Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree3Likes
  • 3 Post By Roleks

Téma: NL100 TPGK+FD vs. flop cr, 180bb deep

  1. #1
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás NL100 TPGK+FD vs. flop cr, 180bb deep

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Full Tilt Converter Tool from Poker Hand History HH Converter | Hand History Converter

    CO ($144.45)
    Button ($185.25)
    SB ($46.25)
    BB ($273.95)
    UTG ($100)
    Hero (MP) ($184.10)

    Preflop: Hero is MP with J, Q
    1 fold, Hero raises to $2.50, 1 fold, Button calls $2.50, 1 fold, BB calls $1.50

    Flop: ($8) Q, 8, 7 (3 players)
    BB checks, Hero bets $4.80, 1 fold, BB raises to $13, Hero calls $8.20

    Turn: ($34) 3 (2 players)
    BB bets $26, Hero ?

    Ez egy rush póker hand, így nem igazán lehet szó egymás elleni játék előzményekről, a mellékelt statokból kellene kitalálni mi a jó lépés itt.
    Első kérdésem, hogy a flop megadás az elég egyértelmű itt vagy van más, esetlegesen jó megoldás?
    A második adódik: turn-ön mit kezdjünk egy 3/4 potos betre?
    A harmadik igazából kettő: Ha megadunk turn-ön, akkor mi legyen a terv riveren a) ha leesik a színünk, b) ha nem esik le a színünk?
    Csatolt képek Csatolt képek
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  2. #2
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Ez a hand szerintem remek as pfr flop XC vagy XR-re 3way sandwichben amúgy sem várnék senkitől sem callt ezen a boardon főleg nem regektől. Így meg call turn bluffjeit dominált drawokat is mindenképp beteli tovább turnön. Flushön ha betel call ha checkel vbet ha nem esik flush és checkel xbackelhetünk.

  3. #3
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Pre rangehez, nagyon jó lenne tudni, hogy milyenféle Bumbanas és a Button, szóval kik ellen gondolta jonak 3iknak a callt pre.

    Flopon azért nem calloznék mert ha value akkor a te outjaidnak nincs IO-ja.
    Ha bluff (ami inkább félbluff lesz drawkal) akkor a deepebb stackek miatt nagyon sok scare card érkezik amiket elég sűrűn barrelozik is.

    Nem gondolom weaknek a dobást. Több read több infó stb, birtokában ez persze változhatna.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 14.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    100bb deepen standard get it in lenne,így call turn,riveren pedig újraértékelünk.

  5. #5
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Én eddig kb. 20/17-et játszottam 60% cbettel, Buttonról meg 15 handem van ez alapján fene se mondja meg milyen játékos.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  6. #6
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Valószínűleg itt jobb játék, ha kihagyod a cbetet, de sebaj, legalább megtaláltad a set-et
    Amit értékből emel itt bárki, az szarrá ver, amit blöffből, azt meg te vered szarrá, ráadásul tök egyértelmű, hogy milyen lapok esetén kell behúzni a vészféket. Én kicsit konzervatívan állok a dolgokhoz, de egyszerűbb és olcsóbb döntéseket lehet hozni, ha mondjuk 2 utca call a terved, aztán riveren újratervezés.
    A statok alapján nem tűnik teljesen elveszettnek a figura, de már az rfi-kből látszik, hogy ő lapkombinációkat játszik inkább, mint pozíciót. A rcbet nem annyira mérvadó (10/2), gondolom ebben már a mostani is benne van. Nem hinném, hogy mondjuk 9T, vagy 56 így játszana. A legvalószínűbb range-e: 88-77,AQs,AdJd,AdTd,Ad9d,Ad5d,Ad4d,Ad3d,Ad2d,KQs,KdJd ,KdTd,Kd9d,JdTd,Td9d,87s,AQo,KQo,(9T,56) ami ellen mondjuk hozol egy flip-et, de baromira kényelmetlen helyzet.

  7. #7
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Én végül itt a turn-ön a dobás mellett döntöttem. Ez volt a gondolatmenetem: Flopon szerintem nála 2 pár+ lap van, kevés fd-t tudnék a kezébe adni BB-n és AQ-val is inkább donkolnak vagy cc-t játszanak itt a regek. Azért adtam itt meg, mert ha turn-ön esik a színem, akkor biztosan megad még egy betet settel, riveren meg talán még egy thin betet is.
    Turn kártya nem jó nekünk, a fd-hoz nem tartom jónak a pot oddsot és azt gondolom, hogy ha itt megadok, akkor annyira face up lesz a lapom, hogy riveren hiába húzom be a színt nem fog kifizetni. Ezek alapján inkább itt már dobtam.

    Vélemények?
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •