Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Mabohai és Unicum next a WCOOP HU event 2. napján

  1. #11
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Grat.

  2. #12
    Fanatikus tag Sobi avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hely
    Várpalota
    Hozzászólások
    318

    Alapbeállítás

    Szép volt, gratulálok!

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Köszi a gratulációkat és a szurkolást is azoknak, akik ott voltak

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Troll úr, aki ilyen remek hozzászólásokért képes egy nicket gyártani! Ha csak az utolsó meccset láttad, igazat kell adjak Neked! Remélem, most sikerült meglepjelek

    Ennek ellenére, ha hajlandó vagy kibújni a(z) (ál)nickneved mögül, azt hiszem nem hagyhatom ki a lehetőséget, hogy egy 100 meccsig tartó HU párbajban tanulhassak Tőled. Bár ennek sok esélyt nem adok sajnos
    Mindenféle támadás nélkül, vajon Dzsudzsákék is felajánlották a román meccs után az őket szidó fórumozóknak, hogy egy meccsen megmutathatják 1-2 havi fizetésüket feltéve hogy kell focizni?

  5. #15
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    én csak azt nem értettem, hogy ha törn tpgk call, akkor river q-n miért nem snap call vagy tank fold?
    (a parti előtti nagyképűsködés nyilván gáz volt, és általában táptalaja a kudarcnak, de ez más kérdés)

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenféle támadás nélkül, vajon Dzsudzsákék is felajánlották a román meccs után az őket szidó fórumozóknak, hogy egy meccsen megmutathatják 1-2 havi fizetésüket feltéve hogy kell focizni?
    Nem, de két okom is volt, hogy így tegyek.
    1, Ő nem szurkoló, hanem nagybetűs Troll. Ha megnézed mind a 6 hozzászólását, láthatod, hogy szinte csak ilyen megnyilvánulásokra keres lehetőséget. Valamiért én szeretek válaszolgatni az ilyeneknek, ha megtalálnak, erről esetleg később le fogok szokni, de lehet, hogy nem

    2, Hátha véletlenül elpattan nála valami és tényleg játszani akar Dzsudzsákék azért kapnak pénzt, mert az emberek jegyet vesznek a meccsükre, én azért, mert leülnek velem játszani.

    Nem vettem támadásnak, jogos kérdés volt.
    kidelpiero likes this.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én csak azt nem értettem, hogy ha törn tpgk call, akkor river q-n miért nem snap call vagy tank fold?
    (a parti előtti nagyképűsködés nyilván gáz volt, és általában táptalaja a kudarcnak, de ez más kérdés)
    Jó kérdés. Snap call nyilván azért nem, mert nem tűnt blöffnek a river bet sizing és timing miatt. Innentől megpróbáltam felállítani neki egy value ranget, amivel így játszana. Korábban amikor check backelt turnön, gyenge volt, kivétel nélkül, emiatt nem feltételeztem nála slowplayelt monstert. Kb 9x és Qx maradt a (value)rangeben. Turnön még gondolhattam random blöffre, mert megunta a turn leadjeimet, de riveren már szinte biztosan value volt a bet. Sajnos sikerült kibillentenie a komfortzónámból, nem akartam sokat dobni neki az agresszív stílusa miatt, ezért előző meccseimen jól bevált türelmesebb river játék helyett nem akartam elhinni a beesett Q-t és megadtam. Kevésbé deep struktúránál lehet, hogy nem hiba a call, de itt elég meredek volt sztem.

    A parti előtti chatben annyi történt, hogy megkérdeztem a hypereseket, van-e valami infojuk róla. Kiderült, hogy Ps-en és FTP-n is nagy mintán nem túl nagy téten stabil vesztő. Erre annyit írtam, hogy "jol hangzik " Szerintem ez messze van a nagyképűsködéstől, bár kinek mi a határ, nem tudom. Annak nyilván örültem, hogy nem Elky vagy Isildur lesz az ellenfél, ez gondolom érthető

  8. #18
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek ellenére, ha hajlandó vagy kibújni a(z) (ál)nickneved mögül, azt hiszem nem hagyhatom ki a lehetőséget, hogy egy 100 meccsig tartó HU párbajban tanulhassak Tőled. Bár ennek sok esélyt nem adok sajnos
    Én már csak annak örülök, hogy van egy magyar reg, aki nem rám akar ülni...jk

    GG amúgy, szép eredmény. Egész kemény volt a mezőny...legalábbis még olyan 100-200 főél néztem, hogy kik vannak még bent, meg kik estek már ki, és elég sok HS-MS hyperes indult rajta (mondjuk a struktúra nem az ő terepük volt, de még ilyen struktúra mellett sem ülnék le szívesen bighuslával, SkaiWalkurrral, killifuplay-jel, meg a többiekkel játszani )
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •