Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (44) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Nincs több heads-up cash game a 888pokeren

  1. #11
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom azért mert a fish így nem tolja át egy sessionben az egész bankrollját/depositját egy darab regnek, hanem más játékokban több játékos között osztja szét. A több játékos több handet játszik, így az adott összeg hosszabban forog a rendszerben, több leosztáson keresztül az meg több rake.
    Én is úgy gondolom, hogy ez a döntés célja.

  2. #12
    Tag babyonboard avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 25.
    Hely
    two gapper town
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás

    legközelebb az lesz, hogy kötelező brm-et vezetnek be, pl nem ülhecc be 1 tourra ha nincs rá 100bi a számládon, vagy nem cash-ezhetsz 50bi alatt...
    wp/100 down-->bb/100 up

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 17.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Idézet benczy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    most, akkor ezt hogy lehet pozitív döntésként elkönyvelni? ha valaki ezt elmagyarázza, odaadom minden akadémiás pontomat!
    hát pl a 6max regek nagyon is örültek a hírnek 2+2n
    hozzaszolo2 likes this.

  4. #14
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom azért mert a fish így nem tolja át egy sessionben az egész bankrollját/depositját egy darab regnek, hanem más játékokban több játékos között osztja szét. A több játékos több handet játszik, így az adott összeg hosszabban forog a rendszerben, több leosztáson keresztül az meg több rake.
    Ez a megoldás nem lesz jó, S0nny!

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Idézet fatass eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát pl a 6max regek nagyon is örültek a hírnek 2+2n
    Én se értem ezt a hozzáállást. Mindenkinek örülnie kéne, aki nem HU cg-zik. A fish mostmár nem a bumhunterek zsebeit tömik tele, hanem inkább jobban szétosztva szórják szét, és így mindenki jól jár aki nem hu cgzik

  6. #16
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a megoldás nem lesz jó, S0nny!
    Pedig van benne valami. mondjuk az meg a másik része, hogy a reg az pont vissza fogja tolni egy részét a rendszerbe rake formájában, mivel rendszeresen és sokat játszik. Az meg a teremnek mindegy, hogy egy embertől szed be adott idő alatt X $ raket, vagy tíz embertől.

  7. #17
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet FlössösMadrid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én se értem ezt a hozzáállást. Mindenkinek örülnie kéne, aki nem HU cg-zik. A fish mostmár nem a bumhunterek zsebeit tömik tele, hanem inkább jobban szétosztva szórják szét, és így mindenki jól jár aki nem hu cgzik
    Ezzel az a baj, hogy ha cash HU-t tol akkor szerintem nem fogja feltétlen elverni a pénzét más gameben, cashoutolhat bármikor, ezer helyen van HU CG.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel az a baj, hogy ha cash HU-t tol akkor szerintem nem fogja feltétlen elverni a pénzét más gameben, cashoutolhat bármikor, ezer helyen van HU CG.
    Szerintem nem. Szerintem minden fish többféle játékot játszik,de MTT-t az biztos
    sakkos000 likes this.

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    "a PokerStars például bevezette a King of the Hill rendszert"

    Nem vezette be, hanem szó volt róla, hogy mérlegelik, hogy majd esetleg bevezessék.
    music74 likes this.

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet FlössösMadrid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én se értem ezt a hozzáállást. Mindenkinek örülnie kéne, aki nem HU cg-zik. A fish mostmár nem a bumhunterek zsebeit tömik tele, hanem inkább jobban szétosztva szórják szét, és így mindenki jól jár aki nem hu cgzik
    A probléma az, hogy drasztikus változásokat hoznak a termek szó nélkül, mindenféle előrejelzés nélkül. Sőt, néha még csak nem is szólnak igen nagy kaliberű dolgokról...

    Ígyis kiszámíthatatlan az online póker világa, de itt egy külön műfajt szüntetnek meg egyik pillanatról a másikra. Ez nem jó jel, nem jó irány - honnan tudod, hogy nem fognak legközelebb szegregálni, ilyen meg olyan elbaszott ötleteket bevezetni?

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •