Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 27 (27) összesen
Like Tree5Likes

Téma: nl50 AQ 3bet potban oop top párral vs minraise

  1. #21
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 08. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    AJ, A9, AK, set simán raiselhet.

    Ne mindig magadból indulj ki. De ok! akkor tedd be itt, de nem hinném, h túl sokszor leszel jó.

  2. #22
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    A te 8-as bu 3betedről azt gondolni, hogy "laza", egy kicsit megmosolyogtatott.

    A sok call 3bet: összesen: 44 pedig nem annyira sok hiszen sokkal feszesebben nyit, mint mások plusz lesz benne csomó IP resteal call (tudom h az OOP is ennyit mutat, de ez egy 3.5k-s minta...)
    A gondolatmeneted egyébként abszolút tetszene, ha az általad kialakult readek mind helyesek lennének.

    Amit még én hozzátennék, hogy te ellenfeled valamennyire gondolkodó játékosnak tartod, de akkor miért feltételezed róla, hogy ennyire roszz ? AQ-val fogod stackelni a dominált handjeit mikor lejön a 2 out? Ez kicsit optimista feltélezés. Ha kicsit értelmesebb akkor eleve nem várom, hogy read nélkül ellened kvázi vákumban (?) dominált handekkel callozon pre OP. Ettől függetlenül persze lehet nála AJ, meg baromi sok 50es játékosnál lesz is mert ez is mikrolimit, de akkor nem is kell arra számítani, hogy 3b potokban a legjobb szitukat kihasználva fog nonSD szétszedni téged a magas rcbetjével.

    Szóval a különböző readjeid külön-külön simán megállják a helyüket rengeteg gyenge 50es játékos ellen, csak mind együtt egyí adott ellenfél ellen már teljesen ellentmondásosnak tartom.

    Szumma:
    -Reget ha nincs historynk és vagy extra read akkor pre IP nem 3betelnék AQo-val, mert nem látok IO-t mivel nem ismerem, sokszor fogok necces hatéreset szituba kerülni, hiába gondolom, hogy "sokat" calloz 3betet.

    -Flopon extra read nelkul chbackalnek, foleg ha ennyire magas a rcbetje (amit hosszutavon -teljesen- kizartnak tartok, h ennyi maradjon)
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2013. 08. 27. 10:45
    BelaKecske and eiboy like this.

  3. #23
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Sokat calloz 3betet, rézelgeti a floppokat, kevés 4bet -> szereti csak lecallolni a 3betet pre monsterekkel. AA, AK is lehet nála.
    Flop cbet nagy hiba sztem, ezen a boardon 2 utca value is nehezen van. Lőjön egyet/kettőt a flop xbackünkre, azt calloljuk le, és nagy bajunk nem lesz. Nem stackelődünk, nem blöfföl ki.

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    konkrétan
    3betcalljai oop
    co 50 (6) nyit 24
    mp 40 (5) nyit 13
    ep 29 (7) nyit 13

    hát igen,
    feszesen nyitogat



    pre readek

    QTo 3x 4bet/call !!! nem tudom milyen poz vs poz de mindegy

    postflop readek:

    lool 99x y Q boardon AJ c/c c/c c/puhs river 0 FE-vel
    236 fd 5 dupla fd 8 boardon 77 cbet/call call turn es adja riveren a pushomat 130 deep stackert
    Qxyfd turn flush river blank 3 utca c/c 77

    na jó ez van mikor az ember noteolgat és aztán játék közben meg nem nézi meg
    (akkor szoktam nézegetni a notejaimat amikor éppen nincs action mindig nézem kiről van és elolvasom őket szóval ne akkor mikor éppen partiban vagyok az ellenféllel, sajna most nem tettem meg)

    szóval így nézve el nem dobnám ezt neki turnon, mert ez egy kretén


    kérdés

    de akkor mivel 3beteljük itt őt?

  5. #25
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Aq-t én is kihagynám, reg ellen ez szerintem megfelelő range: JJ+, 66-22, AKs, A9s-A2s, KTs, QTs+, JTs, T9s, 98s, 87s, 76s, AJo, KJo+, QJo lehet jobban is lazulni, ha érzed a bugit.

  6. #26
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Aq-t én is kihagynám, reg ellen ez szerintem megfelelő range: JJ+, 66-22, AKs, A9s-A2s, KTs, QTs+, JTs, T9s, 98s, 87s, 76s, AJo, KJo+, QJo lehet jobban is lazulni, ha érzed a bugit. A 8% túl feszes

  7. #27
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    jó nagy marhaság ez a range, meg úgy egyébként hülyeség ez, hogy "A megfelelő range reg ellen" mivel sok féle reg van, sok féle szitu, sok féle ember a vakokban + létezik history. Ha ilyen fix range-eket alkotunk IP 3betre, azzal vakon leszünk eléggé.
    Shushi and Suncitizen like this.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •