Oldal: 18 / 29 ElsőElső ... 8161718192028 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (289) összesen
Like Tree361Likes

Téma: Sajnos ennyi volt! Csak nekem nem megy már?

  1. #171
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    És a hülye németek ezt be is *****ák. Le is cserélik az atomerőműveiket szénerőművekre, amik sokkal károsabbak az élővilágra, csak mert néhány **** zöld aki abból keresi a pénzét hogy mindenbe környezeti katasztrófát lát, elkezdett rinyálni.
    chivasr911 likes this.

  2. #172
    Lelkes újonc extremfish avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Ez igen , ez tetszett.

  3. #173
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Lassan hánynom kell ettől a topiktól,az elején jó volt a felvetés...érdekes téma, jó hozzászólások.Aztán jöttök utána a diplomákkal,tanulással stb. Szerintetek miért van Mo-n az egészségügy egyre jobban hanyatlóban??Hagyjuk már ezt a diploma=jó kereset ,biztos háttér dumát.Szeretem ezt az Országot ez a Hazám,de itthon egyre jobban ellehetetlenítik az ember életét,lassan szinte mindegy is hogy mennyit keresel.
    erikkke likes this.

  4. #174
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Na még egy közhely. Nézzük meg az amerikai meg a brit egészségügyet, aztán szidjuk a hazait, ami egyébként ingyenesen kínál elég magas színvonalú szolgáltatást. A kórház egy szar dolog, kórházban lenni szar, úgyhogy baromi könnyű negatív történetekkel találkozni.
    Utoljára módosítva: mikki86 által: 2013. 08. 31. 20:02

  5. #175
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Azert az ingyenestol nagyon mesze van, nem vagyok en konyvelo, de ugy tudom az amunkaberbol eleg sok mindent levonnak, van olyan resz, amit kifejezetten az egszsegugyi ellatasra, de az szjabol fizetik ki gondolom az orvosokat, apoloneniket is. ha beteg vagy, ha nem. felreertes ne essek, nem sajnalom a korhazi dolgozoktol, sot egyaltalan nincsenek megbecsulve se anyagi, se erkolcsi szinten, de az ingyentol messze van . meg azert valljuk be az sincs rendjen, hogy ha az altalad emlitett ingyenes ellatasokat akarod igenybevenii, borgyogyasz, szemeszet, nogyogyaszat, akkor heteket, de inkabb honapokat kell varnod, hogy sorra kerulj, s megvizsgaljanak....
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2013. 08. 31. 21:10
    bubucmester likes this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  6. #176
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Bizony, ahogy a blogomban mar 3-4 eve megirtam, es mot ujra. Mar csak a legjobbak lesznek pokeresek, mint ahogy lealdozott a hobbista sakkbajnokok ideje is. Lassan itt az ideje pokerklubokat nyitni, edzest tartani es ugy fejlodni kozosen...

  7. #177
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet jefffryys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kezd itt a valóságosnál sokkal sötétebb kép lefestődni.
    Ez a hihetelenül erőssé változott mezőny... Ez bullshit.
    Igen, nagyon más a játék, mint amikor pl én kezdtem, de még most is van bőven abszolút fish és rengeteg bűnrossz reg. Eskü alatt merem vallani, hogy mondjuk egy csak regekkel teli PS nl100-as asztalból a szart ki lehet verni, ha az ember beleteszi a munkát, és kielemzi őket.
    jó sok variancia kíséretében

  8. #178
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Tök jó, hogy belinkelted, mert én csak megsaccolni tudtam volna. És kb ennyire is gondoltam. Még nem olvastam végig, talán nem is fogom, de aki felvetette ezt a témát annak üzenném, hogy gondolkodjon el ezen a szón. Átlagbér !! Ebbe benne vannak a millás fizetések meg a 70-80ezresek is. Kettőből meg kapuk egy viszonylag szép számot.
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

  9. #179
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Most ki nem szarja le az átlagbéreket komolyan. Keress egy területet ami tetszik és amiben van pénz, és számítsd ki hogy ott a te képességeiddel mennyit lehet keresni hosszútávon. Aki huszonévesen NL100 nyerő reg, az akármilyen multinál el tudna jutni egy középvezetői szintig minimum, főleg ha valami végzettsége is van. El lehet dönteni, hogy 35 évesen a gép előtti grindolás-e a vonzóbb egy ki tudja milyen pókeres világban, vagy egy megbecsült és normális munka, egyre szélesedő lehetőségekkel. Lehet hogy a póker nyer, de a viszonyítási alap ez legyen.
    kidelpiero and márcsakhobbi like this.

  10. #180
    Újonc Rumjack avatara
    Csatlakozott
    2013. 03. 09.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most ki nem szarja le az átlagbéreket komolyan. Keress egy területet ami tetszik és amiben van pénz, és számítsd ki hogy ott a te képességeiddel mennyit lehet keresni hosszútávon. Aki huszonévesen NL100 nyerő reg, az akármilyen multinál el tudna jutni egy középvezetői szintig minimum, főleg ha valami végzettsége is van. El lehet dönteni, hogy 35 évesen a gép előtti grindolás-e a vonzóbb egy ki tudja milyen pókeres világban, vagy egy megbecsült és normális munka, egyre szélesedő lehetőségekkel. Lehet hogy a póker nyer, de a viszonyítási alap ez legyen.
    Benned fel sem merül hogy valaki nem akar egy akármilyen multinál dolgozni? Mi van ha valaki pék akar lenni, mert azt szereti csinálni, de pókerezni is szeret(azzal együtt is, hogy nehezebb a mezőny és folyamatosan képeznie kell magát) és ezért inkább a pókert választja mert az jobban fizet(het).

    Azt elismerem, hogy aki rendelkezik egy jó diplomával annak nem feltétlenül opció a póker, de ha valakinek nincs, mert valamiért nem volt lehetősége egyetemre járni, vagy tényleg nem talált olyan képzést ami tetszene is neki, akkor szerintem igenis jó lehetőség lehet a póker. Édesanyám például csak egy "egyszerű" virágkötő, nem valami középvezető(soha nem is akart hasonló munkahelyet), de szereti amit csinál és szerintem ez a legfontosabb (azt értem, hogy te nem szereted a pókert annyira, hogy lehetőséget láss benne, de a pókernél kevesebb lehetőséget kínáló munkák is vannak a világon)
    Utoljára módosítva: Rumjack által: 2013. 09. 01. 08:36
    "A pesszimista a jól tájékozott optimista"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •