Oldal: 28 / 29 ElsőElső ... 1826272829 UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (289) összesen
Like Tree361Likes

Téma: Sajnos ennyi volt! Csak nekem nem megy már?

  1. #271
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    hova tűntek a férfiak? mindenki rinyál mint a fürdősk**va ilyen az igazi hozzáállás:
    Flush67 and pszibu like this.

  2. #272
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Acoimbra 100 dolcsiról felment 40k-ra 8 hónap alatt. 2013-ban, amikor már nem lehet nyerni.
    Harvey likes this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  3. #273
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Akkor, ha ingyen megkapom a világ legjobb coachait nekem is menni fog ami acoimbrának.

    Lehet ez akár egy challange is, ha valaki gondolja.

  4. #274
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Na, akinek nem megy online, az nyugodtan próbálja meg élőben! Most érkeztem egy budapesti klubból, nyertem az alacsony nevezésű versenyt, vicces mezőnyben, aztán a "jack-ek" (whiskey) úgy szóltak hozzám, hogy üljek be egy kicsit készpénzben is játszani. 5-en kezdtük el, és hamar olyan szimpatikus lett az asztal a sok balek miatt mindenkinek, hogy még több balek érkezett az asztalhoz. kb másfél óra játék után 100-100-on, sikerült a srácoknak összehozni nekem egy 1100 bb-s potot, amit pont hozzám tolt az osztó. 20 perc múlva megköszöntem a játékot és most küzdök az "aznapossággal". (elvileg 6-kor kelek...)

    Ha valaki úgy gondolja, hogy erős az online mezőny, akkor bátran javaslom az élő játékot, mert itt inkább csak gyengült az összetétel! Szerintem ilyen gyenge játékosok online a büdös életben nem is voltak sose!
    kidelpiero likes this.

  5. #275
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    ...mondjuk engem kerüljetek el, mert én elképesztően jó vagyok!
    Kukker and mmm like this.

  6. #276
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, akinek nem megy online, az nyugodtan próbálja meg élőben! Most érkeztem egy budapesti klubból, nyertem az alacsony nevezésű versenyt, vicces mezőnyben, aztán a "jack-ek" (whiskey) úgy szóltak hozzám, hogy üljek be egy kicsit készpénzben is játszani. 5-en kezdtük el, és hamar olyan szimpatikus lett az asztal a sok balek miatt mindenkinek, hogy még több balek érkezett az asztalhoz. kb másfél óra játék után 100-100-on, sikerült a srácoknak összehozni nekem egy 1100 bb-s potot, amit pont hozzám tolt az osztó. 20 perc múlva megköszöntem a játékot és most küzdök az "aznapossággal". (elvileg 6-kor kelek...)

    Ha valaki úgy gondolja, hogy erős az online mezőny, akkor bátran javaslom az élő játékot, mert itt inkább csak gyengült az összetétel! Szerintem ilyen gyenge játékosok online a büdös életben nem is voltak sose!

    baz+, te ilyen bunkó vagy h fél óta játék után kiszállsz a pénzükkel, nem néztek rád csúnyán? btw melyik klubban volt? Az egyértelmű, hogy rengeteg az idióta balek, de sajnos sok esetben bolondnak bolond a szerencséje, tavalyi évben és idén is én pl egy kezemen meg tudom számolni, hogy a cash asztaloktól hányszor szálltam ki pénz nélkül. Persze az a néhány alkalom az undorítóbbnál undorítóbb leosztások és coolerek folyamata volt, de mindegy Élő versenyeken célba érni már jóval nehezebb, de még ezeket is sikerült tavaly és idén is +osra hozni.
    Ha valakinek van hozzá kedve meg türelme akkor se próbálja ki mert, én is szeretnék még élőben a halaktól sok pénzt nyerni, nem kérek konkurenciát, köszönöm!
    jak1 likes this.
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  7. #277
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, akinek nem megy online, az nyugodtan próbálja meg élőben! Most érkeztem egy budapesti klubból, nyertem az alacsony nevezésű versenyt, vicces mezőnyben, aztán a "jack-ek" (whiskey) úgy szóltak hozzám, hogy üljek be egy kicsit készpénzben is játszani. 5-en kezdtük el, és hamar olyan szimpatikus lett az asztal a sok balek miatt mindenkinek, hogy még több balek érkezett az asztalhoz. kb másfél óra játék után 100-100-on, sikerült a srácoknak összehozni nekem egy 1100 bb-s potot, amit pont hozzám tolt az osztó. 20 perc múlva megköszöntem a játékot és most küzdök az "aznapossággal". (elvileg 6-kor kelek...)

    Ha valaki úgy gondolja, hogy erős az online mezőny, akkor bátran javaslom az élő játékot, mert itt inkább csak gyengült az összetétel! Szerintem ilyen gyenge játékosok online a büdös életben nem is voltak sose!
    Te mekkora izomsakál durva vagy!
    pszibu likes this.

  8. #278
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    2 óra "alvás" után, már nem olyan nagy a pofám... túlélésre megyek.

  9. #279
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Acoimbra 100 dolcsiról felment 40k-ra 8 hónap alatt. 2013-ban, amikor már nem lehet nyerni.
    a "nem lehet nyerni" az nem tény, hanem álláspont

  10. #280
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Lehet hogy a Svindlerek sorozat miatt de élőben nem mernék játszani mert feltételezném hogy az osztóval összejátszanak és egy riveren leeső 3 outos esetnél esetleg "pisztolyt rántanék". Mindenesetre az életben nem hinném el hogy fatális véletlen történt.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •