Oldal: 12 / 29 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (289) összesen
Like Tree361Likes

Téma: Sajnos ennyi volt! Csak nekem nem megy már?

  1. #111
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Persze itt mindenki összehasonlítja a magyar "átlag keresettel" a pókeres pénzt, érdekes módon abba nem gondol bele, ha a pókerbe fektetett időt/ energiát fiatalon tanulásba fekteti milyen lehetőségei lennének, mondjuk pont hosszútávon, amiről itt annyi szó esik.
    Már ha addig nem hal éhen az illető...

  2. #112
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    viccelsz? hány éves vagy amúgy? nem rosszallásból kérdezem, csak azért -gondolom- nem sok élettapasztalattal rendelkezel. Egyébként debrecenben sem kereshetik halálra magukat az emberek, nem tudom hogy ott mennyit lehet keresni, de 120-al átlagember lehet ott is elégedett. Vidéken konkrétan 120-ért sokan ölni tudnának.
    Ha már így rákérdeztél 30 elmúltam, mérnöki diplomám van, és dolgoztam is a szakmámban vagy 5 évet.
    naggeri, tomy123, zeoos77 and 2 others like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  3. #113
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már így rákérdeztél 30 elmúltam, mérnöki diplomám van, és dolgoztam is a szakmámban vagy 5 évet.
    sorry valamiért azt hittem fiatalabb vagy
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #114
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sorry valamiért azt hittem fiatalabb vagy
    No problemo.
    Egyébként ha valakinek van valami képzettsége, akkor a 110-120k akár reális is lehet.
    Tehát nem a gyári szalagmunkásra és a betanított munkásokra gondolok.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #115
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Az a helyzet, hogy sok olyan emberi tulajdonság létezik, amik kiemelnek / kiemelhetnek a sokaságból, megkülönböztetnek az átlagtól. Mindenkinek saját magának kell megtalálnia, hogy miben képes sikereket elérni, de a mai világban szorgalom és kitartás nélkül teljesen mindegy, hogy miben vagy jó, el fogsz veszni a tömegben!

    Hatalmas erőt tud adni, ha teszünk a saját boldogulásunkért, miközben a környezetünk minden segítséget megad az egónknak ahhoz, hogy mentesítsük magunkat a felelősség alól! A szomszéd a hibás, a nyugat a hibás, a bank a hibás, a kormány a hibás, mindenki hibás...

    NEM! Nehéz elfogadni, de saját magadért csakis TE vagy a felelős!
    Satukan, gorcsy, dr.drogba and 5 others like this.

  6. #116
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze itt mindenki összehasonlítja a magyar "átlag keresettel" a pókeres pénzt, érdekes módon abba nem gondol bele, ha a pókerbe fektetett időt/ energiát fiatalon tanulásba fekteti milyen lehetőségei lennének, mondjuk pont hosszútávon, amiről itt annyi szó esik.
    Mi az, hogy pókeres pénz? Az se korrekt, hogy a megélhetési pókeresek alját méred össze az átlag feletti fizetésekkel. Mert oké, hogy eddig itt ilyen NL10 meg 25-ről volt szó de elég sok NL200+ magyar reg van, meg komolyabb MTT/SNG-sek, HU-sok és gondolom akad 1-2 Omahás is
    Aki 5 éve pro és még most is minimum 200-on tolja, az tanulhatott volna bármit, nem keresett volna több pénzt (hosszútávon értem), főleg, ha itthoni viszonylatokat nézzük.

    De amúgy értem amire célzol, ha valaki jó területet választ és jól/keményen tanul, akkor rendes munkával is sok pénzt tud keresni. Illetve a fiatalok jobban teszik, ha tanulnak rendesen és nem csak napi 12 órában pókereznek, mert verik az NL10-et, ezt is aláírom - legyen fele-fele az arány, ami a munkát (esetükben suli+póker) illeti
    kidelpiero and Pat like this.

  7. #117
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 09.
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Ha 110 -120k egy jó átlagfizetésnek mondható napi 8 óra munkaidővel (+ 1-2 óra utazás munkahelyre esetleg) heti 5-6 nap ,de inkább 6 !!!! Egy valamire való reg meg nl10-en vagy 5$-os sngkkel is lazán megkeresi ugyanezt kb. 80-100 óra játékkal ami időben kevesebb mint a fele és nem kell könyörögni szabadságért, nem kell eltűrni senkitől az ugatást vagy az okosságokat és elég akkor dolgoznod mikor kedved van....
    Azt hiszem nem kérdés melyik a jobb...
    És az meg mi hogy miért nem tanulsz inkább fiatalon??? Hát azért mert a hülye gyerek kocsmázni jár inkább meg szórakozni és nem érdekli az orvosi mert az amúgy is undorító.... Nem mérlegeled hogy ha majd tanulok annyit amennyit pókereznék akkor majd ezzel is jól fogok keresni... Egyébként is egy jó pókeres 10-szer annyit keres mint 10 átlag mérnök!!!
    Az eredeti témához hozzászólva szerintem már kell hozzá tanulni hogy ne menjen el melletted a mezőny és erre a legjobb módszer egy jó oktató... de ha szereted csinálni akkor a tanulás is élvezetes és megéri belefektetni egy kis pénzt és energiát főleg ha még nem próbáltad...
    lecso10 and mkbla like this.

  8. #118
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Amúgyis nehéz az "átváltás", mert attól, hogy valaki munkaszerűen tolja a pókert, még egyáltalán nem biztos, hogy másban is így tudna dolgozni. Ennek egyszerű az oka, a póker neki elsősorban játék, legalábbis az első X évben mindenféleképpen az volt, az elemzés meg olyan, mint amikor a CS-sek botoznak, hogy fejlesszék magukat - kivülről úgy tűnhet, milyen elszánt, szorgalmas emberek, hogy az éles játék helyett gyakorolnak, hogy jobbak legyenek, ők mégsem érzik annak, mert örömmel csinálják, és nekik kb. az is a játék része. De ez nem jelenti azt, hogy képesek lennének 1 óránál többet ülni 1 könyv felett, mert ahhoz lusták, az nem érdekli őket. Nem véletlen, hogy a pókeresek között sok az okos, de lusta ember. Ami paradoxonnak tűnik, de nem az...
    Pat, Greyboy and BT86 like this.

  9. #119
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet bubucmester eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgyis nehéz az "átváltás", mert attól, hogy valaki munkaszerűen tolja a pókert, még egyáltalán nem biztos, hogy másban is így tudna dolgozni. Ennek egyszerű az oka, a póker neki elsősorban játék, legalábbis az első X évben mindenféleképpen az volt, az elemzés meg olyan, mint amikor a CS-sek botoznak, hogy fejlesszék magukat - kivülről úgy tűnhet, milyen elszánt, szorgalmas emberek, hogy az éles játék helyett gyakorolnak, hogy jobbak legyenek, ők mégsem érzik annak, mert örömmel csinálják, és nekik kb. az is a játék része. De ez nem jelenti azt, hogy képesek lennének 1 óránál többet ülni 1 könyv felett, mert ahhoz lusták, az nem érdekli őket. Nem véletlen, hogy a pókeresek között sok az okos, de lusta ember. Ami paradoxonnak tűnik, de nem az...
    LOL.Gondolom Te csak okos vagy.

  10. #120
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Csak lusta

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •