Oldal: 9 / 29 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (289) összesen
Like Tree361Likes

Téma: Sajnos ennyi volt! Csak nekem nem megy már?

  1. #81
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Nagy sok mindennel amit írsz tudok azonosulni. Kb ugyan ezt éltem, élem meg én is csak NL10-en.
    Erősebb lett a mezőny és mivel nem fordítottál elég időt a fejlődésre (sokkal)hosszabb egy egy down mint régen, mert kisebb a mezőny feletti tudáskülönbséged. Lehet könnyűnek érzed még most is az állományt (tudástól függően az is), de nem veszed észre azt a rengeteg könnyű pénzt, amit régen megkaptál, de ma már nem. Sok pénzt elszórhatsz, ami régen fel sem tűnt mert nyertél.
    A másik amiről talán nem esett szó, hogy minél többet és többet játszol, annál nagyobb és nagyobb swingekbe fogsz belefutni. A hosszútávhoz sokkal több leosztás kell, mint régen . http://img571.imageshack.us/img571/2382/zb52.jpg A bal oldali szériám volt előbb. 13bb/100, akkor már milyen fa**a vagyok ugye, ja, ez után jött a jobboldali. E közben pedig sokat fejlődtem is, ezt teljes bizonyossággal ki merem jelenteni .
    A másik oldalról nem tudom mennyire ismered Alonsot, én többek között az ő hatására kezdtem el komolyabban játszani. Elindított egy 100k challenge sorozatot, aminek egy nagy szenvedés lett a vége. Nem tudom mi van vele azóta és hogy hogy vélekedik az akkori történésekről, de nála abszolút azt éreztem, hogy beleszaladt egy ***** nagy lejtőbe, bármit csinált az rossz volt. Valószínűleg nálad is beüthetett egy ilyesmi, de ne azzal vigasztald magad, hogy "áháá, akkor ezért bukok", mert ez ámítás lenne. Betettél egy leosztást, amiben egyből ott van egy lehetséges leak és még nagyon sok ilyen lehet. Ha ezek nem lennének, lehet akkor sem nyernéd magad szénné, de legalább csurranna cseppenne valamennyi.
    Régen megszoktunk valamit, aminek vége. A hullámhegyek völgyek a játék szerves részévé váltak. Igen, régen is a része volt, de akkor azért szívta az ember a fogát, mert 9 helyett 5bb/100-as lett a hónapja, most pedig lehet olyan hónap, hogy örülsz a nullának. Kőkeményen elemzeni, fejleszteni magadat, minden egyes centet összeszedni, hogy tompítsd az ilyeneket.
    Nem a játéktudás rostálja már a mezőnyt, hanem az, hogy ki mennyire bírja ezeket a pofonokat.


    Ha szeretnél a továbbiakban is zsugázni, csak azt tudom javasolni, hogy keress meg egy oktatót, új lendületet adhat.

  2. #82
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Már a 80% sem a régi, pedig a matematikában nem sok újat találtak ki az elmúlt években.
    pszibu likes this.

  3. #83
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már a 80% sem a régi, pedig a matematikában nem sok újat találtak ki az elmúlt években.
    a 80%-ban is lehetnek rövid távon szvingek, de hosszú távon biztosan jön valami szabályozás, felügyelet stb.

  4. #84
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet Pssy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom. Régen nem is borultam ki ezeken, néha-néha jött és kész. De jelenleg ez mindennapos lett. Session-önként több. Állandósult. És ezt nem nyafogásnak szánom, nem hibáztatok másokat. Arra vagyok kiváncsi, h másnak is feltünt-e?
    Szerintem is irreálisan sok cooler van mostanában. Volt olyan hónapom, hogy AA -10 BI-t hozott KK -8BI-t. Másrészt viszont abba is gondolj bele, hogy ami neked cooler, az a másik oldalon nyereség, tehát ha elég sokat játszol, akkor te is leszel a másik oldalon.

  5. #85
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Lol nincs több cooler, csak jobb a mezőny, a fisheket nem vered annyira mint régen, nem teszik be 1 párral annyian mint régen, az equlity-k közelebb kerülnek egymáshoz, így a variance nagyobb, ergo kevesebbet nyersz, ezért a cooler szituk feltűnőbbek lesznek.

    és amit misi mond az sem mindegy, amit coolernek látsz, annak a fele általában nagy, vagy közepes hibából jött össze.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 08. 30. 10:47
    danfiu and Relax* like this.

  6. #86
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Vagy egyszerűen alkalmazkodsz és átértékeled a cooler szituajaid, hogy valóban azok-e.

    Szerencsére a topikot nem olvastam végig, hiteltelen tapasztalatlan (valójában eleve soha nem is voltak nyerők) emberek sírása arról, hogy nem lehet nyerni számomra rettenet lelombozó. Az emberi lustaság mint olyan egyszerűen szánalmas. Ha valami könnyű & egyszerű és sokat lehet vele keresni akkor az kell. Ha keményebben kell dolgozni, több energiát kell belefektetni kevesebb pénzért akkor az pedig már rossz, és nem éri meg.

  7. #87
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ha az ember küzdeni akar, keményen dolgozni, vannak nemesebb foglalkozások.
    Írta már itt valaki korábban, hogy annyi energiával már akár orvos is lehetne egy mai fiatal, amennyit mostanában bele kell fektetni, hogy nagy nyerő legyen valaki.l
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #88
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    annyi energiával már akár orvos is lehetne egy mai fiatal, amennyit mostanában bele kell fektetni, hogy nagy nyerő legyen valaki.l
    ez azért elég nagy bullshit.
    Pg9, Pat, Tir-X and 1 others like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  9. #89
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha az ember küzdeni akar, keményen dolgozni, vannak nemesebb foglalkozások.
    Sokak számára az életet szerintem nem (csak) nemességre játsszák. Mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mi mennyit ér meg neki és hogy mi teszi boldoggá.

  10. #90
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha az ember küzdeni akar, keményen dolgozni, vannak nemesebb foglalkozások.
    Írta már itt valaki korábban, hogy annyi energiával már akár orvos is lehetne egy mai fiatal, amennyit mostanában bele kell fektetni, hogy nagy nyerő legyen valaki.l
    Mindenki orvosnak születik, csak van aki tovàbbtanul

Oldal: 9 / 29 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •