Oldal: 17 / 29 ElsőElső ... 7151617181927 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (289) összesen
Like Tree361Likes

Téma: Sajnos ennyi volt! Csak nekem nem megy már?

  1. #161
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy jó egyetemmel a kezdő fizetés a nettó 200k.
    Azért vidéken nem egészen... Ettől függetlenül nem feltétlen értek egyet az itteni negatív hozzászólásokkal. Én is látok a közvetlen környezetemben olyanokat akik igen fiatalon keresnek jó pénzeket, csak ugye ehhez nem árt:
    1, piacképes diploma (vagy csak simán piacképes tudás)
    2, kötözési hajlandóság
    3, szorgalom

    Ezzel együtt sem feltétlen fog full pályakezdőként jól keresni az ember, de 1-2 év munkaviszony után (akár munkahelyváltással) a magyar átlagkereset többszörösét is meg lehet keresni.

  2. #162
    Tag rigopisti avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Hely
    Once upon a time...
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    imádom mikor az "átlagkereset" fogalommal dobálózik bárki is... srácok, azért nem kell mindent elhinni azért, mert az index vagy épp a blikk azt írja. ezeket a végeredményeket úgy manipulálja a KSH, ahogyan gondolják/parancsolják nekik. régebben egy topicban volt is erről szó. come on...
    "Flops are like vagina's: the wetter they are the harder you hit em!"
    -----------------------------------------------------
    "Lehet itt ggúnyolodni a NL2-n, de egy NL2 reg boven( persze kimagaslo) ver sztem egy breakeven NL100-200 körüli játékost." - Trumann Show

  3. #163
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Idézet rookie8906 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jut hát
    Álomvilágba éltek.
    Nővérem már 7éve kint él angliában,van 3diplomája,itthon nem kellett sehova,mert túl sokat kellett volna fizetni a végzettségei miatt...
    Kint egyetemen dolgozik.
    Meg jól írta a lecso,azért ment el 500k ember,mert kapkodnak az emberekért...
    Itthon a jó állások azok kihalásos alapon mennek,ha meg van üresedés,akkor meg csókos kerül be.
    Le van szarva,hogy ki mit végzett,itthon ha nincs ismerős,akkor mehetsz a retekbe,ha meg van,akkor meg kb elég a gimi is,szomorú,de ez van...
    És még annyit,ha itthon vidéken 200-250k lenne a nettó,akkor 1 kibaszott ember nem menne külföldre vidékről...
    Csak ez álom marad a realitás meg a 70-80k...
    3 diploma? Ahogy egyik ismerősöm faterja mondta: 1 legyen, de fa*sza legyen...
    Vidéken lakni tényleg szopás, én végig Pestről beszéltem. Akinek van tizenéves vidéki ismerőse, mondja meg neki, hogy ha pénzt akar, tanuljon Pesten, és készüljön úgy hogy végleg felköltözik.

  4. #164
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Azt mondják, pókerben a top10% tud nyerő lenni. Az élet többi területén is ez van. Lehetsz a legjobbak között azért mert te vagy a legokosabb, legszorgalmasabb, vagy mert az apád a leggazdagabb a megyében, de valahogy oda kell kerülni. Ha nem vagy ott, akkor meg nem sok fog jutni neked.

  5. #165
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet zolika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amúgy gazdálkodni értsd(parasztnak lenni) nem hülyeség, nem kisebb variancia mint a póker
    meglenne a feltétel otthagynám a munkám
    Olvasva a fukusimai híreket, lehet most keellene beelevágni a pisztrángtenyésztésbe,mert hogy hal nem marad a csendes-óceánban az tuti!

  6. #166
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 17.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olvasva a fukusimai híreket, lehet most keellene beelevágni a pisztrángtenyésztésbe,mert hogy hal nem marad a csendes-óceánban az tuti!
    én nem olvasom a fukusimai híreket de te miről beszélsz? csernobilban burjánzik az élővilág, az állatok nem élnek addig mint az emberek h mindenféle rák kialakuljon bennük

  7. #167
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Mi a frissen egyetemet végzett bölcsész, második mondata az első munkahelyén?

    "...nagyobb üdítővel adhatom?"
    L.T., Pat and Guten3213 like this.

  8. #168
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 09.
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Szerintem az lenne a legjobb ha a jó diplomával rendelkező szorgalmas emberek elmennének dolgozni oda ahol százezreket (vagy milliókat vagy nemtom) keresnek és a fishek pénzét meghagynák olyan diploma nélküli lusta regeknek mint én és akkor mindenki jól járna!!!
    lecso10 likes this.

  9. #169
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508
    extremfish likes this.

  10. #170
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet fatass eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én nem olvasom a fukusimai híreket de te miről beszélsz? csernobilban burjánzik az élővilág, az állatok nem élnek addig mint az emberek h mindenféle rák kialakuljon bennük
    Fukushima - radioactive contamination/dispersion in the pacific sea - YouTube

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •