Oldal: 91 / 175 ElsőElső ... 41818990919293101141 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 901 - 910 (1749) összesen
Like Tree207Likes

Téma: iPoker hálózat

  1. #901
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 21.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Semmi...nem reagál semmire ez a szar. Nem tudom mi van. De rohadtul idegőrlő ez, bent voltam például egy 109$-os versenyen, top10es stackkel, de mostanra már tuti hogy ki is zúgtam...meg minden másról is :S

  2. #902
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 21.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    na, erre pont most beengedett...de már szinte mindegy is

  3. #903
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 23.
    Hely
    Balatonfenyves
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Vicc tényleg... Én azokról már elrendeztem magam de 2 deeprun megy még azért. Na épp be tudtam lépni... nemtom meddig.

  4. #904
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 21.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    most úgy tűnik helyreállt, csak hát 8-9 versenyem ment, mikor elkezdődött ez a szarság, és mostanra pont sikerült kiesni mindenhonnan, megevett a vak. TY Ipoker!!!

  5. #905
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    megjött a mobilkliens!

    vatinyu likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #906
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Sziasztok hogy van a rake vonás ipokeren cash game-ben? Pl.: egy 10$-os potnál mennyi a rake?

  7. #907
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 03. 23.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Segítsetek nekem kérlek! Titan Pókerről kérnék véleményeket (előnyöket és hátrányokat) ! Mennyire jó ez a póker terem? mennyi a fish játékos ? Hó elején beszeretnék fizetni egy kisebb összeget valamelyik terembe, és szóba jött ez is .

  8. #908
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet demayobg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Segítsetek nekem kérlek! Titan Pókerről kérnék véleményeket (előnyöket és hátrányokat) ! Mennyire jó ez a póker terem? mennyi a fish játékos ? Hó elején beszeretnék fizetni egy kisebb összeget valamelyik terembe, és szóba jött ez is .
    ipokeren belül tökmindegy hova regelsz, egy playerpool lesz. Kivéve 1 és 2 hálózat, de ami külön van véve úgysem telik, szóval mindegy.

    Titan meg érdekes, talán a legjobb terem WH-el egyetemben. Stabil, folyamatosan jó bónuszok, személyre szabott ügyfélszolgálat, belső race-ek, pontok nagyon jó arányú beváltása.
    Azonban mégsem ajánlom mint első terem, akkor éri meg igazán ha stabilan minimum 1k, de inkább 2-3k környékén tudsz rake-elni havonta. Megszokni az ipokert és elverni egy FD-t inkább egy kisebb, egyszerűbb teremben érdemes. Winner, Betfair, Betfred,
    demayobg likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  9. #909
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ipokeren belül tökmindegy hova regelsz, egy playerpool lesz. Kivéve 1 és 2 hálózat, de ami külön van véve úgysem telik, szóval mindegy.

    Titan meg érdekes, talán a legjobb terem WH-el egyetemben. Stabil, folyamatosan jó bónuszok, személyre szabott ügyfélszolgálat, belső race-ek, pontok nagyon jó arányú beváltása.
    Azonban mégsem ajánlom mint első terem, akkor éri meg igazán ha stabilan minimum 1k, de inkább 2-3k környékén tudsz rake-elni havonta. Megszokni az ipokert és elverni egy FD-t inkább egy kisebb, egyszerűbb teremben érdemes. Winner, Betfair, Betfred,
    Azért Betfairt nem mondanám kisebb, egyszerűbb teremnek, nagyon jó promók vannak a komoly grindereknek. Ott se lőném el az FD-t 300usd rake termelésért.

  10. #910
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Én boyle-on játszok, ami ugye az ipoker1 azaz a másodlagos hálózat.
    Előtte mybeten játszottam az is detto a másodlagos. Most már több mint egy éve ezen a hálózaton vagyok!
    Eddig a dolog úgy nézett i hogy délután 2 től 2-4 asztal este 8ra felment egészen 10-15 asztalig és hajnal 4-5ig lecsökkent 4-5 re, de olyan is volt hogy hajnalban kezdtem f5 körül volt 4 asztal ha nyitottam lett még 2-3 és ez kitartott délelőtt 11-ig!

    Az elmúlt 2 napban viszont semmi! Tegnap, szombat délután 6kor felmegyek és 1 asztalon játszottak 4en!!!
    nl100 egyáltalán nem volt, bár az utóbbi időben az már tényelg necces volt nyár elején eléggé lecsökkent a 100as asztalok száma, de azt hittem majd visszajön szeptembertől.

    De a legbrutálabb tényleg ez a délután 6 volt! Ilyenkor minimum 10asztal ment 50en 4-5 100as és 1-2 200
    most 1db 50es en játszottak 4en!

    Van valakinek ötelete vagy esetleg tudomása arról hogy mi tröténhetett??

    (lehet hogy csak túlparázom , mert most vasárnap 11:30 és megy 4 asztal szóval csoda történt)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •