Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen
Like Tree7Likes

Téma: MTSNG Challange (MrNorberto) tervezet

  1. #1
    Fanatikus tag MrNono avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 06.
    Hely
    Pápa
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás MTSNG Challange (MrNorberto) tervezet

    Üdv!

    Már egy jó ideje foglalkoztat a gondolat, hogy feszegessem egy kicsit a határaimat. Ezért októberre tervezek egy kihívást, hogy kiderüljön mire vagyok képes Ebben a postban egyelőre szeretném megosztani a tervemet és segítséget kérek egy ehhez kapcsolódó propbet lebonyolításához.

    Először is egy kicsit magamról, majd következzenek a részletek.
    Főként 180 fős MTSNG-t játszom, de mellette még MTT-ken is megfordulok. 2012. áprilisában a Hedgehog Staking Group vett szárnyai alá. Akkor még 45 fős MTSNG-kel próbálkoztam, majd június végén váltottam a 180 fős MTSNG-re.
    Októberre az a terv, hogy lejátszok 4 000 db 180 fős MTSNG-t $3.5R, $8 és $15-os téten $4 000 profittal.
    (Esetleg annyi engedménnyel, hogy a $2,5-os 180 fős MTSNG is beleszámítana a fogadásba, de 2db MTSNG számítana 1db-nak. Erre főként azért lehet szükség, mert nem biztos, hogy indul elég MTSNG a magasabb téteken)
    Ez a mennyiség kétszerese lenne az eddig átlagosan lejátszott darabszámnak. 18-20 asztalon tervezem a
    játékot.
    A sima FO átlag ideje ~41 min., a R-nak ~71 min.
    azt még soha nem néztem, hogy mennyi leosztás, de most a tegnapi session alapján
    FO ~45 hand; R ~ 72 hand


    A következi linken a 2013-as eredményeimet láthatóak. $3-os tét fölött csak a 180 fős MTSNG-ken.
    https://www.sharkscope.com/#Player-S...99;Rebuys:2.46

    Ezen a linken a 2013-as összesített 180 fős MTSNG eredményeim láthatóak:
    https://www.sharkscope.com/#Player-S...99;Rebuys:2.46


    Martijn "Quadchrazs" Ardon propbetjének szabályai alapján én is készítettem egy tervezetet:

    Szabályok:

    Minden vitás kérdésben a kiválasztott bírák döntenek. A célom az alábbi szabályok betartása, illetve mindenben tartom magam a hivatalos bírói döntésekhez.

    1. A propbetben én, MrNorberto, megpróbálok lejátszani 4.000 180 fős MTSNG-t a PokerStarson $4000-os profittal, kezdve 2013/10/01 06:00 CET és befejezve 2013/11/01 04:59 CET. Minden SNG, ami a megadott időn kívül esik, nem számít bele a propbetbe. (A SNG indulásának ideje számít, ha 2013/11/01 04:59-kor elindul még egy, akkor az beleszámít a fogadásba)

    2. Az odds 2:1 a javamra. Maximálisan $1.500-ig állom a fogadásokat. (max. tét az én $1.500-om a fogadók $3.000-ja ellen)

    3. A propbetben $3,5R, $8 és $15-os MTSNG-k számítanak. Más játékokat nem indítok, illetve ha mégis, azok nem számítanak bele a propbetbe. (2db $2,5-os 180 fős MTSNG számíthatna 1db-nak a challangeben)

    4. A fogadás érvénytelenné válik, amennyiben a magyar online póker legalizációja miatt nem érem el a termet.

    5. A fogadás érvénytelenné válik, amennyiben a magyar online póker legalizációja miatt csak magyarokkal pókerezhetek.

    6. A fogadás érvénytelenné válik, amennyiben a PokerStars eltávolítja a 180 fős MTSNG asztalokat. A fogadás érvénytelenné válik, amennyiben a PokerStars csökkenti az egy időben játszható MTSNG-k számát, vagyis ha maximálisan csak 20 vagy kevesebb asztalon játszhatok.

    7. A fogadás érvénytelenné válik, amennyiben közeli barát, rokon veszti életét. Ugyanakkor szükséges részemről az ezt igazoló dokumentumok bemutatása.

    8. A fogadók, téttől függetlenül, játszhatnak 180 fős MTSNG-t. Mivel elég nagy a mezőny nem tudják nagy mértékben befolyásolni a fogadás kimenetelét.

    9. A fogadóknak meg kell adniuk PokerStars nickjüket nekem és a bíráknak. A neveket nem hozzuk nyilvánosságra.

    10. Ha a PokerStars elérhetetlenné válik, a terem leállásának idejével megegyezően tovább játszhatom a challenge-et. Ha a terem elérhetetlen, amikor játszani szeretnék, ezt azonnal jeleznem kell a fórumban. A megjelent posztomtól számít az idő, és amint újra elérem a site-ot, szintén posztot teszek közzé. A bírák döntése a hozzáadásra kerülő idő pontos meghatározása.

    11. Az internet esetleges megszakadása nincs hatással a probetre, ez teljes mértékben az én problémám. Viszont ha a PokerStars szerverei leállnak, és emiatt pénzt vesztek, azok a játékok nem számítanak a propbetben. Ennek megállapítása szintén a bírák feladata.

    12. A tervezett szerver újraindítás nem számít bele a 11-es pontba, kivéve ha ezek teljes időtartama meghaladja a 12 órát. Ebben az esetben ez az idő hozzáadásra kerül a challenge idejéhez.

    13. Nem akarok 1 hónapon át webcam előtt élni, de azt vállalom, hogy előre meghatározott napokon webcam előtt játszom, vagy minden nap játszom valamennyit webcam előtt, illetve további ötletekre is nyitott vagyok. Arra is szívesen lehetőséget adok, hogy a legnagyobb összegben fogadók random időpontban ellenőrizzenek skype-on. De, hogy nem játszom 1 hónapot webcam előtt, az biztos.

    14. A propbet megnyeréséhez - a szükséges mennyiség lejátszása mellett - profitot kell termelnem. A visszatérítések nem számítanak, így a jelenlegi és későbbi VIP szintek. Ha megvan a darabszám, de a profit még nincs, akkor játszhatok tovább, amíg a challange időtartama engedi. Ha meg van a profit, de a darabszám nincs, akkor játszanom kell tovább. A topicban követhetők lesznek az adatok, minden session után frissítem, hogyan haladok. Sharkscope-on is követhető vagyok és leszek is. A challange végén a bírák feladata lesz leellenőrizni, hogy meg van-e a megfelelő mennyiség és profit.


    Írjátok meg a véleményeteket! Mi az amit esetleg még bele kellene vennem a szabályokba. Esetleg, ha valami nem teljesen világos.
    + Gondolom, úgy fair, ha innét az akadémiáról választunk majd bírákat. 3 fő megfelelő?
    + Kell majd valaki, aki a pénzt kezeli.
    De ezeket ráérünk később is megbeszélni.

    Úgy gondolom, hogy max. 1 hét alatt tisztázni lehetne a pontos részleteket és utána lehetne fogadni.

    Jah még valami: Ajánljatok valamit, amin a webkamera képét meg tudom osztani!

    Nagyjából ennyi, ami most így eszembe jutott ezzel kapcsolatban. Bár már elég késő van, lehet, hogy valamit kihagytam.


    Üdv,
    MrNorberto

    GL!
    Utoljára módosítva: MrNono által: 2013. 09. 06. 17:44
    Krono, BT86 and Riddler1988 like this.

  2. #2
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    mondjuk egy nicknév vagy opr link vagy valami nem ártott volna

    nem hiszem, hogy 2:1ért hatalmas tolongás lesz.

    hány hand átlagosan egy 180fős? 4K után játszhatsz-e még, azt nem árt fixálni.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Én szívesen fogadok ellened, hogyha játék közben végig egy nagy piros bohócorrot kell viselned
    kukiszabi and MrNono like this.

  4. #4
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    írta a nevét, gondolom ő az :
    MRNORBERTO Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings

    én vállalom a fogadást, ha közben sörözöl!
    az első nap öttel kezded, és minden eltelt nappal egyel növeled az elfogyasztott sörök számát. természetesen normál alkoholtartalmú 5dl űrtartalmú sörről beszélünk.
    31. én 36 sör lesz a napi adag.

    Dean Bogan megpróbál 900 db. 180 fős SNG-t lejátszani 24 óra alatt, miközben legalább 30 sört is elfogyaszt. A kísérlet fő célja: minél több pénzt gyűjteni a fiatalkori öngyilkosság megelőzéséért, visszaszorításáért küzdő szervezetek számára.

    http://www.pokerakademia.com/hirek/nemzetkozi_poker_hirek/poker_es_sor_vilagrekord_kiserlet_jotekony_celbol_ elo_videokozvetites/


    asszem 5K$ plusszal zárt, szóval
    a te kihívásod sima ügy.
    Utoljára módosítva: kry által: 2013. 09. 06. 08:00

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Remeljuk heronk nem bebaszva akar random klikkelgetni
    Azert sokat erosodott am a mezony, nem tudom mennyit tudott letolni ez a forma, de nem is indul olyan sok, 35 os alig-alig pl.


    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    írta a nevét, gondolom ő az :
    MRNORBERTO Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings

    én vállalom a fogadást, ha közben sörözöl!
    az első nap öttel kezded, és minden eltelt nappal egyel növeled az elfogyasztott sörök számát. természetesen normál alkoholtartalmú 5dl űrtartalmú sörről beszélünk.
    31. én 36 sör lesz a napi adag.

    Dean Bogan megpróbál 900 db. 180 fős SNG-t lejátszani 24 óra alatt, miközben legalább 30 sört is elfogyaszt. A kísérlet fő célja: minél több pénzt gyűjteni a fiatalkori öngyilkosság megelőzéséért, visszaszorításáért küzdő szervezetek számára.
    Póker és sör - Világrekord-kísérlet jótékony célból - élő videóközvetítés

    asszem 5K$ plusszal zárt, szóval
    a te kihívásod sima ügy.

  6. #6
    Fanatikus tag MrNono avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 06.
    Hely
    Pápa
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mondjuk egy nicknév vagy opr link vagy valami nem ártott volna

    nem hiszem, hogy 2:1ért hatalmas tolongás lesz.

    hány hand átlagosan egy 180fős? 4K után játszhatsz-e még, azt nem árt fixálni.
    nicknevet írtam, de teszek be grafikont és statokat is.
    a sima FO átlag ideje ~41 min., a R-nak ~71 min.
    azt még soha nem néztem, hogy mennyi leosztás, de most a tegnapi session alapján
    FO ~45 hand; R ~ 72 hand

    Ezt bele akartam írni, de ahogy nézem nincs benne. 4K sng után, ha nincs meg a profit, de az idő még engedi játszhatok tovább. Minden elindított SNG beleszámít a fogadásba, amit 2013.11.01 4:59-ig indítok. Szóval ezt úgy értem, hogy azoknak végig kell menniük és úgy számoljuk a profitot. Nincs olyan, hogy 4002 db-nál megvolt a profit is, de utána még indítottam párat és ezekkel nem érem el a $4K-t.

  7. #7
    Fanatikus tag MrNono avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 06.
    Hely
    Pápa
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    írta a nevét, gondolom ő az :
    MRNORBERTO Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings

    én vállalom a fogadást, ha közben sörözöl!
    az első nap öttel kezded, és minden eltelt nappal egyel növeled az elfogyasztott sörök számát. természetesen normál alkoholtartalmú 5dl űrtartalmú sörről beszélünk.
    31. én 36 sör lesz a napi adag.

    Dean Bogan megpróbál 900 db. 180 fős SNG-t lejátszani 24 óra alatt, miközben legalább 30 sört is elfogyaszt. A kísérlet fő célja: minél több pénzt gyűjteni a fiatalkori öngyilkosság megelőzéséért, visszaszorításáért küzdő szervezetek számára.
    Póker és sör - Világrekord-kísérlet jótékony célból - élő videóközvetítés

    asszem 5K$ plusszal zárt, szóval
    a te kihívásod sima ügy.
    Igen ez vagyok én. De az első hozzászólásban majd teszek be grafikont.
    Nem vagyok alkoholista ha így csinálnám lehet előbb vinne el a mentő, mint hogy befejezzem a challanget.
    A nehézségek abból adódhatnak darabszám ügyileg, hogy $2,5-osból indul a legtöbb. Ebből nem is lenne gond valószínűleg a 4K db. Viszont magasabb téten egyrészt csak később tudom kezdeni a sessiont, mert addig nem indul belőlük elegendő, másrészt a session hosszát sem én határozom meg teljesen. Általában fél1-1ig szoktam regelni. Mert utána már érezhetően csökken az 1 órára jutó MTSNG-k száma.
    Utoljára módosítva: MrNono által: 2013. 09. 06. 11:17

  8. #8
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Két gondolatom van ezzel kapcsolatban: Az egyik az, hogy fogadnék ellene, de nem túl kecsegtető az odds, a másik meg az, hogy 4k az nem challange ( neked lehet, de a nép erre nem harap annyira).

    A szorgalmasabb játékosaink 3k-t tolnak minden hónapban, ehhez képest ugye 5-6-7k lenne egy igazi challange.

    Sok sikert hozzá ettől függetlenül, remélem nem vetted sértésnek.

  9. #9
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    ezzel az odds-al, kicsit magasabb számok kellenének.

  10. #10
    Fanatikus tag MrNono avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 06.
    Hely
    Pápa
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Két gondolatom van ezzel kapcsolatban: Az egyik az, hogy fogadnék ellene, de nem túl kecsegtető az odds, a másik meg az, hogy 4k az nem challange ( neked lehet, de a nép erre nem harap annyira).

    A szorgalmasabb játékosaink 3k-t tolnak minden hónapban, ehhez képest ugye 5-6-7k lenne egy igazi challange.

    Sok sikert hozzá ettől függetlenül, remélem nem vetted sértésnek.
    Miért venném sértésnek? Ezért nyitottam a topicot.
    Ahogy nézegettem a SharkScope-ot, azért nem hemzsegnek azok a játékosok akik az elmúlt 8 hónapban 3K MTSNG-t játszottak volna havonta.
    Szerinted le lehet tolni $2,5-os nélkül 1 hónap alatt 5-7K-t ebből? Max. 20 asztalon
    Mivel ti is toljátok ezeket, gondolom tisztában vagy vele, hogy azért a variancia itt sem utolsó és több K-s BE és bukó szériák is benne vannak.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •