Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (67) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Ha most kezdenél el játszatni akkor milyen játék fajtát választanál?

  1. #11
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    blackjack
    ikaszápól dolan!


  2. #12
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    ászhúzós
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #13
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most már semmilyet
    +1
    Túl sok erőt, energiát, időt kéne belefektetni, hogy eljussak egy normális szintre, és jelenleg rossz a mezőny. Ha tudnám, hogy 1 év múlva visszajönnek az amerikaiak, és nem lesz probléma itthon a pókertörvénnyel, akkor omahát, vagy husng-t. De a jelenlegi helyzetben nem éri meg 0-ról elkezdeni pókerezni
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    fogadni egy edzőt, berakni $10k-t, és tolni NL100-on, úgy van értelme, minden más csak áram, pénz és időpocsékolás...
    buckaroo likes this.

  5. #15
    Tag Electrocowboy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    A dolgok jelen állása szerint nagy valószínűséggel már nem érdemes 0-ról elkezdeni.
    Kétlem,hogy itthonról játszhatunk valaha is legálisan az amerikaiakkal.
    Európai és hazai póker szabályozás..
    Ha így haladunk,akkor még vagy 2-3 éve van az online pókernek.
    Szóval,aki benne van a mókuskerékben grind,grind,grind.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    lól ^^ ez baromság
    ferkocse likes this.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    én elkezdeném most is nl 2 röl mint az elején , nem lenne más limitre cash ... sztem verhető a mezöny 200 ig 6 maxnl ben én easynek látom .

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Ha most kezdhetném nos.....

    Ha megjelenne előttem az ördög, mint a magyar népmesékben és dealt ajánlana, hogy a mai tudásommal visszaléphetnék 2006-ba mikor betöltöttem a 18-at, de kb 45 évesen ki offolok eme szép világból lehet símán elfogadnám.

    Anno a rivális (vagyis nem az mert akkor az akadémia még nem létezett) onlájn póker pont hú magyar freeroljain és egyébb freeken simán lehetett pár száz dollláros br-t építeni ingyé amit most megbecsűlnék nem úgy mint annó és nem szórnám el major online versenyekre. Szóval jóval okosabb lennék és megfontoltabban játszanák, dehát ez már így alakult, nem voltam megfontolt....

    Ki tudja lehet jól jártam most van 2 év munkatapasztalom PÜ területén lehet kifizetődőbb, mintha poker pro lettem volna az elmúlt időben..........senki sem látja a jövőt!!!!

    Lehet pár év és kanyi a játéknak lehet nem én maradok hobbista ez már biztos..

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    6max PLO CG
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  10. #20
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    ez tok hulyeseg, amit mondotok, hogy nem eri meg elkezdeni pokerezni. nyilvan kemenyebb a mezony, de aki odateszi magat, az meg most is rovid idon belul elerhet olyan beveteli forrast, amiert tobb evet tanult s tobb ev munkatapasztalattal rendelkezo mernokemberek hagyjak el hazajukat, s mennek kulfoldre dolgozni. aki egy kicsit odateszi magat, ugyanezt elerheti az agya mellol egy laptoppal. a hazai kerestekkel meg ossze se lehet hasonlitani. 168 orat melozik egy arc a munkahelyen hivatalosan, alt ennel tobbet szoktak, s meg min 1 ora abejaras, de ez istenesnek mondhato. pokiban a 10 dolcsis orabert nem nagy varazslas elerni kb. barmilyen mufajban, s toljal csak 120 orat, az is 275k. s ezt kb 2 honap utan eleri akarki, nem kell hozza 4 ev fosuli, meg x ev munkaviszony. a szuleitek 20 ev munkaviszony utan keresnek ennyit? persze vannak emberek, meg akik tobbszoroset is, de azert nem ez az atlag.
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2013. 09. 03. 23:45
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •