Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (34) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Pessagno major tornákra készíti fel acoimbrát

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Pálfiszeg
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Idézet ZoliHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem véletlenül írtam fentebb :-) Volt szerencsém mind2 játékoshoz...
    És mi volt a tapasztalat, vannak olyan jók, mint Bélabácsi? vagy inkább mondjuk úgy egyedi stílusban játszanak.

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 30.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Na jó, csak az egyik 3,5millát nyert 2010 óta 47k MTT-vel, míg a másik simán meg fogja csinálni a challange-ét.

    74,5$-t nyer MTT-ként, márcsak az avg buyint kéne megtudni

  3. #13
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Nincsenek!

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Idézet Nlzkm9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ettől a Pessagno-tól én is szívesen vennék egy 10 coachingot, hogy megnézzem valójában mivel tudja megindokolni az abszolút inlogical megjátszásait PLO MTT-ken.
    Persze az eredmények mellette szólnak.
    52/35/4-el operál 100hands alatt(nem azért,mert deep lett volna a versenyen)

    Holdemben játszott már valaki vele?

    Póker blogok / Aptok / Helyzetjelentés | Online poker, Rakeback, Póker bónusz

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 30.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Áááh, köszönöm!

    Oké, akkor itt elég világos lett számomra, hogy preflop PLO-ban sokszor nem csak azért ad meg játszhatatlan lapokkal 3beteket (KQQ6o) 40bb deepen, mert azt gondolja, hogy 2-es SPR neki bőven elég egy regular lejátszására, hanem azért,mert szeret flopot nézni, és pénzt égetni.

    VISZONT...az, amennyi pénzt eléget preflop szar játékával visszajöhet neki postflop azzal, hogy könnyebben kifizetik.

    Ugyanis elemeztem PLO leosztásait, és postflop viszont egyelőre nem nagyon találtam parát a játékában, sőt elég jó megjátszásai voltak.

    Szóval vigyázni kell itt azzal, hogy preflop loosing,mert postflop észnél van ezekszerint.

  6. #16
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ha valaki rájön, hogy jó post, általában belazul mindig, gyakran az ésszerűtlenül. aztán ha tart az upp, akkor megtartja a játékában a hülyeségeket is. Nálam szerencsére az volt, h hamar rájöttem, h annyira mégsem vagyok jó post és többet nyerek a 20/18al de ha lett volna egy uppom akkor, valszeg még mindig több hülyeésget csinálnék pre. Ha egy reg nagyon loose pre, akkor valszeg azért mert vagy jónak hiszi magát post, vagy jó is.

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 07. 07.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Egy dolgot magyarázzon meg valaki. A blogjában azt írta,hogy nemrég jött rá,mennyire gyenge a HU játéka,s mivel ott dől el a nagy pénz, ezért fejlesztenie kell.
    Na most, hogyan lehetséges,hogy egy 6max stt játékosnak gyenge a HU játéka.
    Hyperen mennyi az átlag BB amivel HU kerül az ember? Gondolom MTT-n se olyan őrülten deep a HU.

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Bp.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Hyper 6max-on 10bb indulnak, legtöbbször HU is csak 5-6bb-vel kerülnek. Azt meg kb. 1 táblázat alapján lehet jól tolni. 20bb+ HU játékhoz azért már több kell.
    FlössösMadrid likes this.

  9. #19
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    they.said.its.easy : Hiperben gondolom 10 bb körül normál MTT-n meg 40-50-bb körül. De jó strukturájú versenyeken simán lehet 100bb deep is a HU játék.
    Pesangoról azóta megváltozott a véleményem, biztos van értelme annak amit csinál, csak én nem értem.

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki rájön, hogy jó post, általában belazul mindig, gyakran az ésszerűtlenül. aztán ha tart az upp, akkor megtartja a játékában a hülyeségeket is. Nálam szerencsére az volt, h hamar rájöttem, h annyira mégsem vagyok jó post és többet nyerek a 20/18al de ha lett volna egy uppom akkor, valszeg még mindig több hülyeésget csinálnék pre. Ha egy reg nagyon loose pre, akkor valszeg azért mert vagy jónak hiszi magát post, vagy jó is.
    ezt megszavazom a hónap hozzászólásának! minden szó nagy igazság belőle!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •