Oldal: 23 / 36 ElsőElső ... 13212223242533 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 221 - 230 (351) összesen
Like Tree132Likes

Téma: Az ördög nem alszik .SH 100/200/???

  1. #221
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    Ágmenteliget ZÁRVA !

    Szíves türelmed köszönöm !

    GL !

  2. #222
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    valaki !!! az emberek 80 % nutsal zoom n miért slowrollozik ki élvezik ? vagy azt akarják azt gondoljam blöffölnek ?

  3. #223
    Tag mlnrrbrt avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valaki !!! az emberek 80 % nutsal zoom n miért slowrollozik ki élvezik ? vagy azt akarják azt gondoljam blöffölnek ?
    A slowrollnál nem az ellen, aki callol? Vagy akkor hogy fogod blöffnek gondolni? Vagy nem értem.
    Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas. ...

  4. #224
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ha olyan vagy az asztaloknál is, mint velem, én is slowrolloznék ellened

    Most igenis eljutottam oda erikke, hogy visszanéztem skypeon a beszélgetéseinket. Szeretném leírni, hogy mindenki lássa, mekkora hálátlan ember vagy.


    Ameddig naplózva van, 3-szor kerestél meg Holdem Managerrel és site infókkal kapcsolatos kérdésekkel. Nem ismertelek, de készségesen segítettem mindhárom alkalommal, nem sajnáltam az időm, hogy akár fél órán keresztül irkáljam Neked a dolgokat. Írtam mit hol állíts, mi lehet a baj, amikor valami nem működik és hasonlók, teljesen jó arc voltam veled.


    Erre 1-2 hete elkezdtél gúnyolódni és b@szogatni engem ahol csak érsz. Mindezt gondolom azért, mert egyik videómnál nem értettél egyet a dolgokkal, és gyengébb játékosnak tartasz magadnál. Egy nagyon egyszerű kérdésem van: Mégis mi a fene van akkor, ha gyengébb vagyok? Mitől leszek kevesebb nálad? Főleg annak fényében, hogy mennyit segítettem neked, egy számomra tök ismeretlen fórumozónak, csak mert megkért? Remélem nem ilyen ember vagy a való életben, mert akkor borzasztóan sajnállak, és komolyan gondolkozz el azon, mi alapján "értékeled" az embereket...


    Kérlek ne töröljétek, azért írtam le mindezt, mert szeretném hogy mindenki lássa a valódi okát annak, hogy miért tűnnek el egyes segítőkész emberek a ködben. Azért, mert ilyen undorító fórumozók vannak, akiknek segítesz, segítesz, segítesz megint, aztán a pofádba köpnek, gúnyolódnak a videóid alatt, a hsz-eid után stb. Nagyon szomorú...
    Zsoltika01 and erikkke like this.

  5. #225
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    lazíts ember

    nincs azzal bajom ahogy játszol elmondtam egy szitut amit másképp gondolok mi a baj ezzel ?

    vagy az zavar h nem ugyanannak a dinoszaurusznak szólítottalak ?

    nyugi segítek én is embereknek de nem azért h utána a szemükre hányjam vagy itt kérkedjek vele h húú milyen rendes vagyok ...

    sztem túlreagálod ezt ....

    "Remélem nem ilyen ember vagy a való életben, mert akkor borzasztóan sajnállak, és komolyan gondolkozz el azon, mi alapján "értékeled" az embereket..."

    köszönöm feltételes módban a sajnálatod . illetve a reményt amit felém táplálsz megtisztelő .

    GL
    Utoljára módosítva: erikkke által: 2013. 09. 12. 13:13

  6. #226
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Easy guys

    Inkább arról essen szó, hogy mi a tököm ez az inaktivitás a fórumon?
    Tir-X: a videódra össz-vissz 3 komment érkezett 1 hét alatt.
    Én tervezem, hogy újra nézem és felteszek pár kérdést, bár reméltem, hogy kialakul valami párbeszéd nélkülem is.
    A fórumon alig szól hozzá valaki a posztokhoz, kivéve ha siránkozós, vagy teljesen off-topic.
    A legjáratottabb témák a viccek, napi mák, magyar MTT eredmények: Mindhárommal rengeteget lehet fejlődni...
    mlnrrbrt likes this.

  7. #227
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    xd elég nagy vicc tényleg de inkább szomórú h a leglátogatottabb téma a már csak nekem nem megy cimű ?

    leszek én még aktív de teknikai problémáim vannak

  8. #228
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    xd elég nagy vicc tényleg de inkább szomórú h a leglátogatottabb téma a már csak nekem nem megy cimű ?
    az emberek leginkább panaszkodni és kifogásokat keresni szeretnek. mindkettőre tökéletes az a topik, mi a fenéért néznének akkor handelemzést például, ott gondolkodni kell meg kiderülhet, h valamit rosszul csinálnak..

  9. #229
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    nagy igazság !!!

    nagyon sokra tartom azokat az embereket akik hajlandóak észre venni magukban a hibát !

    az ellenkezőre inkább ne mondok semmit ...

  10. #230
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    szerintem az is probléma, hogy más műfajban (szinte) nincs kompetens játékos.
    nem mindenki 6max nlh cg-t játszik...talán ez a legnépszerűbb, de régen
    azért színesebb volt a paletta, enyhén szólva...
    ha magamból indulok ki, ki az aki tud itt segíteni turbo hu sng-ban?
    $50+ limiten. kb. senki, így csak unaloműzésre nyitom meg a PA-t.
    meg néha nyomok egy rossz választ a napi kérdésre

    a nem hobbijátékosok áttértek a külföldi fórumokra, ennyi...
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •