Oldal: 2 / 29 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (289) összesen
Like Tree361Likes

Téma: Sajnos ennyi volt! Csak nekem nem megy már?

  1. #11
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Pssy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3,5 éve pókerezek. Az első év a tanulással, gyakorlással telt. Nl10-en kezdtem az Interpoker-en, szépen építettem a kis bankroll-omat, amíg elértem a nekem elegendő nl50-es tétet. Stabil nyerő lettem. Nem akartam feljebb lépni az a havi 1000-1500 eur stabilan meg volt.
    .
    Évekig kivettél havi 1000-1500 jurót, majd kétszer(!) buktál ennyit, vagyis kéthavi bevételed. Nem értem mi a gond. Akkor az mtt-sek mit szóljanak? Gyere át PS-re és végleg megutálod az egészet, könnyeb lesz abbahagyni.

  2. #12
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Gondolom nem banki megtakarításra szánva vette ki a pénzt, hanem elköltötte. Most meg nincs. (csak tippelgetek)
    fibrillo likes this.

  3. #13
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a variancia dolgot hagyjuk már. 4 éve lehetett hozni 10bb/100-at, nem is beszélt senki akkoriban 200k-s BE-ről meg downswingről, meg 100BI-es bankrollról. Most a legf*a*szább regek sem hoznak 2bb/100-nál sokkal többet, emiatt van mindenki a nulla körül. Aki szépen megy felfele, az pont elkapott egy jó hullámot, ennyi.
    Gondolom ezzel a 2bb-vel nem NL50-re vagy környékére gondoltál (?)

    Amúgy igen, el kell ismerni, hogy egyre nehezebb, de ettől még nem lehetetlen. Főleg NL50-et megverni, nagyon sok a gyenge játékos, csak az a gond, hogy a regek nagy része is megáll a fejlődésben. Ahogy írtad, NL50 volt számodra a cél, feltételezem amikor elérted, és szépen nyertél, Te is ellustultál, mint sokan mások. Ez azért is rossz, mert a mezőny erősödik, Te meg visszafelé fejlődsz, és így mentek el szépen egymás mellett, mígnem átbukik a dolog abba, hogy túl sokan elgyepálnak olyan spotokban, amiről úgy tűnik, régen ez még ment.

    A folyamatos fejlődés a kulcs, még úgy is nehéz egy bizonyos szint felett, ahogy a többiek írták,a kiváló haldús piacok is odatettek a dolognak, de igenis nagyon szép winrate hozható pl. 50-en is

  4. #14
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet Pssy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor is tavaly Augusztustól mindenemet elbuktam. Az akkori 1500-as bankroll-omat. Majd az utána következő 2000-et.
    Vissza is lépkedtél közben a limiteken?
    Tir-X and Electrocowboy like this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  5. #15
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Én még a sokak által "régi szép időknek" jellemzett korai években sem értettem azokat, akik 40 buy-in-es bankoll alatt játszottak, most meg főleg nem értem. Azt mondod, hogy stabilan nyertél. Miért nem növelgetted folyamatosan a bankrollodat egy tényleg tuti biztonságos szintre?

    R1per kérdése is jogos, gondolom nem lépkedtél vissza limiteket a bankroll visszaesésével párhuzamosan.

    Azt tanácsolnám, hogy kezd újra alacsony limiten, de azzal a felfogással, hogy a következő 1 évben nem veszel ki pénzt a pókerből. A következő 1 év arra megy, hogy erősödj tudásban és bankrollban is.

    Sok sikert!


    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De tényleg kíváncsi lennék azokra, akik idén mondjuk 3-szor 4-szer annyit tudtak keresni mint pl 2010-ben.
    Nem ez a jellemző, de van ilyen is, legalábbis tudok ilyen játékosról.
    danfiu, tomy123 and Electrocowboy like this.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt tanácsolnám, hogy kezd újra alacsony limiten, de azzal a felfogással, hogy a következő 1 évben nem veszel ki pénzt a pókerből. A következő 1 év arra megy, hogy erősödj tudásban és bankrollban is.

    Sok sikert!
    Lagzi Lajcsinak sem jött össze a fényevés
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Ne add fel, pihenj rá egy kicsit, aztán ha úgy érzed újra motivált tudsz lenni akkor vágj bele ismét.
    Persze én is azt veszem észre, hogy legalacsonyabb téteken is egyre több a képzettebb reg, de a hogy már előttem írták, a többségük tudásban megragad egy szinten, és folyamatosan ugyanazokat a hibákat követik el. Figyelmes játékkal, és tudásunk folyamatos fejlesztésével ők is lejátszhatók. Akkora hasznot nem lehet már hozni mint régebben, de azért még nincs itt a (póker)világvége.

  8. #18
    Fanatikus tag Karcsibohoc avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    1. Hogyan tekinthettél az NL50-re mint végállomásra? Írtad, hogy nem tartod magad különösebben tehetségesnek. Számít a tehetség, de szorgalommal lehetett volna pótolni. Ha ennyire alacsonyra rakod a lécet akkor, előbb-utóbb te is elhiszed magadról, hogy csak ennyire vagy képes. Miért ne érhettél volna/érhetnél fel Nl200-ra? Ott sem a világelit játszik.
    2. Amióta elkezdtem pokerezni mindenki a régi szép időkről beszél. Emlékszem 4-5 éve (sokak szerint az volt az "aranykor") nézegettem a rivális oldalon Allinmasta NL1k-s handjeit amik már akkor is 3-4 évesek voltak. Triviális handek voltak, és azon gondolkoztam, hogy milyen jó lett volna egy kicsit előbb kezdeni. Ha megint eltelik 4 év akkor napjainkról fognak úgy beszélni mint ahogy most nosztalgiázunk a régi szép időkről. Bullshit az egész, feldühít ez a fajta hozzáállás. Ha keményebb lett a mezőny akkor keményebben kell dolgozni. Ha már tényleg nehéz megverni a rake-t akkor játéktípust kell váltani, és nem restnek lenni olyan még ma is jövedelmező pokerfajtákat megtanulni mint az omaha vagy husng. Aki nem hajlandó energiát fektetni ebbe a játékba az ne is várjon tőle pénzt.
    Nem támadni akartalak még ha kicsit erősen is fogalmaztam néhol. Sok sikert a továbbiakban, és bármihez is kezdesz ezután abba több szorgalommal és nagyobb hittel vágj bele.
    fejes1988, R1per2, Cream and 12 others like this.

  9. #19
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    gyengébb terem esetleg?

  10. #20
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 02. 08.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Na. Hát, köszönöm a hozzászólásokat. Azért pár dolgot szeretnék még elmondani.
    Természetessen nem 1 hónap alatt buktam el a roll-omat.Ez egy hosszabb folyamaz volt. Ugye a rakeb+race folyamatossan jött, de persze szép lassan elment mind. Természetessen tétet is visszaléptem a végén már 300 euro-ból játszottam nl10-en, de volt hogy, h minden session-öm 2-3 bi minusz lett nl10 Fr.-en!!! Szinte biztos voltam benne, h kapok felsőbbrendű, arogáns hozzászólásokat is, akik csak enegm hibáztatnak. Ha észrevettétek nem a panaszkodás és a nyafogás volt a fő célom ezzel a témával. Jól tudom, h bennem is van hiba bőven. Viszont v.hogy mégsem azt érzem, h lemaradtam volna és, hogy elhúzott a mezőny tudásban melettem. Én elég gyengének látom a mezőnyt még most is. Valahogy inkább azt látom ,h hihetlen sok a lapütközés, és mintha mindig úgy alakulnának a leosztások, h bekerüljenek a pénzek. Akármilyen flop-ot kaptam az elmúlt időszakban turn-re , river-re amennyire tönkremehetett tönkre is ment. Túl sok lett a set vs set, a sor vs sor, a full vs poker. Biztos vagyok benne, h régen nem volt ennyi. Hihetetlen. Nem akrtam példázni pont, h ne legyen túl panaszkodás szaga a dolonak de amikor: J 8 2 flop-on JJ-val emelek és visszatolják rám, all in kerülünk mutat 33 . Trun 3 River: 3. Ez inkább megerősített abban, h nem a mezőnnyel van gondom. Az estek többségében elől voltam amikor all in kerültünk flop-on vagy turn-ön. De turn-re vagy legkésőbb riverre leesett aminek lekellett ahoz, h veszítsek. De rengetek ehez hasonló leosztásom volt. V.hogy nem éreztem magamat gyengébbnek a mezőnynél. Amiket mostanában elbukok, régen pont ezek a leosztások hozták a profitomat. Persze teljessen tisztában vagyok azzal is, h én is ellustultam. De mégis úgy érzem, h még elég lenne a tudásom a mai nl50-es mezőnyhöz. Viszont az olyanhoz hasonló leosztásokkal amiket írtam, nem tudok mit kezdeni....

Oldal: 2 / 29 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •