Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (67) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Ha most kezdenél el játszatni akkor milyen játék fajtát választanál?

  1. #31
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lol.

    Meg Phil Gordon kis kék könyve és az ember már nyerő is NL400-on.
    Nyilván nem a 0-ról kezdve gondolta a 2 hónapot.
    Önfegyelemmel, a "szokásos" hibákat elkerülve simán elérhető cél.

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet bubucmester eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De cica, előbb magyarul tanulj meg, utána németül...
    Játszanák, heggesztő, muszály, arréb, km-el
    Más helyesírásával jönni meg ősi román szokás.......
    Annyit nem ér ez a fórum, hogy átolvassam a kissé illuminált állapotban írt kommentjeimet + megkopik a magyar nyelv tudás, ha ritkán használod a nyelvet, de mind1 cica.....

    Abba meg, hogy kinek mennyi élettapasztalata van nem megyek bele. Gondolom többségében 40+-os sokat tapasztalt emberek vannak itt.
    Amit a bérekről és azok eléréséről írtam tények vitatkozhatsz vele, de felesleges élettapasztalat nem kell hozzá.

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Más helyesírásával jönni meg ősi román szokás.......
    Annyit nem ér ez a fórum, hogy átolvassam a kissé illuminált állapotban írt kommentjeimet + megkopik a magyar nyelv tudás, ha ritkán használod a nyelvet, de mind1 cica.....

    Abba meg, hogy kinek mennyi élettapasztalata van nem megyek bele. Gondolom többségében 40+-os sokat tapasztalt emberek vannak itt.
    Amit a bérekről és azok eléréséről írtam tények vitatkozhatsz vele, de felesleges élettapasztalat nem kell hozzá.
    Vannak, akik nem akarnak 20 évesen beállni robotmunkát végezni. Nincs ezzel semmi baj. Embere válogatja. Felesleges ilyenekről vitázni, úgyis mindenki saját tetteinek a következményeit kell, hogy viselje hosszútávon.

  4. #34
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vannak, akik nem akarnak 20 évesen beállni robotmunkát végezni. Nincs ezzel semmi baj. Embere válogatja. Felesleges ilyenekről vitázni, úgyis mindenki saját tetteinek a következményeit kell, hogy viselje hosszútávon.
    Körülbelül ezt mondtam én.
    Csak én megjegyeztem, hogy nem biztos, hogy 10 év múlva lesz még pénz az online pókerben ezért rizikós, 30+ évesen meg nem mutat jól egy lyuk a CV-be meg szakmát nyelvet tanulni is nehezebb.
    Illetve nyugaton szerintem nem igazán éri meg elkezdeni, mert rengeteg idő és energia, hogy elérd egy szakmunkás bérszínvonalat.....

    + A mai világban a mobilitás is alap.
    Nem tudom ez miért sértett embereket, de mind1, még kívántam is, hogy 10 év múlva ugyanígy pörögjön az online piac.......

  5. #35
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lol.

    Meg Phil Gordon kis kék könyve és az ember már nyerő is NL400-on.
    megvan... küldjem?
    ikaszápól dolan!


  6. #36
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván nem a 0-ról kezdve gondolta a 2 hónapot.
    Önfegyelemmel, a "szokásos" hibákat elkerülve simán elérhető cél.
    De a kérdésben az volt, hogy ha most kezdenél játszani, szóval 0-ról kezdve.

    Ahhoz, hogy szimplán a szabályok ismeretével elérd, hogy 10$-os órabéred legyen, kell tudás, tapasztalat, roll.

    Vagy van a hosszú út, amikor nem bérelsz coachot, hanem videózol, olvasol, sokat játszol, elemzel, alulról építed a rollt. Ez elég hosszú idő lehet.

    Persze ha van mondjuk 4K-d arra, hogy előfizess videós oldalakra, megvegyél minden lényeges software-t, egy korrekt coachot fogadj, és legyen rollod egy kellemes limitre már, akkor ok, tényleg hamar lehet fejlődni.

    És ugye ott van még az is, hogy lehet nem az első választásod lesz a végleges játékod. Eléggé elhúzódhat, amíg az ember megtalálja a hozzá illő játékformát, és kitanulja, illetve felépíti a rollját.

    Szerintem 0 tudással, minimális befektetéssel (50-100$), már nem érdemes elkezdeni komolyabban pókerezni, mert nagyon nehéz lesz elérni a normálisabb limiteket (ahol már tisztelik az emelésed )
    Viszont, ha elvégzel egy normális egyetemet (nem szabadbölcsész szakot ), odateszed magad, és még kapcsolataid is vannak, akkor lehet, hogy több idő alatt tudod elérni ugyanazt, vagy hasonló keresetet (ha keményen dolgozol, jó embernek nyalsz, és jól manageled magad), viszont valamivel biztosabb béred lesz (ha nem rúgnak ki ), és a társadalom is elismeri, és elfogadja a szakmád
    Maxxxika likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De a kérdésben az volt, hogy ha most kezdenél játszani, szóval 0-ról kezdve.

    Ahhoz, hogy szimplán a szabályok ismeretével elérd, hogy 10$-os órabéred legyen, kell tudás, tapasztalat, roll.
    De itt már a suli-meló/tanulás-póker lehetőségeiről volt szó.
    Meg amúgy is obv, akinek semmi fogalma nincs a pókerről, nem fog egyből bevételi forrásként tekinteni rá, és nyilván nem fog 120+ órát játszani se.
    Ennyi erővel adjunk hozzá még fél évet míg összespórolja a pénzt egy erős számítógépre, még felet amíg freerollból/spórolva szerez rollt + szoftvereket az ember stb.
    Ha már annyira 0-ról kell kezdeni...

    Plusz még direkt hozzátettem, hogy a "szokásos" hibákat elkerülve. Pl hibás br management, tiltből magasabb téten való játék vagy rossz játékforma kiválasztása nyilván nagyon meghosszabbítja az utat.

  8. #38
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    Egyszer minden mese véget ér!
    Ami most van az mind szép és jó. Meddig ?!
    Ezt kellene látni és akkor mi lesz azokkal akik a pókerre tették fel az életüket és se diploma se szakma , 0 gyakorlat . Mit fog otthon csinálni a laptoppal az ágyból ? Hogy fogja eltartani a családot , gyerekeket felnevelni ?
    Mit fog mondani a gyerekeknek : " gyerekek most nem tudok könyvet venni iskolába meg ruhát mert apa kurv@ nagy downswing-ben van de minden rendbe lesz mert jövőre kijön a hosszútáv "

    Kivétel azok akiknek volt annyi eszük, hogy amit nyertek azt kivették a rendszerből és félretették nehezebb időkre vagy kerestek más befektetési lehetőségeket.

  9. #39
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    mitől van ez a "vége lesz a pokernek" hangulat?

  10. #40
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 12.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Én biztosan megpróbálnám plo 6max casht, de több időt töltenék tanulással.
    Plusz ha van egy kis pénzed a pókerből akkor ezer meg ezer dologgal lehet profitálni, csak hogy legyen látszata nem ilyen 20dolláros rollokkal kell rendelkezni.
    Póker, sportfogadás, arbolás, bónuszvadászat, részesedés vásárlás, megtanulni tradelni van még valami??
    meg persze ha összeborul ez a virtuális világ legyen még amihez értesz.
    Méhészet, kutyázás,falusi turizmus (most gondolkozok fél hektár fólia beindításában, bár nehéz lesz)
    De engem az motivál hogy nincs ne legyen főnököm és mégis átlag felett éljek.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •