Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (67) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Ha most kezdenél el játszatni akkor milyen játék fajtát választanál?

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez tok hulyeseg, amit mondotok, hogy nem eri meg elkezdeni pokerezni. nyilvan kemenyebb a mezony, de aki odateszi magat, az meg most is rovid idon belul elerhet olyan beveteli forrast, amiert tobb evet tanult s tobb ev munkatapasztalattal rendelkezo mernokemberek hagyjak el hazajukat, s mennek kulfoldre dolgozni. aki egy kicsit odateszi magat, ugyanezt elerheti az agya mellol egy laptoppal. a hazai kerestekkel meg ossze se lehet hasonlitani. 168 orat melozik egy arc a munkahelyen hivatalosan, alt ennel tobbet szoktak, s meg min 1 ora abejaras, de ez istenesnek mondhato. pokiban a 10 dolcsis orabert nem nagy varazslas elerni kb. barmilyen mufajban, s toljal csak 120 orat, az is 275k. s ezt kb 2 honap utan eleri akarki, nem kell hozza 4 ev fosuli, meg x ev munkaviszony.
    De cica 18 éves koromra elvégzek egy szakmunkást és megtanulok németül elköltözök 500 km-el arréb és máris keresek Münchenben heggesztőként 18€/h
    akkor ha nincs jó kezem ahhoz, hogy hegesztő legyek, lesz belőlem, csőszerelő és keresek 12€/H.
    Szerintem ez egyszerűbb és biztosabb, mint eljutni nl 50/100-ra akár.

    Az országot meg bizony el kell ehhez hagyni, ha muszály (bár egy jó heggesztőnek, pénzügyesnek, mernöknek itt is van 2000-3000 HUF órabére, de min1), de hát ma a mobilitás alap.
    A nagy USA-ban 1000 km-eket költöznek az emberek egy melóért ehhez képest egy München-Pest pl semmi.

    Ettől még a póker a zseniknek ami kb 1% megéri, illetve az egyik legjobb időtöltés a világon, úgyhogy remek hobbi.

    Ja amúgy mttsng játszanák....

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Ez mind szép és jó, de nem mindenki akarja itt hagyni a családját/barátnőjét/barátokat hónapokra. Én például tudom magamról, hogy biztosan totál szarul érezném magam hetekig kint egyedül, ezért is hajtok mai napig a pókerben.
    ferkocse and balu999 like this.

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ja, én is nagyon immobil vagyok.
    Még másik város sem, nemhogy ország.

    Akkor mi értelme az életnek, ha mindenkit ott kell hagynod, aki az életed része volt eddig.
    balu999 likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mind szép és jó, de nem mindenki akarja itt hagyni a családját/barátnőjét/barátokat hónapokra. Én például tudom magamról, hogy biztosan totál szarul érezném magam hetekig kint egyedül, ezért is hajtok mai napig a pókerben.
    Mindenki maga dönti el, hogy hogy él meg.

    Egy csőszerelőre biztosan szükség lesz tíz év múlva is.
    Pókerből viszont 10 év múlva nem biztos, hogy meg tudsz élni. (kívánom, hogy ne így legyen.)

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, én is nagyon immobil vagyok.
    Még másik város sem, nemhogy ország.

    Akkor mi értelme az életnek, ha mindenkit ott kell hagynod, aki az életed része volt eddig.
    Jó, de ha hatalomra kerül egy olyan kormány (mondjuk jobbik), aki nem csak a száját járatja és kiűzi az országból a multikat pl rational group akkor mit csinálsz?

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    A hosszútáv már más kérdés. Én mindenesetre játszom amíg lehet és igyekszem minél több tartalékot felhalmozni.

  7. #27
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De cica 18 éves koromra elvégzek egy szakmunkást és megtanulok németül elköltözök 500 km-el arréb és máris keresek Münchenben heggesztőként 18€/h
    akkor ha nincs jó kezem ahhoz, hogy hegesztő legyek, lesz belőlem, csőszerelő és keresek 12€/H.
    Szerintem ez egyszerűbb és biztosabb, mint eljutni nl 50/100-ra akár.

    Az országot meg bizony el kell ehhez hagyni, ha muszály (bár egy jó heggesztőnek, pénzügyesnek, mernöknek itt is van 2000-3000 HUF órabére, de min1), de hát ma a mobilitás alap.
    A nagy USA-ban 1000 km-eket költöznek az emberek egy melóért ehhez képest egy München-Pest pl semmi.

    Ettől még a póker a zseniknek ami kb 1% megéri, illetve az egyik legjobb időtöltés a világon, úgyhogy remek hobbi.

    Ja amúgy mttsng játszanák....
    De cica, előbb magyarul tanulj meg, utána németül...
    Játszanák, heggesztő, muszály, arréb, km-el

  8. #28
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    gigalajk, en inkabb le se kommenteltem, gondolom valaki tojashejjel a seggen meseli el hogy jatsszak az elet nevu gamet....
    bubucmester likes this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  9. #29
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pokiban a 10 dolcsis orabert nem nagy varazslas elerni kb. barmilyen mufajban, s toljal csak 120 orat, az is 275k. s ezt kb 2 honap utan eleri akarki.
    Lol.

    Meg Phil Gordon kis kék könyve és az ember már nyerő is NL400-on.

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lol.

    Meg Phil Gordon kis kék könyve és az ember már nyerő is NL400-on.
    Egy f@sz@ coach segítségével nem kizárt.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •