Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Ki a póker legidegesítőbb figurája? - szavazás

  1. #11
    PSOP VI. bajnok sportember avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 10.
    Hozzászólások
    723

    Alapbeállítás

    Idézet Karcsibohoc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki elmagyarázná, hogy mi az az angle shoot? Megnéztem a videót, de nem értem pontosan, hogy mi történt.
    Ellenfél betel (általában riveren jatszak be) ő meg azt mondja h raise aztán elkezd mentegetőzni, hogy csak megadni akarta de dealer kötelezi egy minraise-re. Mindezt NUTS-al...
    "Te pedig csak légy önmagad és ezt úgy értem, hogy légy valaki tök más!"

  2. #12
    Fanatikus tag Karcsibohoc avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    Köszi!

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Vanessa nálam a nyerő. Nem elég, hogy rusnya, még 1 patkány is. Vágja a fejeket, hogy lereadelték és elkapták a csöves 44-et, persze azért elmondja, hogy nice hand nice call stb, aztán a forma háta mögött sz@rozza a srác barátnőjének...de undorító. Legalább lett volna pöcse (ami ugye van... ) az asztalnál betámadni, ne a háta mögött a csajának magyarázzon, hogy worst play ever, stb...

    Selbst and MacPhee Levelling War - YouTube
    playerxxx likes this.

  4. #14
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 19.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Idézet bubucmester eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vanessa nálam a nyerő. Nem elég, hogy rusnya, még 1 patkány is. Vágja a fejeket, hogy lereadelték és elkapták a csöves 44-et, persze azért elmondja, hogy nice hand nice call stb, aztán a forma háta mögött sz@rozza a srác barátnőjének...de undorító. Legalább lett volna pöcse (ami ugye van... ) az asztalnál betámadni, ne a háta mögött a csajának magyarázzon, hogy worst play ever, stb...

    Selbst and MacPhee Levelling War - YouTube
    Nem a "forma" csaja, hanem a "patkányé"

  5. #15
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Annie Duke +1

    Scotty meg az egyik legnagyobb kiraly "yeah baby!"

  6. #16
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Holdenper
    kidelpiero likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 19.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    "Valaki elmagyarázná, hogy mi az az angle shoot? Megnéztem a videót, de nem értem pontosan, hogy mi történt.

    Ellenfél betel (általában riveren jatszak be) ő meg azt mondja h raise aztán elkezd mentegetőzni, hogy csak megadni akarta de dealer kötelezi egy minraise-re. Mindezt NUTS-al... "






    Ez is beletartozik az angle shooting-ba, de nem csak ez. Bármi amivel kizökkented, vagy megzavarod a játékost, például ha csak úgy csinálsz mintha emelnél , de az utolsó pillanatban mégsem, csak, hogy lásd az ellenfél reakcióját. Freitez eljátszotta a hülyét, hogy kisajtoljon még egy kis lét.

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    tehát bármi, amit a szabályzat éppen még nem tilt, de marha etikátlan és sportszerűtlen
    rockett likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  9. #19
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet bubucmester eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vanessa nálam a nyerő. Nem elég, hogy rusnya, még 1 patkány is. Vágja a fejeket, hogy lereadelték és elkapták a csöves 44-et, persze azért elmondja, hogy nice hand nice call stb, aztán a forma háta mögött sz@rozza a srác barátnőjének...de undorító. Legalább lett volna pöcse (ami ugye van... ) az asztalnál betámadni, ne a háta mögött a csajának magyarázzon, hogy worst play ever, stb...

    Selbst and MacPhee Levelling War - YouTube
    Azért az a "csöves 44" allin nem egy rossz move utg+1-ből, stackméretek, ellenfél, stb. figyelembevételével, A9 nagyon rossz, legjobb esetben is csak spekulatív call, de inkább rossz. Még ha igaza van, akkor is csak flippel, itt most igaza volt, és feltette a versenyét egy flipre, úgy, hogy ez egyáltalán nem volt indokolt. Amúgy a fejéből meg a hangsúlyból simán levágta a csávó hogy mit gondol róla, asztalnál nem illik osztani a másikat. Az hogy a csajnak ment oda magyarázni (aki jellemileg inkább áll közel a patkányhoz sztem, bár ezen lehetne vitatkozni), egyrészt gyerekes, másrészt valamennyire érthető, én is ki lennék akadva, ha kapnék egy ilyen callt. + ők jól ismerik egymást, el is hangzik hogy Macphee a barátjának vallja magát, ezért van kiakadva rá különösen, meg azt mondja volt is előzmény másik versenyen. Azért örülnék, ha valaha eljutnék ilyen szintre, mint ez a "patkány" Vanessa.

    A valódi patkány ez a freitez, magasan, már hányinger kerülget ha csak a fejére nézek!
    Utoljára módosítva: shiningKKingdom által: 2013. 09. 10. 01:30
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azon nincs szavazat, aki be van baszva. A többieknek is inni kéne.
    Ez nagyon így van! Én pl el se indulok úgy játszani élőben, hogy előtte nem gurítottam le pár felest és sört, úgy jobban adja... egy darabig.
    SMaster50, pszibu and jak1 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •