Oldal: 19 / 29 ElsőElső ... 91718192021 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (289) összesen
Like Tree361Likes

Téma: Sajnos ennyi volt! Csak nekem nem megy már?

  1. #181
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 12.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Igen nagyon sokan a karrierista, diploma, fogyasztás, multikulti szemszögből közelítik meg ezt az egészet.
    Nem akar mindenki olyan életet, sőt többen vannak akik nem.
    Satukan and misirulez like this.

  2. #182
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    A multiknál dolgozó emberek többsége 'rabszolga', csak nem biztos hogy tud róla, vagy érdekli... (mondjuk nem csak a multikra igaz, hanem a napi 8-10 órát dolgozókra általában) Az embert nem arra találták ki, és általában egyik élőlényt sem hogy aktív idejének 2/3át munkával töltse. Nem egészséges.
    L.T., Maxxxika, erikkke and 1 others like this.

  3. #183
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 09.
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Én dolgoztam multinál 3 műszakban és higgyétek el hogy szar! És rohadtul nem leszel biztosra középvezető és ha mégis akkor elárulom hogy akkor is mindig vannak fölötted páran akik baszogatnak és neked is korán kihullik a hajad! Ráadásul aki dolgozott már ilyen helyen az tudja hogy kurvára nem a képességek a legfontosabbak !!!!! Csak az számít hogy az aktuális főnöknek milyen gyorsan hozod a kávét és milyen mélyre tudod dugni a nyelved!!! Ráadásul egy középvezetőnek mindig úgy kell csinálni mintha érdekelné amit csinál.... Annyit még hozzátennék hogy egy közepes (20-50$sng ,50-100$ cashgame) téten játszó jó reg 5k $-t simán zsebre vág/hó és ettől van még följebb is azért... Aki szerint a plafon itt a 2-300k az gondolom nem keres rajta annyit se és nem is hiszem hogy túl tájékozott lenne a témában. Ha itt tényleg van tehetséged 5 év alatt nyugdíjba mész nem a kinevezésedet várod...
    erikkke and mkbla like this.

  4. #184
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Ennyi baromságot amit itt emberek 0 élettapasztalattal összehordanak,félelmetes.
    erikkke, pszibu and fszt2 like this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  5. #185
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Van hosszabb verzió is, de azt nem találom.

    gorcsy, Pat, Tir-X and 6 others like this.
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

  6. #186
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet buckaroo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A multiknál dolgozó emberek többsége 'rabszolga', csak nem biztos hogy tud róla, vagy érdekli... (mondjuk nem csak a multikra igaz, hanem a napi 8-10 órát dolgozókra általában) Az embert nem arra találták ki, és általában egyik élőlényt sem hogy aktív idejének 2/3át munkával töltse. Nem egészséges.
    Enni, inni, baszni, aludni. A gyengébb megdöglik, legyen az kölyök vagy kiöregedett alfa hím. Csakhogy amikor "kitalálták" az élőlényeket, akkor valahogy nem vették számításba az embernél a szociális felelősség vállalást, és ez eléggé felborította "rendszert".
    erikkke likes this.

  7. #187
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Enni, inni, baszni, aludni. A gyengébb megdöglik, legyen az kölyök vagy kiöregedett alfa hím. Csakhogy amikor "kitalálták" az élőlényeket, akkor valahogy nem vették számításba az embernél a szociális felelősség vállalást, és ez eléggé felborította "rendszert".
    A WC-t kihagytad A gyengébb így is megdöglik, meg a kiöregedett alfahím is csak máshogy, hosszabb agóniával.

  8. #188
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Nem olvastam el mindent Pssy-nek szeretnék írni: Ne keseredj el, Kb. ugyanabban a cipőben jártam mint te. Elképesztő szériát kaptam ki ami egy évig tartott. Variánst váltottam (DON-ról, 45fős mtt-re). Megmondom őszintén soknak tartottam hogy négyféle módban is jól működjek chipEV $EV Bubbleplay SAGE, és ambivalens érzés olyan regek ellen játszani akikről tudtam hogy végig chipEV-ben játszanak, mégis kétszer akkora ROI-juk mint nekem! Soso elkezdtem munkát keresni. Én vidéki vagyok, így nem tudom az ország más részeiben ez mennyire mission impossible, de itt az én környékemen az. Persze napszámba vagy kutasnak (egyiket sem leszólom minden respect nekik) elmehettem volna, de olyan területen szerettem volna dolgozni mint pl.: IT. Meg is kerestem egy céget, vagy világvállalatot, ahol sikerült is bekerülni a felvételi második körébe. Beszélgettem szünetekben egy sráccal, kopasz, kigyúrt, magán vállalkozó, de teljesen normális arc volt. Ő mondta nekem hogy nála ott lesznek a gondok hogy életében egy perc bejelentett munkája sem volt amin jót röhögtünk vágván a szitut, de itt esett le nekem is a tantusz hogy: basszus nekem sem volt sok az utóbbi három évben! Furcsa hogy pont ezután futottam bele egy blogba ami a póker játékos önéletrajzában szereplő "lyukkal" foglakozott. A lyuk amiről mit nyilatkozol ha kérdeznek róla? Az igazat? Pókerjátékos voltam. Kb. kiröhögnek. Kamut? Otthon csücsültem és chipset zabáltam? Motiválatlan, kiröhögve. Minél nagyobb a lyuk annál nehezebb lesz normális munkát találni, hacsak nem az igazat vallod be és jól sül el a dolog. Ez is elképzelhető. Végül nem jutottam el odáig a fordulókban hogy személyes riport kertében ezt meg is kérdezzék, de kényelmetlenül mozgolódtam volna. Én büszke vagyok arra amiből élek, de hogyan magyarázod meg +EV-t a bb/100-at?
    A baj az hogy itt nem is magyarázni, hanem szinte magyarázkodnod kell. Ezután mondtam én hogy fcuk! Nincs azaz isten hogy én másból éljek mint a póker, így hát újra kezdtem és újra variánst váltottam, most olyanra amit életemben nem játszottam grindelés szerűen. Ha tudod hogy mindig a legjobb voltál a regek között de a variánsodba amit eddig játszottál belefáradtál, akkor csak keres valami újat. Tekints erre egy szimpla munkahelyi átképzésként. Tudom ez necces ha a pókerből élsz, mert nap mint nap enni inni csekket fizetni kell, de ez még mindig jobb mint a semmi. Vegyél egy nagy levegőt, tarts egy önanalízist. Én rájöttem hol követtem el a hibát: STT-tem és MTTSNG-ztem, ahol ha turbo 20 perc után push fold-ot játszol, ezt kezdtem el én is tanulni, játszani, és tolni tolni tooolni tooooolni... Mára már rájöttem hogy éveket pazaroltam el, mert én "post flop játékos" vagyok, ott tudom igazán kijátszani az ellenfeleimet, vagy becsalni a pénzüket. Akkor mi az isten keresek a perflop betolom STT-k világában? Így ismét profilt váltottam. Ne add fel! A munka világa meg... szinte felejtős! Minél nagyobb az életrajzi lyuk annál felejtősebb, mert egyre nehezebben tudsz majd elszámolni vele.
    mkbla and uav_online like this.

  9. #189
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Az meg már egészen off hogy itt vidéken az utóbbi két évben kb.: a barátaim fele, sőt a bátyám is külföldre ment dolgozni, mert itt nempestorszásban katasztrofális a helyzet. Inkább külföld háromszor annyi pénzért ugyanazért az agyatlan munkáért, de ez tényleg már off topic sry
    S0nnyB1ack likes this.

  10. #190
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szidjuk a hazait, ami egyébként ingyenesen kínál elég magas színvonalú szolgáltatást.
    Te nem vagy komplett.
    rigopisti and Harvey like this.

Oldal: 19 / 29 ElsőElső ... 91718192021 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •