Szavazás eredménye: Hero's action:

Szavazók
39. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Flop - raise / fold

    0 0%
  • Flop - raise / ai

    1 2,56%
  • Turn - (min/kis) raise / ai

    0 0%
  • Turn - shove

    1 2,56%
  • River - bet / fold $37

    2 5,13%
  • River - bet / call $37

    9 23,08%
  • River - bet / fold $67

    4 10,26%
  • River - bet / call $67

    4 10,26%
  • River - pot shove

    17 43,59%
  • River - check back to sd

    3 7,69%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (22) összesen
Like Tree13Likes

Téma: NL200 - SH - BBvD 3bet pot IP river top 2 vs check - max value?

  1. #11
    Lelkes újonc Odyssey8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 17.
    Hely
    Dabas
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet Buytherest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lol, senki se betfoldol itt kicsit induce
    és simán checkelhet itt jobbat, ha okos csomó jobb lapot checkel, mert AK-AA ez a legszarabb river és checkel. hero pedig blöffbefordul minden Jx, Qxet amikkel floatolt vagy párt kapott. elég rossz ha itt vki checkel és cfol, ez a "mi fog megadni" kérdést felejtések el
    200on vszínű nem lesz olyan képzett, hogy ezt a rivert checkelje jobb lappal ezért könnyű shove. ha jobbal callozott gg, jelöld be ****a csávónak és szólj sanyi bácsinak, hogy hívja be, mert ilyen csávók kellenek jövő pénteken
    200-on nincsenek olyan képzettek? 200-on vannak olyan emberek, akik már jóval több, mint 100K-t nyertek, vagy még több 100K-t is!!! ha szeretnél linkelek neked full új grafikonokat ezekről a regekről! A mi fog megadniról meg annyit, hogy azt úgy hívják, h FE miatt kapsz egy blöff AI-t, amit 200 BB Deep-en is vállalnak be emberek fura line-ok végén, akik finoman szólva nem fish-ek!

  2. #12
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    attól hogy vannak jó regek 200on, még nem jelenti azt hogy mindenki olyan jó és be kell szarni
    és shove river as played
    Utoljára módosítva: qwertibie által: 2013. 08. 27. 19:12
    Satukan, naggeri, R1per2 and 1 others like this.

  3. #13
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Nekem nincs bajom az eddigi megjátszással. Flop-on nem látom értelmét az emelésnek, mert a gyengébbeket dobatod az erősebbek, meg magadanak minimum. Mivel turn blank u.e. a helyzet. Riveren top2 lett, ami szerintem elég erős ahhoz, hogy check-elj. Nyilván bet. Annyira nem tudom,hogy mi a jobb, de Én a nagyobbra szavaztam, mert azt gondolom, hogy ellenfelünk itt check/call-on van, AA-val AK-val, KJ-jel még KQ-val,amivel nullszaldósak vagyunk. Lehet jó a push is.A kisebb bet lehet indukáltatás, amivel sztem ő is tisztában van és valszeg csak akkor veri vissza, ha erősebb nálad. Bet/fold voltam mellesleg, de most elég bizonytalan vagyok.

  4. #14
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Pre call után én is így játszanám, és riveren betenném. Viszont preflop 4betlblöffölnék inkább ezzel a lappal egy kreatívabb, kellemetlenebb játékos ellen.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  5. #15
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre call után én is így játszanám, és riveren betenném. Viszont preflop 4betlblöffölnék inkább ezzel a lappal egy kreatívabb, kellemetlenebb játékos ellen.
    nem adunk fel "sok" EV-t a 4bet/bluffel ezzel a hand-el? Nekem jobban tetszik a call IP, de kiváncsi vagyok miért lehet jobb esetleg a 4bet fold.
    qwertibie likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #16
    Lelkes újonc Odyssey8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 17.
    Hely
    Dabas
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    De ha shove-olunk riveren, akkor nem fogunk blöfföt ki indukálni villainból, és a magas 3betéből kiindulva, + a textúrát elnézve szinte mindig marginális lapja lesz a megadáshoz... kis bet, majd erre esetleg call sztem jobb, shove-ra elfogja dobni az AIR-t

  7. #17
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    ezzel lappal szvsz nem jo 4bet bloffolni, ha a megfelelo ellenfel ellen 4betelunk vele, akkor inkabb valuebol, s akkor be kell callozni a pusht, de ezt csak megfelelo statok/history eseten, altalaban sokkal jobb a call.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  8. #18
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    meggyőztetek, ty
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezzel lappal szvsz nem jo 4bet bloffolni, ha a megfelelo ellenfel ellen 4betelunk vele, akkor inkabb valuebol, s akkor be kell callozni a pusht, de ezt csak megfelelo statok/history eseten, altalaban sokkal jobb a call.
    Téged ismerve elhiszem, hogy van az a Little(i)mage, amivel value-ból be 4bet/callolható.
    Let's play! No risk no fun!

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Vannak ellenfelek, akik néha beheroznak AK/AA szerűséggel is, de róla nem volt ilyen infóm.

    Kösz a kommenteket, végül kis tankelés után shove-oltam és gyorsan dobott, így se stack, se note nem lett.
    Flush67 likes this.
    Let's play! No risk no fun!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •