Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree3Likes
  • 2 Post By R1per2
  • 1 Post By R1per2

Téma: NL5 Flop 2P vs fish

  1. #1
    Lelkes újonc Hdkiller avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 14.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás NL5 Flop 2P vs fish

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - Full Tilt Converter Tool from Play Online Poker, Site Reviews & Poker Forum | FlopTurnRiver.com

    MP ($3.20)
    Hero (CO) ($5.02)
    Button ($4.65)
    SB ($4.95)
    BB ($3.94)
    UTG ($16.15)

    Preflop: Hero is CO with K, J
    1 fold, MP calls $0.05, Hero raises to $0.20, 3 folds, MP calls $0.15

    Flop: ($0.47) 3, J, K (2 players)
    MP bets $0.47, Hero calls $0.47

    Turn: ($1.41) 7 (2 players)
    MP checks, Hero bets $0.45, MP raises to $0.90, Hero calls $0.45

    River: ($3.21) A (2 players)
    MP bets $1.63 (All-In), ???
    MP:35/8 (26) fl AF 60%(10), t AG 100%(3)
    Villain fishnek tűnik eddigiek alapján. Jó-e a flop c, turn b/c line, vagy pedig turn reraise ai?

  2. #2
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Erre a turn min.raise-re szerintem simán rátehetted volna. Ilyenkor simán eluralkodnak rajtuk az érzések és sokkal gyengébbekkel is megadnak, mert úgy vannak vele, hogy jön még egy kártya
    Annyit hozzátennék, hogy top2-vel nem nagyon szeretem átadni a kezdeményezést flop után, ha pre. agressor voltam. Na meg így maradt még érték is szerintem még benne. Ide-oda dobáljátok a labdát ami igen érdekes...Na mi lett a vége?

  3. #3
    Lelkes újonc Hdkiller avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 14.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Turn csak azért nem reraiseltem, mert így úgy gondoltam, hogy riveren olyannal is megpróbál blöffölni, amit turnon eldobott volna. Egyébként AK volt nála, riverre odaért.

  4. #4
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Hdkiller eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turn csak azért nem reraiseltem, mert így úgy gondoltam, hogy riveren olyannal is megpróbál blöffölni, amit turnon eldobott volna. Egyébként AK volt nála, riverre odaért.
    Nem meglepő ....Legközelebb!

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Turn minraisre nem kell visszaemelni sztem poziban, ilyen maradék stackekkel. Oké, hogy nagyrészt nem dobna, mert erős handje van, de vannak, amiket néha el fog engedni, ugyanakkor riveren betolná vele.
    Szóval nálam turn call, river hadd pakolja be.

  6. #6
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Nekem nem tetszik, floppon mindig raiselém értékért.
    BelaKecske and Corey like this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  7. #7
    Lelkes újonc Hdkiller avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 14.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem tetszik, floppon mindig raiselém értékért.
    A pre limp+stat miatt valszeg fish, ezért nálam a pot donk sokszor jelent TP-t, air-t, és kevesebbszer 2párt,settet. Szerintem egy raisere sok gyengébb lapot eldobatnék.

  8. #8
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Gondolod miután potot donkol 2párral, top párral vagy sorhúzóval eldobná a lapját már floppon egy emelésre? Turnön esetleg, megnéznék egy ilyen handet valakitől, nagyon nehezen tudom elképzelni.
    Aireket lehet dobja, de azok is több outtal túlhúzhatnak, amiket így szépen kifizetünk, ha odaértek, szerintem nem fogja több utcán végigblöffölni őket. Ha raiseljük floppon, még lehetőséget is adunk arra, hogy floppon allin kerüljünk ellenük.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2013. 08. 28. 10:55
    BelaKecske likes this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Írtam egy ilyen handhez már, de valahogy most nincs itt, szal megint

    Flop raise nálan is, csomó lyuksor meg király lehet nála, amit nem dob el egy potbet után, ebben riperrel értek egyet. nem biztos h annyit blöfföl majd késöbb.
    a turnon a béna betedre (miért ekkorát betelnél heló) visszaemelhet sok mindent, nyilván air-ral is, de ennél valszeg gyakrabban lesz vmi trükkös value lapja, akár AK, AA AJ stb, ráadásul QT meg AT meg T9 sem fog dobni a maradék másfél dollárért, ott is beraknám szerintem.

    így viszont a riveren már csak a blöfföt vered, nyilván jo az odds, lehet calozzni meg talán AQ, AT is lehet nála, de azért az ásszal sajna sok minden odaért most és egyáltalán nem biztos h annyit blöfföl turnon.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •