Oldal: 29 / 126 ElsőElső ... 1927282930313979 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 281 - 290 (1251) összesen
Like Tree1638Likes

Téma: Vicc Topik

  1. #281
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Egy amerikai és egy orosz birkózó birkózik. Az orosznak van egy speciális fogása, amiből még senki sem tudott kiszabadulni. Az amerikai edző figyelmezteti birkózóját, hogy nagyon vigyázzon, nehogy őt is meg tudja úgy fogni.
    Zajlik a meccs, és egyszercsak az orosz sikeresen alkalmazza azt a bizonyos fogást. Az amerikai edző elfordul és elindul az öltöző felé, hiszen a mérkőzést úgy is elvesztették, amikor egy hatalmas üvöltést hall és végül az ő versenyzőjét hirdetik ki győztesnek.
    Az öltözőben kérdezi a birkózót, hogy mi történt?
    - Hát.. ahogy megfogott, nem tudtam szabadulni, de pont előttem voltak a tökei... Kinyújtottam a nyakamat és én bizony beleharaptam. A fene gondolta, hogy ilyen erőt ad, ha az ember tökön harapja saját magát!
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  2. #282
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    A kezdő focista leszerződik a keménységéről híres csapatba. Első edzésén az edző eligazítást tart:
    - A legfontosabb, hogy ha nem tudod a labdát elrúgni, akkor az ellenfélbe rúgj egy nagyot, nehogy elszaladjon. Na, kezdjük! Hol a labda?
    Mire egy hang a csapatból:
    - A fenébe a labdával! Kezdődjön a játék!
    TitusPullo likes this.
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  3. #283
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Halló?
    - Elnézést, ez a telefonszám a kilenc, három, négy, három, hét, hét, nyolc, öt, négy?
    - Nem, igen, nem, igen, igen, nem, nem, igen, igen.
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  4. #284
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Gorbacsov hazalátogat a szülőfalujába és találkozik régi ismerősével, a falu legöregebb emberével, Iván Kuzmicsovval.
    - Iván bátyám, van maganák videója?
    - Hogyne, még Hi-Fi tornyom is van.
    - És Tv-je van-e?
    - Hát persze, színes.
    - És tudja ki vagyok én?
    - Te vagy a tegnap érkezett amerikai újságíró.
    - Iván bátyám, hát nem ismersz meg? Gorbacsov vagyok!
    - Akkor meg mit hülyéskedsz, tudod jól, hogy még villany sincs az egész faluban.
    Pepe05 likes this.

  5. #285
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Az öreg macska mondja a fiatalnak:
    - Na fiam, ma elmegyünk kefélni. Ha mindig azt csinálod, amit én, akkor nem lesz semmi baj.
    Elindulnak. Mennek a háztetőn, ám elkezd esni az eső. Az öreg macska megcsúszik, és legurul. A szélén valahogy megkapaszkodik a csatornában. A fiatal csak nézi, hogy az apja ott lóg. Fogja magát, legurul, és ő is elkezd lógni. Lóg tíz percet, fél órát, majd megszólal:
    - Apám, én még tíz percet kefélek, aztán hazamegyek!
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  6. #286
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Beszélő

    Pécs, Nagy Lajos Gimnázium. Buszos osztálykirándulás keretében viszik a diákokat a kaposvári Csiky Gergely Színház, Dózsa György c. színdarabjának előadására.
    A baranyai megyeszékhelyről az út - busszal - kb. 1-1.5 óra. Időben el is indulnak, ám a busz defektet kap és a szókimondó buszsofőrnek egy órájába telik kicserélni a kereket. Így már természetesen nem érnek oda időben, csak amikor már javában folyik az előadás. Nosza, annyi baj legyen, a jegyek ki vannak fizetve, a helyek fenntartva, mind a negyven ember, élén sofőrünkkel megpróbálja laposkúszásban elfoglalni a székeket.
    Az előadásnak pont ebben a pillanatában ér a szövegkönyv ahhoz a részhez, amikor a jobbágysereget verbúváló Dózsa így kiált fel:
    - Hol késtetek, Parasztok?
    Mire hősünk magára véve a felszólítást, így vág vissza:
    - Hát b....m az anyád, lerobbant a buszunk, te k*csög!!!
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  7. #287
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    6 jel ami arra utal, hogy túl sokat pókerezel!!!


    1. Amikor a bácsikád infarktust kap vacsora közben, te csak annyit mondasz blöfföl!
    2. Az új ismerkedő dumád: mutasd mid van?
    3. A rendőr megállít gyors hajtásért 10 ezer, mire te: tartom és emelek!
    4. Az orvosod szerint „zseton könyököd” van.
    5. Annyit gyakoroltad a rezzenéstelen pókerarcot, hogy többször összekevertek Medveczky Ilonával.
    6. Szex közben azt kiabálod, All in, All in!!!
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  8. #288
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 18.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet Pepe05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kezdő focista leszerződik a keménységéről híres csapatba. Első edzésén az edző eligazítást tart:
    - A legfontosabb, hogy ha nem tudod a labdát elrúgni, akkor az ellenfélbe rúgj egy nagyot, nehogy elszaladjon. Na, kezdjük! Hol a labda?
    Mire egy hang a csapatból:
    - A fenébe a labdával! Kezdődjön a játék!
    Pepe is általában ezen a véleményen van

    http://www.youtube.com/watch?v=11enIeWNJbE
    Utoljára módosítva: TitusPullo által: 2013. 09. 20. 11:49

  9. #289
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    A nagypapám nemrég hunyt el. Úgy ment el, ahogy minden férfi szeretne: szex közben. Nagymamám zokogva mesélte, hogy vasárnap reggel nekiálltak a dolognak, mert nagypapának mindig a templomtorony harangja segített ritmust tartani. Máig élne szegény, ha nem jött volna arra az a k*rva Family Frost!
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  10. #290
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    - Hogy hívják Columbo húgát?
    - Ballonka!
    - És miért???!!
    - Mert Columbo ... Ballonka bátyja!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •