Oldal: 244 / 377 ElsőElső ... 144194234242243244245246254294344 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.431 - 2.440 (3767) összesen
Like Tree899Likes

Téma: Filmek - Mit érdemes megnézni?

  1. #2431
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Bodza18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alföldi elmehet az "anjába". Megalázta a magyar történelmet és népet. Jobb, hogy 15 perc után kikapcsoltad. A vége a legundorítóbb. A Szent Korona alatt börtönben éneklik a magyar Himnuszt, mintha egy rab(szolga) nép lennénk...HÁNYINGER!!!
    miért nem azok vagyunk?
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #2432
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    ikaszápól dolan!


  3. #2433
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Egy film címet keresek, valaki biztos tudja itt.

    A nyitójelenet egy vonaton játszódik ami 2-3 perc után felrobban. Az egész film során ez a néhány perc ismétlődik mert a főhőst visszaküldik az emlékeiben, hogy találja meg, vagy akadályozza meg a robbanást, vagy valami ilyesmi .

  4. #2434
    Lelkes újonc lightcold7 avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 07.
    Hozzászólások
    76

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy film címet keresek, valaki biztos tudja itt.

    A nyitójelenet egy vonaton játszódik ami 2-3 perc után felrobban. Az egész film során ez a néhány perc ismétlődik mert a főhőst visszaküldik az emlékeiben, hogy találja meg, vagy akadályozza meg a robbanást, vagy valami ilyesmi .
    Source Code (2011) - IMDb
    naggeri and S0nnyB1ack like this.

  5. #2435
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Most néztem meg a Dredd-et. Sokan szidták, de szerintem jó film (tegyük hozzá, hogy nem láttam a Stalloneset...) Szóval a magam részéről én tudom ajánlani.

  6. #2436
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    A Dredd sokkal jobb képregény adaptáció, mint a pókember, thor, bosszúállók és a többi együttvéve.

  7. #2437
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Ma mazohista filmdélután tartottunk a haverokkal. Megnéztük a Sharknado-t az Asylumtól. Hát túlteljesítette az elvárásokat... Nem is tudom mit emeljek ki a filmből, talán a legjobb jelenet az mikor a tornádóból kivágódó cápába beleugrik láncfűrésszel előre a főszereplő (a cápa mérete természetesen vágásról vágásra változott) majd hosszas várakozás után kibukkan a másik végén. Volt velünk egy asylum veterán aki szerint ez az egyik legjobb filmjük hisz ez legalább 2 pontot ér el 10-es skálán..

    A legjobb párbeszéd: A csaj ott meséli hogy 6an elmentek horgászni és egy cápa megölte 5-üket őt is megharapta. Erre a mellette lévő srác macsósan:
    -Most már én is utálom a cápákat!

  8. #2438
    Tag zsugabubus23 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 16.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    197

  9. #2439
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Tetszett:
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  10. #2440
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nekem nem Pedig blockbuster, meg bírom a postapok filmeket. De a látvány sem annyira jött be (nem a technika, hanem maga, ahogy elképzelték a dolgokat), meg a fordulatok sem ütöttek eléggé.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •