Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 26 (26) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 08. 30

  1. #21
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    "Nem tennék egyik kezébe se szettet"

    hát akkor add meg két reg ellen, és sok sikert

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egy értelmes reg nem fog minden hülyességgel stackelődni, ezért hagyni kell teret neki az air és gyenge handjeivel is ezen a száraz boardon hogy valueownolja magát
    egy értelmes reg ha mw callolunk nem hiszem még sok pénzt fog airrel a potba tenni ezért nem vesztünk valuet, viszont a range tetejétől sokat nyerhetünk

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    QT4s flopon egyértelműen jobb a raise.
    sztem az értelmes regek sokkal kevesebbet fognak qt4s floppon blöffölni félblöffölni mint egy száraz boardon, mivel tudják hogy a ranget sokkal jobban eltalálta és sokkal kevesebb az FE, ezért egy qt4s floppon mindig sokkal erősebb lesz a r cr, mint egy kxy rainbow floppon, amit mellesleg a legtöbben nagyon nagy %ban cbetelnek is ezért itt sokkal több blöff-fél-blöffre is lehet számítani
    és mivel a játékosok nagy része abc pokert játszik nem fognak arra számítani, hogy szettel itt valaki r.el mert a std játék a call ezért könnyebben be fognak állni blöffcatchre

    nagyobb téten a leveling miatt lehet ezek megfordulnak, de 30on sztem nem kell rá számítani

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egy értelmes reg ha mw callolunk nem hiszem még sok pénzt fog airrel a potba tenni ezért nem vesztünk valuet, viszont a range tetejétől sokat nyerhetünk
    Mint például a KK, 99-től? (bocs, ezt nem hagyhattam ki, magas labda volt

    Mert ha ez a range bármelyik ellenfelünknek is: AA, KK, 99, AK, K9, akkor a teteje ez: KK, 99

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Én dobtam.

    Ami engem "megrémít" és dobás felé terel, az a licitmenet mellett két dolog:
    1: SB raise cbet = 6% (és ebből következő range)
    2. UTG 4betnek megfelelő range (ez a fő indokom a dobás mellett)

    1) Normál esetben - a blöfföket leszámítva, amiből 3way pot és UTG jelenléte miatt nem lesz sok - én is AA, KK, 99, AK, K9 -re tenném SB 3bet tartományát. A szűk 6%-os raise cbet miatt viszont nem fog ezekkel mindig emelni. A minraise ebben az esetben egy olyan emelésnek tűnik SB részéről, amikor nem igazán szeretné, hogy dobjon mindkét ellenfele, de szeretné növelni a potot. Ezt vélhetően UTG is tudja

    2) Innentől UTG-től van igazán félnivalónk szerintem. UTG-nél K9 nem igen lesz (flop előtt nem nyit ilyennel). Mi értelme lenne UTG-nek AK-val, vagy AA-val emelnie floppon? Nagyjából csak erősebb kezek adják meg, eleve SB 3bet-je is ilyen kezet (AA-t , AK-t) vagy erősebbet reprezentál. Ha így játszik UTG (aki reg), annak csak egy értelmét látom: KK, vagy 99 van nála. Tehát én UTG-t KK-ra vagy 99-re teszem, és csak nagyon ritkán adnék kezébe AA-t, AK-t, K9-t vagy blöfföt.

    (Az egy teljesen más kérdés, hogy mi KK-val vagy 99-cel játszanánk-e így UTG helyében, és hogy helyes-e ez a játék. Jelen partiban UTG így játszott, ezért ebből kell kiindulnunk).

  5. #25
    Lelkes újonc Odyssey8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 17.
    Hely
    Dabas
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Ez itt easy fold, de amikor ott vagyunk élesben, akkor nagyon nehéz elengedni, még NIT-ek ellen is... Flopon szettet dobni az egy külön műfaj
    BbQ11 likes this.

  6. #26
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Vaze én 2 éve várok arra, hogy kis kézbe párral valami hasonlót flopot kapjak, hiába.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •