Oldal: 135 / 268 ElsőElső ... 3585125133134135136137145185235 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.341 - 1.350 (2676) összesen
Like Tree651Likes

Téma: Hajrá Magyarország!!!

  1. #1341
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egervári (báb) Sanyika lemondott már?
    majd a 2016os eb selejtező után fog

  2. #1342
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak tudnám mit szeretnek benne, 90 perc dög unalom, mostanában elég sok meccset néztem angol bajnoki spanyol és mind megbántam, arra játszanak a csapatok hogy kevesebb golt kapjanak mint a másik nem arra hogy többet rugjanak:S túl sok a pénz a fociban ami miatt már nem szórakoztató
    Egyetértek veled, én se nagyon értem, hogy miért ez a legnépszerűbb sportág. Nem azt mondom, egy-két ígéretesnek tűnő meccset megnézek én is (EB, VB meg BL egyenes kiesés főleg) illetve azért a magyar válogatott szereplését is figyelemmel követem, de ez a legritkább esetben jelenti azt, hogy az első perctől az utolsóig a képernyő előtt izgulok. Szerintem vannak ennél sokkal pörgősebb meg izgalmasabb sportok. Kézilabda például ahol nagyon sok akció van vagy újabban amerikai focira vagyok nagyon rákattanva, ahol szintén sok szép akció van illetve a játékosok sem fetrengenek percekig a földön egy boka koccantás miatt...

    Valaki írta, hogy ez mégis csak nemzeti tizenegy, ami igaz is, őket én is jobban követem, mint a klubcsapatainkat (akiket egyáltalán nem), viszont amióta én az eszemet tudom a magyar foci még nem sok örömmel szolgált a nézőinek, 2-3 évente van egy-két jó meccs, csalódás viszont sajnos sokkal több. Ellenben kézilabdában most van például egy Bajnokok Ligája győztes női csapatunk, egy EB harmadik női válogatottunk és egy Olimpiai negyedik férfi válogatottunk...
    ZsoleszAK47 likes this.

  3. #1343
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Az a baj, hogy ahol van pénz, ott azért jobb a foci, mert van pénz, ahol meg nincs, ott meg azért mert nem ülnek a tv előtt a gyerekek, hanem inkább fociznak. Kibaszottul érthető, nem?!

  4. #1344
    Tag báró avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    ez a meccs szégyen..

    Egervárival az élen az egész magyar válogatott egy puha pöcs..

    Tudom hogy közhely,de ilyen lélektelen,gyenge játékosok,alkotta válogatott elmehet a ....

    Nem értem hogy minden szempontból fontos meccsen,mint csoport második megszerzése,két ország történelme,hogy a fenébe lehet így játszani..

  5. #1345
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Sz@rok vagyunk, ennyi, nem kell ezt ragozni !!!!

  6. #1346
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Annyi történt, hogy kezdünk oda kerülni, ahová a csoportok kisorsolása után a többség várta. Másmilyen úton, mint ahogy először várták az emberek, de végül odaérünk....
    Ez egy ennyire képes válogatott. Van egy-két európai szinten közepesen jó játékosunk és annyi, de ők nem tudnak csodát tenni(nem is nagyon szaggatják szét magukat, ami nagyjából érthető)
    Kicsit túlzóak szerintem az elvárások a csapattal szemben. Lichtenstein - Andorra - Vatikán válogatottjaival vagyunk nagyjából egy szinten. Bravúrpontok néha megvannak, de mégis a sorozat végén oda kerül a csapat, ahová várják...
    Ettől még lehet/kell szurkolni, csak nem kell mindent elhinni, amit a média nyomat...
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  7. #1347
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    „Kedves Nemzeti Sport!
    Hogy őszinte legyek, nem igazán tudom megmondani, hogy mi vett rá arra, hogy most levelet írjak Önöknek. Talán a túl nagy feszültség, a stressz, a csalódottság, a magatehetetlenség… Lehet, hogy kissé megkönnyebbülök majd, ha kiírom magamból érzéseimet, bár nagyon nehéz szavakba önteni mindazt, amit a román–magyar után gondolok. Erdélyi magyarként újból megállapíthatom, hogy az „anyaországi” magyarok ismét cserbenhagytak engem/minket. Nem azért, mert kikaptak, hanem mert szívtelenül és akarat nélkül játszottak végig egy olyan meccset, amely számomra sokkal többet jelent egy egyszerű focimeccsnél. Én személy szerint 12 éve rúgom a bőrt itt Romániában, habár alacsony szinten, mégis szívvel-lélekkel! Hétfőn majd edzésre kell mennem, szembe kell néznem román nemzetiségű társaimmal, akik majd büszkén és öntelten mondhatják: „Na mi van, kis bozgorka, csak nem kikaptatok?” Lehet, önzőnek tűnik, de számunkra (erdélyi magyarok számára) a magyar válogatott mérkőzése egy ünnep, egy felüdülés. A sport az, ami ezekben az időkben erőt és reményt ad. A magyar sport. Amire büszkék lehetünk/lehetnénk.
    A mai mérkőzés tökéletesen megmutatta a magyar nép jellegét: kishitűek és gyávák vagyunk, és sajnos azok is maradunk… Egy jó ideig. Szegény Puskás Öcsi bácsi, ha látja az utódokat, és beszélget ott fenn, az égi stadionban Hidegkuti Nándorral, bizonyára csak ennyit mondhat: „Nézd már, Nándikám. Ezek játszanak a mi mezeinkben! Annak idején kis lábvizet esetleg hozhattak volna nekünk!” – és mennyire igaza van. Mindezek ellenére tovább kell menni. Dolgozni, kitartani, erősödni… Edzésre menni, focizni tovább, teljes erőbedobással, egy jobb élet reményében. Bevallom őszintén, én is meglepődtem, amikor a 85. perc környékén könny szökött a szemembe. Nem vagyok az az érzékeny típus, de már nem bírtam azt a megaláztatást, amit a képernyőn láttam. Rossz érzés magyarként ennyire kiszolgáltatottnak lenni. És lehet, hogy közhelyesen hangzik, de abszolút semmi szerencsénk sincs. Sem sportban, sem úgy általában. Ha valaha is létezett a magyarok Istene, az már rég itt hagyott bennünket.
    Ezúton szeretném megköszönni az Önök eddigi kiváló meg minőségi munkáját, és sok sikert kívánni a továbbiakban!
    Maradok tisztelettel, egy 18 éves erdélyi srác.
    P.S.: RIA, RIA, HUNGÁRIA!”

  8. #1348
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    A jó sportteljesítményhez 3 dolog kell: tehetség, szív és játékintelligencia, ha az egyik nincs meg borul vele a többi is.

  9. #1349
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás



    A nézése közben nem tudtam hirtelen eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek, így inkább mindkettőt tettem egyszerre.
    kidelpiero, danfiu, Shokyu and 2 others like this.

  10. #1350
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    "Erdélyi magyarként újból megállapíthatom, hogy az „anyaországi” magyarok ismét cserbenhagytak engem/minket."

    ~2000 jegy nem fogyott el, 90% az "Anyaországból" utazott. Erdélyiek, székelyek hol voltak? Pedig az utazók között nem hiszem, hogy akadt volna olyan, aki anno szeptember 5-én nemmel szavazott...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •