Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (48) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Konzol

  1. #31
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Hello

    Letoltottem a gta V-ot xboxra(complex verzio), LT3.0+os flash van benne, dash frissitve,abgx-syel futtatva, IMG burnnel kiirtam Verba DVD-kre(megfelelo iroval), es egy kulso vinyora szeretnem rainstallalni a disc1et, de valamikor megszakad az install vagy pedig kiirja h unreadable disc.

    Valaki tudna nekem ebben segiteni?Olvastam mar egy csomo hszt, de senki nem tud semmit

    thx

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello

    Letoltottem a gta V-ot xboxra(complex verzio), LT3.0+os flash van benne, dash frissitve,abgx-syel futtatva, IMG burnnel kiirtam Verba DVD-kre(megfelelo iroval), es egy kulso vinyora szeretnem rainstallalni a disc1et, de valamikor megszakad az install vagy pedig kiirja h unreadable disc.

    Valaki tudna nekem ebben segiteni?Olvastam mar egy csomo hszt, de senki nem tud semmit

    thx


    Vedd meg eredetiben! Nem hiszem el hogy nincs rá kibaszott 60 $-od...
    AlcoholPro likes this.

  3. #33
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 29.
    Hely
    győr
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello

    Letoltottem a gta V-ot xboxra(complex verzio), LT3.0+os flash van benne, dash frissitve,abgx-syel futtatva, IMG burnnel kiirtam Verba DVD-kre(megfelelo iroval), es egy kulso vinyora szeretnem rainstallalni a disc1et, de valamikor megszakad az install vagy pedig kiirja h unreadable disc.

    Valaki tudna nekem ebben segiteni?Olvastam mar egy csomo hszt, de senki nem tud semmit

    thx
    Szerintem az abgx-szel csak akkor kell futtatni ha lt 2.0-d van, mert akkor kell visszapatchelni. Csak simán írd ki abgx nélkül.

  4. #34
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 17.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    nem trollkodás de tényleg vedd meg, pont az a játék ami simán megérdemli /+online rész miatt is kell
    danfiu likes this.

  5. #35
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vedd meg eredetiben! Nem hiszem el hogy nincs rá kibaszott 60 $-od...
    Nyilvan nem a penz miatt, csak miota megvan flashelve a gep, azota sokkal konnyebb h itthon kiirogatom oket.

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Valaki tud olyan termet mondani, ahol ps3-at ki lehetne játszani? Ha nincs akkor xbox360 esetleg?
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  7. #37
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Hali

    Pesten hol lehet beszerezni dupla retegu verbatim dvd-ket azonnal? Mindenhol kerestem, de sehol nem talaltam,ahol azonnal belehetne szerezni vagy meg aznap leszallitanak

  8. #38
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali

    Pesten hol lehet beszerezni dupla retegu verbatim dvd-ket azonnal? Mindenhol kerestem, de sehol nem talaltam,ahol azonnal belehetne szerezni vagy meg aznap leszallitanak
    VERBATIM DVDV+8DL DVD+R k

  9. #39
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Nyitva tartás:
    Hétfő - Csütörtök: 9:30 - 18:00
    Péntek: 9:30 - 17:00

    ez nem jo

  10. #40
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ha olyan kisker. boltot keresel, ami szombat-vasárnap is nyitva van és raktáron tartanak dupla rétegű DVD-t, akkor azt felejtsd el. Drága, nagyon lassú a forgása, üzletileg elbszott dolog tartani belőle. Esetleg, ha véletlenül valaki rendelt, de nem vitte el. Amúgy is, nagyrészt csak a plázák vannak nyitva a hétvégén. Esetleg próbáld meg az edigital-t, ők elég nagyok ahhoz, hogy tartsanak. (vagy valami nagy műszaki üzletlánc - Media markt pl.)
    danfiu and Maxxxika like this.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •