Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (64) összesen
Like Tree53Likes

Téma: Ki , hogy kezeli a magánéletében a pókeres "foglalkozását"?

  1. #41
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet anspro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez nem ilyen egyszerű... 5-6 éves korig persze nem számít, de mondjuk 10-14 éves kortól, amikor már kezded orientálni a gyereket, terelgeted vmelyik jobb gimnázum, majd egyetem felé, ill. látni akarja tőled a példát, akkor kezdhet kínossá válni a történet... (hacsak nem pókerezésre akarod eleve nevelni, de gondolom, nyilván nem).

    De mindegy, nem feszegetem tovább... csak gondoltam ez inkább az érdekesebb kérdés, mert az, hogy egy idegennek mit mondasz... bármit, ami épp eszedbe jut, fenti ötletek bármelyiket tökéletes.
    mire 10 éves gyerekeim lesznek, nem hiszem, hoyg lesz online poker, szóval ezzel nem foglalkoztam részletesebben
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #42
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    többiek arról kezdtek el írni, hogy mit mondasz egy random csajnak akit <2 hete ismersz mondjuk, vagy egy távoli ismerősnek, akit nagyon ritkán látsz.
    ha nagyobb gyerekeid vannak, akkor az asszonynak valószínűleg nem kell elmagyarázni, mi hány méter, erre írtam, hogy más szitu.
    gyerekeknek meg nincsenek olyan társadalmi előítéleteik mint a felnőtteknek. apa otthon dolgozik és ennyi.
    valójában pont ellenkezőleg. lehet, hogy a gyerekedet konkrétan nem annyira érdekli, hogy mivel foglalkozol, de ha megkérdezik tőle az óvodában/iskolában, akkor valamit válaszolnia kell, azt a többi gyerek/tanár megjegyzi, a gyerekek tovább mondják a szüleiknek, azok adnak valami reakciót, ami a gyereknek a sztenderd reakciója lesz, és utána ezekkel fogják cseszegetni a te gyerekedet.
    ami a csajozást illeti meg kifejezetten öngól defenzíven indítani, mert egy nőt az első dolog, ami érdekel, hogy mennyire vagy magabiztos abban, amit csinálsz. (_akármi_ legyen is az)
    általánosságban pedig sokkal nehezebb egy hazugságot védeni, mint felvállalni azt, amit az értékrended szerint valóban választottál, mert előbbi esetben egy általad csak elképzelt dolog mellett kell tudnod jól érvelni, ami nyilván nem megy, ha a valódi értékrendedet sem tudod megvédeni.

    sajnos be kell vállalni, hogy ha a társadalmi normáktól eltérsz, akkor úgy fognak hozzád viszonyulni, mint aki eltér a társadalmi normáktól! amit az ilyen topikokban nem értek az az, hogy amíg ez csak téged érint, miért foglalkozol azzal, hogy mit gondolnak rólad?

    anspro viszont már valódi problémát feszeget szvsz.
    naggeri, kidelpiero, Pat and 2 others like this.

  3. #43
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sajnos be kell vállalni, hogy ha a társadalmi normáktól eltérsz, akkor úgy fognak hozzád viszonyulni, mint aki eltér a társadalmi normáktól! amit az ilyen topikokban nem értek az az, hogy amíg ez csak téged érint, miért foglalkozol azzal, hogy mit gondolnak rólad?
    nem tudom, én nem szoktam mellébeszélni, csak nagyon nagyon ritkán, de azt is megértem, akinek olyan rokonai vannak, akiknek jobb ha kamuzol valamit. A barátaidat viszont te magad választod, szóval ott kevésbé.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #44
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 09. 02.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mire 10 éves gyerekeim lesznek, nem hiszem, hoyg lesz online poker, szóval ezzel nem foglalkoztam részletesebben
    értjük...
    mert hát az onnline póker, míg lesz áram élni fog
    viszont van aki mást szeret de abból nem lesz kisgyerek

  5. #45
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Interneten vagyok kockázati befektető! Hazudok? Dehogy, tényleg az vagyok! Higgyék azt hogy tőzsdézek pont

  6. #46
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet Sai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes módon a szülei elég jól kezelik a helyzetet, amikor megszűnt a legutóbbi állásom, akkor pont az anyukája kérdezte, hogy nem akarok-e a pókerből élni

    wow, grt, ilyen csaj kéne nekem is DD
    nekem még csak problémái voltak barátnőknél /szülöknél ebből, nem egy kapcsolatom ment rá
    holott, én még csak nem is ebből élek
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  7. #47
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Ha értelmes a szülő nézessetek vele végig egy jó playa elemzős videóját, hadd szembesüljenek vele hogy ez skill és nem pedig szerencsejáték!

  8. #48
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha értelmes a szülő nézessetek vele végig egy jó playa elemzős videóját, hadd szembesüljenek vele hogy ez skill és nem pedig szerencsejáték!
    Akkor már miért ne te mondd el a gondolatmeneted egy handben?
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #49
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Én mindig őszinte vagyok

  10. #50
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    ja, hogy a lányomnak mit fogok mondani azt nem tudom.
    ebből a szempontból jó hogy nem adtam fel a szakmám így kvázi a pókert mindig fel tudom tuntetni hobbiként, akkor is ha épp 4 órában dolgozom, vagy kiveszek egy fél év fizetés nélküli szabit...
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •