszto vagyok

    33 6,68%
  • Szoktam, de BE vok

    33 6,68%
  • Neha-neha funbol,amikor unatkozom

    73 14,78%
  • Nem szoktam egyaltalan

    39 7,89%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni funbol

    7 1,42%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni megelhetesi szinten

    22 4,45%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 218 / 369 ElsőElső ... 118168208216217218219220228268318 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.171 - 2.180 (3683) összesen
Like Tree2662Likes

Téma: danfiu omaha szekcioja

  1. #2171
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    annyira komolytalan ez az egész.
    icipoci szoktál te egyáltalán kessgémezni, vagy még mindig a 2500 ft-os élőversenyeket tolod?

  2. #2172
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És nehezen tudom elképzelni, hogy valaki egy ilyen line után két AA-ra, vagy KK-ra megadjon 100 BB-t.
    mondd drága pocikám, omaháztál már VALAHA?
    tiltre vágsz session előtt, ezt nem hiszem el.
    rosszabb vagy mintha a nut flushom-et beletolom egy riveren felszedett str8flushbe komolyan..
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #2173
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elfogadom barmikor ha hibaztam, csak az osszes hsz edben annyira lesut h eredmeny orientaltan gondolkozol hand vs hand es soha nem hand vs range.Visszaterve a handre, std push a river, ugye minden olyan AA,KK ami csak callozta a turnt, ezektol varok valuet, ha ch elek rosszabb nem hiszem h fog shovolni, mert turnon vagy JJ,9x sor vagy valami picked up gs+fd vok, szal nekunk kell hivni, mert sokszor elfogja magat vinni valuetownba.

    Nyilvan ettol meg nem vagy rosszabb ember, csak mashogy gondolkozunk Nyilvan en sem jatszom meg minden handet tokeletesen es barkinek a kritikajat elfogadom, ha ala van tamasztva es nem eredmeny orientaltan kozeliti meg a handet..
    Ha már a line-t kérdezted:
    Valószínűleg Én is tönkrementem volna, csak egy kicsit másképp.
    Flop-on Pot, amennyiben raise-t kapok nyilván berakom. Ha csak sima megadást, akkor turn-ön Én teszem be.
    Nem akarom rossz helyen betenni a pénzem, éppen ezért nem várok a riverig. Jelen esetben esett ellenfelünk egy out-ja, legközelebb nem fog.
    Nekem elég texas-osnak tűnnek ezek a megjátszások, amit már másodjára látok tőled.
    Tudom, hogy tapasztaltabb vagy és kétség sem fér hozzá, hogy a tudásod is messze jobb, de nem azért szólok hozzá, hogy a kákán is csomót keressek.

  4. #2174
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mondd drága pocikám, omaháztál már VALAHA?
    tiltre vágsz session előtt, ezt nem hiszem el.
    rosszabb vagy mintha a nut flushom-et beletolom egy riveren felszedett str8flushbe komolyan..
    Jó tanács! Inkább ne játssz ma, pihenj egyet!
    Úgy látom eluralkodtak rajtad az érzések.
    Ha mégis játszol, úgy Sok Sikert Kívánok!

  5. #2175
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem elég texas-osnak tűnnek ezek a megjátszások, amit már másodjára látok tőled.
    nézd el neki, még nem szokott át holdemről eléggé

  6. #2176
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már a line-t kérdezted:
    Valószínűleg Én is tönkrementem volna, csak egy kicsit másképp.
    Flop-on Pot, amennyiben raise-t kapok nyilván berakom. Ha csak sima megadást, akkor turn-ön Én teszem be.
    Nem akarom rossz helyen betenni a pénzem, éppen ezért nem várok a riverig. Jelen esetben esett ellenfelünk egy out-ja, legközelebb nem fog.
    Nekem elég texas-osnak tűnnek ezek a megjátszások, amit már másodjára látok tőled.
    Tudom, hogy tapasztaltabb vagy és kétség sem fér hozzá, hogy a tudásod is messze jobb, de nem azért szólok hozzá, hogy a kákán is csomót keressek.
    Pocóka, tudtad, hogy az egoisták szokták nagybetűvel írni az E/1-es személyes névmást?

    Mindig szörnyülködve nézem, amikor valaki leírja egy mondatban nagy kezdőbetűvel, hogy 'Én'. A Te, Neked, és hasonló szavakat szoktuk nagybetűvel írni a tisztelet jeleként, udvariasságból. Szóval elég nagy egóra vall, persze ezt eddig is tudtuk Rólad Ez meg, amit itt művelsz a topicban, akkora botrány, hogy el sem hiszem

    ( könyörgöm, ne töröljétek ezeket a hsz-eket, kivéve ha dandiu kéri )

  7. #2177
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Remelem nem fogjak torolni, csak elemzunk!

  8. #2178
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Zavarban

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tiltre vágsz session előtt
    Játszunk HU-t?
    naggeri likes this.

  9. #2179
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    €5/€10 Pot Limit Omaha Hi
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG (€6,475.25) 648bb
    Hero (UTG+1) (€2,211) 221bb
    CO (€1,217) 122bb
    BTN (€1,568) 157bb
    SB (€1,228) 123bb
    BB (€1,015) 102bb

    Pre-Flop: (€15, 6 players) Hero is UTG+1
    1 fold, Hero raises to €30, CO calls €30, BTN raises to €135, 2 folds, Hero calls €105, CO calls €105

    Flop: (€420, 3 players)
    Hero checks, CO checks, BTN bets €185, Hero calls €185, CO folds

    Turn: (€790, 2 players)
    Hero bets €240, BTN calls €240

    River: (€1,270, 2 players)
    Hero bets €1,040, BTN calls €1,008

    Final Pot: €3,286
    BTN shows

    Hero shows

    Ez a hand azért tényleg nem annyira egyértelmű (persze nem vagyok objektív az eredmény ismeretében)
    Flopon belenyit 2 emberkébe 99J-n, ez ritkán lesz gyenge, 9xxx, AAxx, KKxx, QQxx?, TQKx, (néha valami gyengébb).
    Turn-ön kicsit emelsz (river allinre pont jót), itt az overpárok elgondolkodhatnak, hogy mi lehet nálad, de talán megadnak (sort vagy fullt reppelsz, meg persze blöffök).
    Riveren betolod a maradékot, AAxx soha nem lesz nálad pre játék miatt, KKxx miért emelnél tovább, marad JJxx, 9xxx, totál blöff. Nála az a kérdés, hogy AAxx vagy KKxx rábeszéli-e magát a megadásra. Nem mindig Attól függ, hogy mit lát, mennyire vagy képes itt semmivel meglépni ezt (turn-től kedzve). Az is gond, hogy air-rel a JJxx-től is félned kellene (ő ezt is tök jól reppeli), ez is csökkenti a totál blöfföd esélyét.

    Összességében az overpárok 2x is dobhatnak (turn+river), a 9xxx-ek meg egyik utcán sem fognak dobni, ráasásul flopon se feltétlen emel egy overpár, így nem biztos, hogy többször fog bluffcatch-elni itt, mint nuttal tartani.

    Mondjuk realtime ezt baromira nem gondolnám át és betolnám, az is biztos

  10. #2180
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Gogo 100bi

    Pasteboard — Uploaded Image

    Mindj megyek allatkertbe allatokat simogatni, csak nehogy otthagyjanak a "barataim", mint uj bebielefant^^

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •