Oldal: 21 / 29 ElsőElső ... 111920212223 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (289) összesen
Like Tree361Likes

Téma: Sajnos ennyi volt! Csak nekem nem megy már?

  1. #201
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet márcsakhobbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én itt érzek némi mesét... 3 évig elég komolyan foglalkoztam pókerrel, de nem egész nap toltam a játékot, hanem sokat foglalkoztam a mögöttes számokkal statisztikákkal, és persze a fizukkal. Valahogy nem sikerült pár/sok olyan emberrel találkozni, beszélni, aki pár éves átlagban hoztak volna havi 1M ftot pókerből. Sok mesét hallottam, sok motiváló sztorit, sok hirtelen upból származó szép pénzeket, de aztán ha megkérdezted 1-2 év múlva, akkor "jött a down", vagy "már nem érdekli a póker, már mással foglalkozik", és társai. Pár éve még volt PTR, OPR, sharkscope, elég jól körbe lehetett nézni illetve LEELLENŐRIZNI egy sztorit, de persze addigra "a nicknévét nem tudom". Itt az akadémián is egy időben cikk volt a top magyar MTT profit lista nicknévvel, pár kivételtől eltekintve 2 évente cserélődtek a nevek, annó ki is számolták a 3-5 éves kereseti átlagokat, a top 3at kivéve nem volt milla feletti. Szóval szerintem erősen túlzóak ezek a "milliót keresek pókeren" sztorik. De az eredeti felvetésre visszatérve szerintem 5 éve egy okosabb egyetemista is tudott 500at összehozni ha egész nap tolta, ma már ugyanez az ember 200at tud hozni, erősödött a mezőny...

    Talán mégsem foglalkoztál vele olyan komolyan... El kéne már felejteni, hogy a nagy pénzeket az mtt-sek akasztják a pókeres társadalomban, ennek inkább az ellenkezője igaz. Személy szerint én jó pár olyan embert ismerek, akik havi 5k$ felett termelnek. Csak őket nem reklámozza senki, meg nem szerepelnek hétfőnként a hírekben (amiért végtelenül hálásak:-D).

  2. #202
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A jelenlegi rendszerben effektíve a fiatalok fizetik az idősek költségeit, és a gazdagok a szegényekét. Egy jól kereső huszonéves nyilván kevesebbet kap vissza a rendszerből mint amennyit belerak. Viszont az az extra valószínűleg elmegy a nagyszüleire például.

    Egyébként egy mandula vagy vakbélműtét félmilliónál is többe kerül, szóval nem olyan rossz az a TB hogy ha mégis gebasz van, ezeket amint lehet elvégzik rajtad. Egy szülés meg egymillió körül lenne, ha nem a TB állná, ehhez képes 100-200 ezer forintra azt mondani hogy ingyenes, nem olyan ***** nagy túlzás.

  3. #203
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Lesznek magánbiztosítók is a jövőben, és lesz is majd csodálkozás hogy miért olyan magasak a biztosítási díjak 50 éves kor felett.

  4. #204
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán mégsem foglalkoztál vele olyan komolyan... El kéne már felejteni, hogy a nagy pénzeket az mtt-sek akasztják a pókeres társadalomban, ennek inkább az ellenkezője igaz. Személy szerint én jó pár olyan embert ismerek, akik havi 5k$ felett termelnek. Csak őket nem reklámozza senki, meg nem szerepelnek hétfőnként a hírekben (amiért végtelenül hálásak:-D).
    Akkor szerinted az MTT-ben már nincs nagy jövő? Mely játék fajtára érdemes szerinted koncentrálni?

    Te a hyper-hu-kat tolod még? Mi a véleményed a mostani hyper hu mezőnyről?

  5. #205
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor szerinted az MTT-ben már nincs nagy jövő? Mely játék fajtára érdemes szerinted koncentrálni?

    Te a hyper-hu-kat tolod még? Mi a véleményed a mostani hyper hu mezőnyről?

    Nem mondom, hogy nincs benne jövő, mert a rekreációs játékosok szerintem elsősorban mindig is versenyezni akarnak majd, nem sng-zni vagy cashezni. Viszont a varianciája hatalmas. Ha valaki mtt-ből akar (jól) megélni, annak baromira fel kell fejlesztenie magát, mert magasabb téteken már tele van regekkel a mezőny, bírnia kell mentálisan-fizikálisan is, mivel a tornák legfontosabb szakasza kb. mindig hajnalban kezdődik, és kötve hiszem, hogy elég a jó preflop játék, mivel egyre több cg-s és sng-s játszik, akik postflop biztosan jobbak, mint az átlag mtt reg. Emellett ott van a rengeteg gürizés sok asztalon minden nap óránként 5 perc pihenővel, tornák ezreit kell lejátszani, hogy egyszer majd a közelébe érj a hosszú távnak, na meg nem árt a felhőkarcoló méretű bankroll.

    Mindenki koncentráljon arra, amit szeret, de arra maximálisan.

    Igen, én azokat. Nincs róla átfogó véleményem, mert a hyper hu-sok nem egy homogén massza, ma már elég sok teremben játszható ez a műfaj, nyilván nem mindenhol ugyanolyan a mezőny. Biztosan keményebb lett a korábbi állapotokhoz képest, de ez törvényszerű.

  6. #206
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem mondom, hogy nincs benne jövő, mert a rekreációs játékosok szerintem elsősorban mindig is versenyezni akarnak majd, nem sng-zni vagy cashezni. Viszont a varianciája hatalmas. Ha valaki mtt-ből akar (jól) megélni, annak baromira fel kell fejlesztenie magát, mert magasabb téteken már tele van regekkel a mezőny, bírnia kell mentálisan-fizikálisan is, mivel a tornák legfontosabb szakasza kb. mindig hajnalban kezdődik, és kötve hiszem, hogy elég a jó preflop játék, mivel egyre több cg-s és sng-s játszik, akik postflop biztosan jobbak, mint az átlag mtt reg. Emellett ott van a rengeteg gürizés sok asztalon minden nap óránként 5 perc pihenővel, tornák ezreit kell lejátszani, hogy egyszer majd a közelébe érj a hosszú távnak, na meg nem árt a felhőkarcoló méretű bankroll.

    Mindenki koncentráljon arra, amit szeret, de arra maximálisan.

    Igen, én azokat. Nincs róla átfogó véleményem, mert a hyper hu-sok nem egy homogén massza, ma már elég sok teremben játszható ez a műfaj, nyilván nem mindenhol ugyanolyan a mezőny. Biztosan keményebb lett a korábbi állapotokhoz képest, de ez törvényszerű.
    Azt lehet tudni, hogy te melyik teremben játszol?

  7. #207
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Idézet márcsakhobbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De az eredeti felvetésre visszatérve szerintem 5 éve egy okosabb egyetemista is tudott 500at összehozni ha egész nap tolta, ma már ugyanez az ember 200at tud hozni, erősödött a mezőny...
    Havi 500e NL50-en rakeback-kel együtt nem egy wasisdas... ~55-60e hand, heti 5x ~5-6 óra.

  8. #208
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    PAT ehhez mit fűznél hozzá ?
    SharkScope - Online and Live Poker Statistics
    Ha egy ilyen játékosnak így megy akire sok pókeres példaképként tekint akkor mi értelme a kemény munkának ?

  9. #209
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Tomi432 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PAT ehhez mit fűznél hozzá ?
    SharkScope - Online and Live Poker Statistics
    Ha egy ilyen játékosnak így megy akire sok pókeres példaképként tekint akkor mi értelme a kemény munkának ?
    Ő sem gondolta, hogy ennyivel meggyengül a játéka az akadémia nélkül. :/

  10. #210
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Tomi432 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PAT ehhez mit fűznél hozzá ?
    SharkScope - Online and Live Poker Statistics
    Ha egy ilyen játékosnak így megy akire sok pókeres példaképként tekint akkor mi értelme a kemény munkának ?
    Na ezt tegyük gyorsan rendbe:
    - HS limiten hyperturbózik. Ezen a limiten és ebben a fajta játékban ez pontosan benne van. Nem std variancia, de nem annyira ritka mint az ember gondolná.
    - Frici bevalottan a mennyiség > minőség elvet követi, nem elemez, nem fejleszt annyit amennyit kéne
    - Ebben a játékformában a profit nem a roiból jön, hanem az RB-ből. Még mindig nagyon jól keres, rengeteget grindol és ott a családja is. Van miért dolgoznia és van látszatja is.
    topin, BelaKecske, Tir-X and 1 others like this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •