Oldal: 67 / 84 ElsőElső ... 1757656667686977 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 661 - 670 (833) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Melyik Terembe menjek??

  1. #661
    Adminisztrátor WellPlayed avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 01.
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet aranyhal01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha innen pókerakadémiáról töltöm le 888 póker mit kel beírnom első befizetési bónuszkódnak?
    Nem szükséges bónuszkód.

    Pacific Poker 888

  2. #662
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Idézet aranyhal01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nincs bajom nem gurul el a gyógyszerem ugyan úgy játszom csak amikor ennyire tilt re vág a gép hogy akármivel megyek elbukom pontosan tudom hogy milyen lapokkal játszanak. amikor sorozatban bukom el kk lapokat aj meg dd ellen egymás után 4 -5 akkor az hihetetlen számomra hogy ezt nem gép csinálja miért van az hogy egyénként nyerek és ezeken napokon semmivel nem tudok nyerni.nem hiszem el hogy ez csak véletlen!!!!
    Eléggé ellentmondásos amit írsz. Ha nem gurul el a gyógyszer és ugyanúgy játszol, akkor hogy, lehetsz tilten? A tiltet meg nem a gép csinálja hanem te. Meg kell tanulnod mentálisan kezelni a dolgot, de ez csak akkor megy, ha beismered magadnak,hogy csak rajtad múlik és nem gépen, meg másokon. Vannak cikkek amik segíthetnek ebben, Naturalwest írásai nagyon jók.

  3. #663
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 17.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    letöltöttem 888 póker de nem tudom átrakni a nyelvet magyar egyedül angolul engedi semmi más választás nincsen hogy tudom átállítani?

  4. #664
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 17.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    úgy látszik te egyáltalán nem értesz engem csak fújod a ego témádat én egyáltalán nem mondtam hogy bárkinél is jobb vagyok.egy kezdő játékos vagyok aki minden segéd program nélkül játszik,de úgy látom felesleges írok ide bármit mert úgysem érti meg itt sok ember!

  5. #665
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    The Trooper hszere ne legyel merges,hiszen segiteni probalt es teljes mertekben igaza van. Miben nem kapsz megertest?
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2013. 08. 20. 11:48

  6. #666
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet aranyhal01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem mondom hogy jobb vagyok nagyon sokat kel még tanulnom !!!!!!!!!!!!!most szeretnék pk4 venni eddig semilyen programot nem használtam végig jártam microlimitet elvoltam programok nélkül! csak azt mondtam pluszban szoktam zárni a napokat kivetél ezeket napokat mert ilyenkor súlyos mínuszba vág le a gép
    Ezen egyáltalán ne lepődj meg

    Vannak jobb és rosszabb napok. A jobbakat hamar feldolgozza az ember és könnyen elfelejti, a rosszak és lesz olyan amikor egymás után sok ilyen nap lesz, azt kell jól feldolgozni és mentálisan erősnek maradni. Különben, ahogy Hemingway mondaná: "Felemészt a sz@r" (csak mondott ilyet is.... )

  7. #667
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet aranyhal01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    úgy látszik te egyáltalán nem értesz engem csak fújod a ego témádat én egyáltalán nem mondtam hogy bárkinél is jobb vagyok.egy kezdő játékos vagyok aki minden segéd program nélkül játszik,de úgy látom felesleges írok ide bármit mert úgysem érti meg itt sok ember!
    Akik még abban a fázisban járnak a mentális felkészültség terén, mint Te, az, hogy megértést kapnak vagy segítséget, általában azt jelenti, hogy velük együtt szidják az rng-t, és megveregetik a vállad, hogy az a szemét terem, pedig jó vagy!

    Javíts ki ha tévedek, de ha erre számítottál megértés és segítség alatt, akkor rossz irányba indultál el. Trooper egy segítő hsz-t írt. Nem veregette közben a vállad, nem vigasztalt, mert a segítségnyújtásnak nem erről kell szólnia. Olykor keményen megmondjuk a tutit segítő szándékú hsz-ekben is, mert mi már tapasztaltuk, hogy csak az vezet eredményre - ha ráébresztünk dolgokra, nem pedig vigasztalunk. Annak sok haszna nem volna

    GL!
    Arkhon likes this.

  8. #668
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet aranyhal01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok tudtok nekem egy jó termet ajánlani cg szeretnék játszani valami jó termet keresek ahol van elég asztal ps -töl besokalltam,full tilt meg partypokeren peddig alig van asztal választék
    Nagyobb asztalválasztékban ne is reménykedj máshol.
    Szerintem Az iPoker hálózat termei megfelelőek lehetnek. William Hill-t tudnám ajánlani.
    888 poker-en is elég gyenge a mezőny, és bizton állíthatom, hogy akkora meglepetéseket nem fogsz tapasztalni, mint PS-en.
    Sajnos nekem is vannak hasonló megéléseim.

    U.i.: Legközelebb pontosabban fogalmazz a tilt-el kapcsolatban, mert félreérthető volt.
    Valószínűleg arra gondoltál, hogy "szivat a gép" és bárhogy játszol esélyed sincs, pedig rendesen tolod

  9. #669
    Idegen Itzamna avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 28.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Üdv.
    Melyik pokertermeknek futnak Mac alatt a PS és FullTilten kivül?

  10. #670
    Tag Brandex avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 26.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás Poker Termek

    Arra lennék kiváncsi,hogy hol érdemes elkezdeni a játékot?! Melyik termet ajánljátok ahol nem csak reg-ek vannak meg cápák, hanem kezdöbb vagy közepes játékosok is vannak?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •