Oldal: 16 / 30 ElsőElső ... 6141516171826 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (291) összesen
Like Tree70Likes

Téma: ardogan benéz

  1. #151
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Ja, csak mikor kérdése lenne, már nem lesz senki, aki válaszoljon.

  2. #152
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Akkor egy gyors elemezés:Az elsőt nem kicsit rontotta el (nem bad-beat). Nem értem miért kell pozíción kívül játszani JKval. De ha igen, akkor egy r rr után miért kell berakni. Még a húzók előtt sincs annyival, a kész kezek meg agyonverik. 2. hand: Milyen amatőr dolog az asztalnál káromkodni de tényleg. a) felesleges. b)inkább koncentráljon. c) bunkóság...
    BelaKecske and kriszand1 like this.

  3. #153
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 20.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor egy gyors elemezés:Az elsőt nem kicsit rontotta el (nem bad-beat). Nem értem miért kell pozíción kívül játszani JKval. De ha igen, akkor egy r rr után miért kell berakni. Még a húzók előtt sincs annyival, a kész kezek meg agyonverik. 2. hand: Milyen amatőr dolog az asztalnál káromkodni de tényleg. a) felesleges. b)inkább koncentráljon. c) bunkóság...
    Jó, majd koncentrálok, hátha esik még egy király
    Ultar likes this.

  4. #154
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 20.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, csak mikor kérdése lenne, már nem lesz senki, aki válaszoljon.
    Igazán fontos és elmés hozzászólás volt. Így tovább, gratulálok.

  5. #155
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 20.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    standard call az AK szinte bármilyen szituban.
    Nem vagyok biztos benne, hogy mindent én rontok el. Még egy olyan hozzászólásod nem volt nálam, ami valamely szinten emberszámba vett volna. Ha van rá mód, ne olvass, így nem lesz végtelen ingerenciád arra, hogy újra lealázz a profi hozzászólásaiddal.

    Köszi!

  6. #156
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Tudatni akartam veled, hogy ennek ilyen formában nincs sok értelme, ha később igazi válaszokat is akarsz majd a kérdéseidre. Anno én is postoltam a rossz szériákról a topicomban és csak azt értem el vele, hogy eltűntek az olvasók.

  7. #157
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Rit23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok biztos benne, hogy mindent én rontok el. Még egy olyan hozzászólásod nem volt nálam, ami valamely szinten emberszámba vett volna. Ha van rá mód, ne olvass, így nem lesz végtelen ingerenciád arra, hogy újra lealázz a profi hozzászólásaiddal.

    Köszi!

    Senki nem mondja, hogy mindent te rontasz el. Azt próbáltam többször is írni itt neked, hogy teljesen felesleges azzal foglalkozni, amit mást ront el, még akkor is, ha emiatt te zsetont vesztettél. Mivel saját tapasztalatból tudom, hogy a bad beat-eknek gondolt leosztások felén általában hibát követtünk el, afelé próbáltalak terelni, hogy a saját játékod fejlesztésével, hibáid kijavításával foglalkozz ahelyett, hogy a lemákolásokon idegeskedsz, vagy bad beat-nek veszel olyan leosztásokat, amik egyébként nem azok.

    Mióta aktív vagyok itt, mindenkinek kulturált hangnemben írtam, még a legnagyobb trolloknak is, akik közé te egyébként nem tartozol, megadtam a tiszteletet.
    Attól, hogy nyersen írom le a véleményemet, még emberséges vagyok. Szerintem egy kemény lehülyézés sokkal hasznosabb lehet, mint ha azt írom, hogy jaj de sajnállak, majd jobban fog menni, fel a fejjel, csak így tovább stb. Nálam is az előbbi válik be.
    Semmilyen személyes ellentét, vagy rossz indulat nincs bennem. Egyszerűen azt gondolom, hogy így tudok segíteni jobban, nyilván így is csak akkor, ha azért a befogadó fél is tesz.
    rockett likes this.

  8. #158
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Szerintem tényleg rosszul állsz a dologhoz. Ha normális handeket feltennél és kérdeznél tutira segítenének néhányan. Én a 93% körüli OPR ratingemmel nem vagyok egy Phil Ivey de néhány akkora leak-ed kiböktem mint amihez képest a Titanic oldala mikroszűrő:
    KJs: már írtam
    élő AK: egy 10-enpár BBs pushra autocall de előtte még hurrázva kétszer körbeszaladom az asztalt.
    KK: Berakod a stacked felét 40-50 BBn. Két hiba: 1 kitől vársz megadást. 2 így hogy fogsz lopni? 2,5-3BB max
    Káromkodás az asztalnál: Amellett hogy illetlenség, infó az ellennek. Én pl. tudnám hogy
    a) A szokásonál sokkal nagyobb az implied odszom ellened, mert tilten vagy
    b) Nem próbállak kiemelni mert nem fogod hagyni.

  9. #159
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 20.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Szia!

    Élő AK megadás; Ugyancsak tizenpár BB-s stackből, amikor fontos, hogy mennyi is lesz az az ITM, én azért elgondolkoznék...

    Az elemzést köszönöm!

  10. #160
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 20.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Ja igen, és még egy dolog.

    Online:

    A káromkodás valahol szándékos volt,
    hiszen épp azt kellett feltételezniük az asztalnál, hogy tilten vagyok, (ami így is volt persze). A KK-mra így mindenképpen megadást vártam, mert nem gondolnak nálam ilyen erős lapra. De-bocsi Bélakecske- :-) A SZERENCSE megint közbeszólt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •