Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree8Likes

Téma: százalék eladás itmbe érve

  1. #11
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A WSOP FT-vel kapcsolatban elolvastam a cikket, de mivel nem tervezek %-ot venni min 10k usd-ért, szerintem csak időelb@szás agyalni rajta, hogy ki a hülye
    én nem agyalok rajta, határozott elképzelésem van arról, hogy korrekt biznisz-e vagy sem, csak kíváncsi vagyok, hogy hoygan gondolkodnak emberek
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #12
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    érdekes (bár nem meglepő), hogy egy wsop ft kapcsán 30an beírják, hogy mekkora ****** a csávó, de ide szinte senki nem fejti ki, hogy miért is

    Brendon a roi meg az icm-et nem kéne összemosni
    Nem szimpatikus. Ezen nincs mit megmagyarázni.

  3. #13
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Átlagstackünk 1000$-t ér (ha jól számolom) a fizetési lépcsők sztem 1000 embernél kb lényegtelenek, a 10% ROI-ból elvileg lehetne becsülni, hogy mennyi edge-ünk van ITM után (ehhez ugye kellene egy ITM% is), de biztosan alacsonyabb, mint 10%, én olyan 1-2% MU-t pakolnék rá, hogy jól jöjjek ki a dologból, így 1%-ot mondjuk 10.2$-ért árulnék Persze tulképp annyiért árulnám, amennyiért csak veszik, jó játékostól meg 10$-nál többért nem vennék

    A WSOP-os ajánlat meg korrekt lenne, ha nem lenne adó, amennyiben az ICM-et elfogadjuk, mint helyes becslést a várható értékre.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én nem agyalok rajta, határozott elképzelésem van arról, hogy korrekt biznisz-e vagy sem, csak kíváncsi vagyok, hogy hoygan gondolkodnak emberek
    Jah, nem is azt mondtam, hogy te agyalsz rajta

    Amúgy szerintem az a korrekt biznisz, ahol betartják az előre megbeszélt feltételeket, bármi is legyen az, maximum az egyik fél rossz üzletet köt.

  5. #15
    mmm
    mmm nem elérhető
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 12. 26.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Chip count szerint számolnék,mivel icm-et 1000fő-re nem tudom milyen programmal tudok nézni.

    Chip count szerint ugyebár 1%: 8,25+1,75$(de 10-ért írnám ki, a félreértések miatt)
    10% roi: Mtt-n 10%-os roi alatt ki is venne ? Szóval ezt én nem tudom érdemlegesen beépíteni egy 1000fős mezőnynél.

    Viszont mondjuk 10szeres vagy negyed stacknél tuti nagy az eltérés az icm és chip count között, olyan esetekben fogalmam sincs,hogy számolnék.
    Valószínűleg 10szeres stacknél kiírnám 1% 82,5+1,75$ , és senki nem venne, negyed stacknél meg nem adnám el.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •