Oldal: 138 / 268 ElsőElső ... 3888128136137138139140148188238 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.371 - 1.380 (2676) összesen
Like Tree651Likes

Téma: Hajrá Magyarország!!!

  1. #1371
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Ha ma kikapnak az észtektől is, akkor szerintem már nem fog szurkoló kimenni egyáltalán megnézni a válogatott játékát a jövőben, meg is érdemlik. És tényleg követelni kell az egész mlsz vezérkar cseréjét.
    Ha viszont nyernek ma pl 4:0-ra, az arra lesz bizonyíték,h romániában bef.stak a légkörtől, egyszóval más mentalitású játékosok kellenek a csapatba.
    Egyik sem jó sajna, még most sem fogom fel,h hogyan lehetett így elb.szni pénteken...

  2. #1372
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet bubucmester eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ne is. Ők nem előre behirdetett, rendőrök által biztosított, biztonságos útvonalon utaztak Nem is meccs előtt pár órával érkeztek, hanem szépen-csöndben reggel 8-kor landoltak már Bukarestben, minél kevesebb feltűnéssel
    Én egyébként ki akartam menni a meccsre, de a nem biztosított verziót nem mertem választani az ellenfél huligánok miatt, a vonatosat pedig azért nem, hogy ne azonosítsanak a botrányosan viselkedő hazai szurkolókkal. Nehéz ez.

  3. #1373
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ma kikapnak az észtektől is, akkor szerintem már nem fog szurkoló kimenni egyáltalán megnézni a válogatott játékát a jövőben, meg is érdemlik. És tényleg követelni kell az egész mlsz vezérkar cseréjét.
    Ha viszont nyernek ma pl 4:0-ra, az arra lesz bizonyíték,h romániában bef.stak a légkörtől, egyszóval más mentalitású játékosok kellenek a csapatba.
    Egyik sem jó sajna, még most sem fogom fel,h hogyan lehetett így elb.szni pénteken...
    Hiába cserélnéd le az mlsz vezérkarát, nem csak azon múlik. Azt jól látod, hogy más mentalitású játékosok kellenének a csapatba, de honnan....
    25 évvel ezelőtt amikor én voltam tizenéves, szó szerint minden nap legalább 10-15 en rúgtuk a bőrt, a házunk előtti téren. Ez azt jelenti, hogy az utcánkból két srác kivételével mindenki. Imádtunk focizni. Most már lassan 10 éve egyetlen srácot nem láttam azon a téren focizni, pedig vannak. Csak épp nem szeretnek már focizni.
    Én még emlékszem mekkora ficiláz volt mikor legutóbb kint voltunk a vb-n, és elég rossz ennyi ideje azt látnom hogy csak megyünk és megyünk lefelé.
    Azért hajrá Magyarok!
    apuka77 likes this.

  4. #1374
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Vezetnek a törökök...

  5. #1375
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Sztem annyira mumajer dolog a magyarok reszerol h himnusz alatt mindenki ugyanugy tette a szivere a kezet..obv megrendezett...de azert hajra magyarok

  6. #1376
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hely
    Tisza
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Bexarok, a múlthéten miért nem tudtak így játszani a magyar fiúk? 2 nyulla nekünk.

  7. #1377
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Múlt héten nem volt kint Viktorvezér...
    apuka77 likes this.

  8. #1378
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet apuka77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bexarok, a múlthéten miért nem tudtak így játszani a magyar fiúk? 2 nyulla nekünk.
    mert már lekerült róluk a "teher"
    ikaszápól dolan!


  9. #1379
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet apuka77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bexarok, a múlthéten miért nem tudtak így játszani a magyar fiúk? 2 nyulla nekünk.
    Páran meglátogatták őket az edzőtáborban.

  10. #1380
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Páran meglátogatták őket az edzőtáborban.
    kik a Bedák Pimpájék?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •