Oldal: 4 / 29 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (289) összesen
Like Tree361Likes

Téma: Sajnos ennyi volt! Csak nekem nem megy már?

  1. #31
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 12.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Tir-x. te biztos jobb játékos vagy mint én, ezt elismerem. 6év alatt nem tudtam egy kellemeset játszani azokon a téteken(lehet keveset játszottam) de nl10- nl25-ön azért ha vékonyan is de nyertem.
    nl50-en már nem.
    Béla meg tök jól összefoglalta hogy miért is éri még meg kinlódni vele,magamfajta tehetségtelen embereknek

  2. #32
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Szerintem tehetségtelen embereknek nem éri meg kínlódni vele.

  3. #33
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Zolika, ha csak vékonyan nyertél NL10-en, miért gondoltad, hogy 50en majd nyerni fogsz? először a micro tétet kéne agyon verni
    Cream likes this.

  4. #34
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 12.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    most nem lehet néhány száz leosztásig megtekinteni nagyobb téten mire képes az ember.?
    Vagy ti egyetlen egyszer sem játszottatok akár csak egyetlen téttel feljebb?
    Nehezen hihető

  5. #35
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Ha van, amivel meg kell küzdeni, az a póker, már ha valaki ebből akar megélni. Sokan alábecsülik, könnyű pénznek tartják, sosem az, sok tekintetben nehezebb bárminél. A topik megnyitójának mondanám, a variancia senkinek sem jóbarátja, jelen pillanatban a legnagyobb ellenségem, egyszerűen kinyír. MTT-t játszom, hidd el ismerős az a történet, hogy all in esetében elöl vagyok, majd jön még egy, kettő lap és nyithatom az újabb tour-t. Nem ritka, hogy a 9 asztalom fele eltűnik néhány perc alatt.
    Nem egyszerű a helyzet, de újra fel lehet állni, és összeszedni magadat.
    L.T. and Civilfish like this.

  6. #36
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet zolika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    most nem lehet néhány száz leosztásig megtekinteni nagyobb téten mire képes az ember.?
    Vagy ti egyetlen egyszer sem játszottatok akár csak egyetlen téttel feljebb?
    Nehezen hihető
    Csak akkor mentem magasabb tétre, miután összenyertem hozzá kisebb téten a rollt. Különben mi értelme a bankroll managementnek?
    Tir-X likes this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  7. #37
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    egy igazi férfi nem rinyál. ha szereted a játékot, ne add fel. ha nem szereted, akkor meg lépj tovább
    playerxxx likes this.

  8. #38
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak akkor mentem magasabb tétre, miután összenyertem hozzá kisebb téten a rollt. Különben mi értelme a bankroll managementnek?
    a bm lenyege hogy kesobb tobb penzt tudj elbukni egy magasabb limiten kevesbb ido alatt
    forexnub and ilane like this.

  9. #39
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NL20on többet lehet keresni mint az átlag magyar fizetés, bwin nl10től 4-5usd körül v felett volt az órabérem, ami több mint amennyit sokan keresnek, nyugis játékkal és szorgalommal Magyarországon még mindig nagyon jó lehetőség a póker. + NL20 siman meg lehet csinálni 1k körüli rake-et, mondjuk speed biztos, de legyen akkor 800usd, ezzel első 4-5-ben vagy a legtöbb rakerace-en, + kapsz mondjuk 20% rb-t, ez pedig azért nem rossz.
    ez így azért nem teljesen korrekt, mert ha értelmes téten nyerni tudsz, akkor valószínűleg nem minimálbéres melót tolnál amúgy sem
    kidelpiero and Gabbbbb like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #40
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egy igazi férfi nem rinyál. ha szereted a játékot, ne add fel. ha nem szereted, akkor meg lépj tovább
    Nemrég valamelyikőtöktől én is megkaptam ezt a linket, rögtön elszállt a dühöm:
    Mucsi a pultos - YouTube

Oldal: 4 / 29 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •