Oldal: 25 / 29 ElsőElső ... 152324252627 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 241 - 250 (289) összesen
Like Tree361Likes

Téma: Sajnos ennyi volt! Csak nekem nem megy már?

  1. #241
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyre jobb a topic, bár azon csodálkozom, hogy az még nem került szóba, hoyg csalnak a termek
    Én visszasírom a csaló termeket, mert anno ott szépen nyertem, a nem csalókban meg szép lassan bukom vissza a zsetont

  2. #242
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet fatass eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    persze, akinek van az már rég itt hagyta/bannolták
    csak a csillogás, a milliós nyeremények, a pókersztárok baller életéről szóló hírek kerülnek ki az oldalra, de még a nagy nevek is jóval kevesebbet visznek haza mint amit sokan feltételeznek
    csak az számít h minél több "friss húsnak" eladják a pókeres álmot, hogy ők is lehetnek ballerek, miközben a valóság az hogy egy ma kezdőnek szinte semmi esélye hogy magas tétekre felérjen
    Pont, hogy az akadémia segít a ma kezdőnek abban, hogy magasabb tétre érjen fel, azzal, hogy a rake 75+%-át visszakapod, ami mikrón alapból sokbb/100 (majd egy masszív grinder kiszámolja), a csomó ingyenes oktatóvideóról nem is beszélve, amit ráadásul szakterületükön Mo. legjobbjai készítenek (Dánfiú - Omaha, mrj - HU, titcar - sok asztalos, koncentrált, fegyelmezett játék).

    Beszűkült látásmód ez a rakebackpro duma, 2 asztalon játszva sincs olyan ember, aki annyira veri a mezőnyt, hogy visszatérítés nélkül magasabb bb/órát érne el, mint az, aki fogja az ingyen pénzt, és elteszi a szürreálisan magas rakebacket.

  3. #243
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet fatass eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagy eséllyel régebb óta csinálom, többet nyertem ....
    Messziről jött ember azt mond amit akar...

    Én meg ekkkkkkkkkkkkkkkkkkoooooooooooooooooora halat fogtam!
    Relax*, Rumjack and EKO like this.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  4. #244
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 17.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szakterületükön Mo. legjobbjai készítenek
    ahaa hogyne, obv nem Dánfiúra vonatkozik de akademia szakmai szinvonala a beka ** alatt van

  5. #245
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyre jobb a topic, bár azon csodálkozom, hogy az még nem került szóba, hoyg csalnak a termek
    Mert ez már eldöntött tény, mindenki tudja.
    Harvey and Ultar like this.

  6. #246
    Lelkes újonc petyaatya avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 03.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Idézet fatass eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    persze, akinek van az már rég itt hagyta/bannolták
    csak a csillogás, a milliós nyeremények, a pókersztárok baller életéről szóló hírek kerülnek ki az oldalra, de még a nagy nevek is jóval kevesebbet visznek haza mint amit sokan feltételeznek
    csak az számít h minél több "friss húsnak" eladják a pókeres álmot, hogy ők is lehetnek ballerek, miközben a valóság az hogy egy ma kezdőnek szinte semmi esélye hogy magas tétekre felérjen
    Én kezdőként írhatom, h eddig is sokat segített az akadémia. Találtam backert, rengeteg ingyenes cikket/videót nézzhettem meg, az emberek nagy része segítőkész, vannak jó rakeback lehetőségek.
    Mellesleg nem azért kezdtem el zsugázni h majd egyszer Ivey-val meg Durr-al szívjam luxuskurvák seggéről a kokaint, hanem h legyen mit enni/inni, ne kelljen a szülők nyakán élősködni. Kezdettől fogva tisztában voltam vele h aki ennyi-annyi millót nyer az vagy nagyon ért hozzá vagy jókor volt jó helyen. Ennek ellenére is úgy gondolom, ha beleölök elég időt és energiát ez egy nagyon jó befektetés.
    Amúgy ez az átlagbér téma nagyon jó volt.Nézzetek körül Szabolcsban, utána lehet panaszkodni.
    Relax*, Jeeeee88, Maxxxika and 2 others like this.

  7. #247
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet fatass eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ahaa hogyne, obv nem Dánfiúra vonatkozik de akademia szakmai szinvonala a beka ** alatt van
    ezért nem igazán az akadémia okolható, máshová sem NL1k regek tucatjai járnak fórumozni. Teljesen értető is, hogy miért. Ami van videó, az szinte mind elég jó, remek oktatók vannak, promók itt a legjobbak, jó a support stb. Én sem örülök, h nem olyan jó már a fórum, de nem hiszem h máshol jobb lenne, + nem a pa a hibás szerintem.

    Az pedig érdekes nekem, hogy sugárzás címen azért hibáztatod az oldalt, mert azt teszik ami a dolguk; játékosokat vonzanak.

  8. #248
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet petyaatya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ez az átlagbér téma nagyon jó volt.Nézzetek körül Szabolcsban, utána lehet panaszkodni.
    de szerencsejátékra persze akadna pénz...

  9. #249
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 17.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezért nem igazán az akadémia okolható, máshová sem NL1k regek tucatjai járnak fórumozni. Teljesen értető is, hogy miért. Ami van videó, az szinte mind elég jó, remek oktatók vannak, promók itt a legjobbak, jó a support stb. Én sem örülök, h nem olyan jó már a fórum, de nem hiszem h máshol jobb lenne, + nem a pa a hibás szerintem.

    Az pedig érdekes nekem, hogy sugárzás címen azért hibáztatod az oldalt, mert azt teszik ami a dolguk; játékosokat vonzanak.
    shady/botranyokkal teli termek promozasa vagy az ertelmes playak elüldüzése kinek a hibaja?
    és ha a többi magyar oldal meg rosszabb akkor mi van?elegedetten hatra lehet dölni?

  10. #250
    Lelkes újonc petyaatya avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 03.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de szerencsejátékra persze akadna pénz...
    Jogos. De diákmunkából akadt az a pénz is, aztán úgy láttam ebben több a lehetőség.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •