Oldal: 7 / 29 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (289) összesen
Like Tree361Likes

Téma: Sajnos ennyi volt! Csak nekem nem megy már?

  1. #61
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

  2. #62
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    én egy hete vettem ki a pénzem egy olyan teremből ahol 224ezer hand után meguntam hogy vastagon EV alatt futottam. ez az a bizonyos csillagos terem így elég jól utaltam rá, melyik az. nincs az a pénz amivel kedvet csinálnának hogy újra náluk játsszak. ipokeren egy hét alatt visszanyertem amit ezen csillagos sz*ron coolereken elbuktam.

  3. #63
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Gyenge vagy fejben, ha ilyen apro bad beateken kiakadsz es komoly valtoztatasokra lenne szukseged.

    Nyilvan mivel erosodott a mezony, ezaltal sokkal kozelebb lesznek az eq-k range vs range es tobb close spot lesz,nehez lesz felallni, de sikerulhet.

  4. #64
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    ez az üzenet el van rejtve mert .... a mellőzött listán szerepel. biztos ő is istennek képzelte magát

  5. #65
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ha normál mintád van, akkor nem nagyon van olyan, hogy nyerned kéne 50en de nem nyersz, sőt nem nyersz még tizen se. Amíg a rendszerben látod a hiba fő okait és nem magadban, addig maradni fog a szopas. Vagod, h vannak hibáid, meg h lusta vagy, mégis azt hiszed, hogy elég a tudásod ötvenre, ahol ma már megélhetési regek játszanak nem kevesen. Mégis miért gondolod ezt?

    Annak, hogy 50ről visszaestél tízre sok oka lehet. Például:

    1. Nyerő játékosként tekintettél magadra, nem elemeztél eleget, nem változtattál a játékodon. Mivel láttad az ellenfeleid hibáit, nem vetted komolyan a mezőny erősödését és azt hitted, még mindig felettük állsz annyival mint régen. Attól, hogy tele vannak hibával a regek, nehezebb nyerni ma mint pár éve, ez tény.

    2. Jó nagy uppal kezdted, ami miatt el is hitted, hogy nagyon jó vagy. Közben nem elemeztél eleget, így nem vetted észre a hibáid. Az első bukó időszak idején, ahelyett h a hibákat kerested volna, a beadbeat-ekre fogtad a dolgot és folytattad tovább úgy, ahogy addig.

    3. Kva gyenge vagy mentálisan és az első igazi down annyira megtört, hogy elkezdtél folyamatosan lefelé menni, mert a koncentrációd a játék, elemzés közben gyengült, egyre idegesebb lettél a beadbeat-eken, negatívvá vált a hozzáállásod és ettől a játékod is gyengébb lett.

    Ez utóbbi köbö egyértemű, hogy jelen van. Akit a beadbeat-ek így zavarnak, hogy a fentihez hasonló totál sd leosztásokat tesz be, az mentálisan totál ko-n van.

    Ez köbö tényleg olyan, mintha a sétálnál az utcán és jönne szembe valaki, ahelyett h kikerülnéd és mennél tovább a célod felé, elkezdesz idegeskedni, hogy miért jön szembe, akadályoz téged és miatta nem jutsz időben oda, mert ki kell kerülnöd. Ha kimész az utcára, fogadd el, hogy néha jönnek majd szembe, akik akadályoznak, hátra löknek. Ha nem tudod, akkor maradj otthon.

    Btw a beat beat story-id senkit sem érdekelnek, ezeket hagyd meg a gépeden, és ha tanácsot kérsz akkor a játékod és a mentalitásod javításához kérj. Abban segítünk szívesen.

    GL
    cake, danfiu, topin and 6 others like this.

  6. #66
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    szerintem hagyd abba, nem neked való ez a játék, ha ilyenek miatt ennyire felhúzod magad...
    Katzorka likes this.
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  7. #67
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    az én mintám elég nagy nekem ennyi handig volt türelmem azt nem mondom hogy buktam, mert enyhe +ban zártam, de nincs türelmem 200ezer handen keresztül csak a rake-t pörgetni ezeknek..

  8. #68
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet ferkocse eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem hagyd abba, nem neked való ez a játék, ha ilyenek miatt ennyire felhúzod magad...
    mindenki így kezdte, és mindenki folytatta
    Rendes1 likes this.

  9. #69
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Nyilvàn nem egy ilyen bad beaten akadt ki, hanem a sessiononkénti állandò 6-8 ilyenen.
    Civilfish likes this.

  10. #70
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    a pénz célja hogy elbasszuk azért van
    mkbla likes this.

Oldal: 7 / 29 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •