Oldal: 8 / 29 ElsőElső ... 67891018 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (289) összesen
Like Tree361Likes

Téma: Sajnos ennyi volt! Csak nekem nem megy már?

  1. #71
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilvàn nem egy ilyen bad beaten akadt ki, hanem a sessiononkénti állandò 6-8 ilyenen.
    hát igen, és az nem leányálom. nincs olyan ember akit ez ne b*szna fel agyilag.

  2. #72
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás





    lehet moderálni, de amíg a csalik a lényeg addig nem lehet komolyan venni.

    pssy, vadallat, olvassatok naturalwestet és vegyétek is komolyan.
    buckaroo, Sai, BelaKecske and 4 others like this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  3. #73
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Most nem kekeckedni akarok, de a póker kb. 3 éve tartott ott, hogy 4X-elgetünk CO-ból. Nem ott van az edge, hogy gyorsan bekerül a pénz, hanem ott, hogy te kontrollálod a partikat. Mi van, ha a BU, SB, BB 80%-ban 3betel ellened?
    Ha az említett példát vesszük, akkor pre 0.4 (pot -->1.1) flop: 0.8 --> (pot 2.7) turn: 2.0 --> (Button nem is emelhet vissza a 3.6-ra 6-ig, de mindegy), visszaemel, te pedig callolsz, hogy szélesen tartsd a range-éd, mert csinálhatja 8X-szel, JX-szel, sorhúzóval stb., az all-int pedig csak a 8X-ek adják meg. Így a pot kb. 12 és itt elkezdesz gondolkodni, hogy betel-e rosszabbal, mekkorát nyit stb. Még az is lehet, hogy eldobod, mert note-oltál vagy OB pushol és felismered, hogy ennek nincs értelme fullnál gyengébb lappal. Vagy egyszerűen csak betel 6-ot és lecallolod.

  4. #74
    Újonc akimaki avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Egy biztos 4-5 éve sokkal könnyebb volt. Gondoljatok csak az amerikaiakra.
    Aki kicsit képezte magát az simán nyerő volt alacsonyabb téteken.
    Most sokkal nehezebb nyerni de azért lehet.

  5. #75
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Válaszolva a címben feltett kérdésre, nem, nem csak neked nem megy már.

    Én holnap ünneplem az 1 éves évfordulóját annak, hogy utoljára egy napot karrier peak profiton zártam.

    7 évig voltam nl50+ reg, azért nl50+-t mondok, hogy igazán őszinte legyek, de kb az a 7 év úgy nézett ki, hogy 50% nl100, 30% nl200, és 10-10% nl50 és nl400.
    Most meg csak az nl10-et tudom megverni.
    Ma is felmerészkedtem nl25-re, (dobogó szívvel, azok után, hogy nyertem is, buktam is millió Ft-ot 1 nap alatt), de mikor a KK-m sqz-t kapott, semmi kétségemen nem volt, hogy AA-ba teszem. Beletettem még egy QQ-t KK-ba, meg buktam egy AK v JJ flippet, és elégedetten hátradőltem, hogy a PS ma sem okozott csalódást. Hiszen tudtam előre, hogy ez lesz. (Nade így is kicsi plusszban zártam, úgyhogy mindjárt shotolom tovább ezt a kibaszottul verhetetlen limitet.)
    Na, nem ez a lényeg.

    Nekem a régebbi sikerek megadják a hitet, hogy fordulhat ez még, ill. a hátteret, ahhoz, hogy úgy dönthessek, hogy az idei és a jövő évet még biztosan végigküzdöm.
    De ha vki karrierje elején szalad bele egy ilyen szériába, vagy eleve így kezd, akkor sosem lesz belőle pókerjátékos. Pl ha Bélabácsi a híres downswingjét induláskor kapja, vajon lesz karkötő? Lehet, de lehet, hogy le sem játszotta volna azt a mennyiségű tornát, amennyi alatt ezek szerint a világ egyik legjobbja is cumizhat.
    Szóval mondhatjuk, hogy a póker nem szerencsejáték, de akinek összejön, az legalábbis nem peches.
    cake, SoSick, L.T. and 4 others like this.

  6. #76
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    emlékszem 5 éve mindenki mindennel játszott, most meg beleemelsz, és megad kettő, abból az egyiknél erős lap van, és flop után már mész az erős range ellen heads up-ba vannak néha fishes asztalok, de már azok sem mindig csak limpelnek... persze minden szint verhető, senki sem szeret veszíteni, és ezért egyre többen tanulják a játékot, régen még csak a poén kedvéért ültek be..

  7. #77
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Idézet jefffryys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma is felmerészkedtem nl25-re, (dobogó szívvel, azok után, hogy nyertem is, buktam is millió Ft-ot 1 nap alatt), de mikor a KK-m sqz-t kapott, semmi kétségemen nem volt, hogy AA-ba teszem. Beletettem még egy QQ-t KK-ba, meg buktam egy AK v JJ flippet, és elégedetten hátradőltem, hogy a PS ma sem okozott csalódást. Hiszen tudtam előre, hogy ez lesz.
    Nem tudom, hogyan akadhat fel egy NL100+-t megjáró reg ilyen standard coolereken. Szerintem évekkel ezelőtt is ugyanilyen gyakran futottál beléjük, maximum az akkori mezőny hamar feledtette ezeket veled. Ha meg úgy ülsz le session előtt, hogy te gyakorlatilag eldöntötted, ez egy vesztő nap lesz, az már rég rossz és lehet jobb lenne preflop dobni a KK-t. Értem én, hogy a hosszabb bukóegy idő után elkeserít, de akkor tenni kell ellene, vagy ott hagyni az egészet. Ebben a formában folytatva csak az idegeidet és a maradék motivációdat gyilkolod.
    Utoljára módosítva: GStealer által: 2013. 08. 29. 16:42

  8. #78
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet Pssy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    balu999!
    Ennél azért egy kicsit többet várnék...
    Zámbó Jimmy - Gyere sírj a vállamon - YouTube

    bocs, de ezt nem tudtam kihagyni...
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  9. #79
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Régen kevesebb volt a cooler.

    Első reakciója mindenkinek az, hogy na persze.

    Az igazság viszont az, hogy a fishek fejlődtek. Sok szett vs overszett meg egyéb kellemetlen spot úgy nézett ki anno, hogy fish megad 2 betet, teljesen elromlik a board, így a riveren sima check-check a játék, vagy sima dobás az overbetjére. Ma viszont kevesebb a fish, azok sokkal jobban balanszolnak, és sokkal értelmesebb lineokat használnak. Nem az a kérdés hogy verjük-e őket, de kurvára nem mindegy, hogy 20bb/100-zal, vagy 40-nel.
    BelaKecske likes this.

  10. #80
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Ez a topik önbizalmat adott...
    Nem volt ma kedvem játszani, de mostmár van...
    cake, Flush67, Mediolanum and 3 others like this.

Oldal: 8 / 29 ElsőElső ... 67891018 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •