Oldal: 73 / 85 ElsőElső ... 2363717273747583 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 721 - 730 (844) összesen
Like Tree398Likes

Téma: Minden ami Omaha Hi-Low!! (MTT,SNG,CASH)

  1. #721
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    De idegesítő mikor kedvvel leülsz játszani és veszi, veszi, veszi el a beülőket.
    5 BI pluszban kéne hogy legyek, erre 4 beülő mínuszban vagyok.(lent kép) Fogtam kinyomtam a k*rva anyjába a szoftvert, még mielőtt tiltre mennék.
    gusztustalanság.jpg
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  2. #722
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De idegesítő mikor kedvvel leülsz játszani és veszi, veszi, veszi el a beülőket.
    5 BI pluszban kéne hogy legyek, erre 4 beülő mínuszban vagyok.(lent kép) Fogtam kinyomtam a k*rva anyjába a szoftvert, még mielőtt tiltre mennék.
    gusztustalanság.jpg
    Ismerős... Mostanában már annak is örülök, ha összejön egy BE session

  3. #723
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    NL25-ön is lehet mostantól Zoomolni hi/lo-ban.
    Be the shover not the caller!

  4. #724
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet bakyka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NL25-ön is lehet mostantól Zoomolni hi/lo-ban.
    Néztem én is de semmi mezőny.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  5. #725
    Pg9
    Pg9 nem elérhető
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 09.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De idegesítő mikor kedvvel leülsz játszani és veszi, veszi, veszi el a beülőket.
    5 BI pluszban kéne hogy legyek, erre 4 beülő mínuszban vagyok.(lent kép) Fogtam kinyomtam a k*rva anyjába a szoftvert, még mielőtt tiltre mennék.
    gusztustalanság.jpg
    Legalább jól játszol. Engem inkább az szokott kiborítani ha én cseszek el valamit.
    Ahhoz képest az hogy mondjuk az ellenek leesik a 2 out az már tényleg semmi
    soux likes this.

  6. #726
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Még a mai nap éppen befér ide ez a hand.
    Ezeket a handeket sokkal jobban szeretem, mint a std. megnyert partikat.

    Pot Limit Omaha Hi/Lo Tournament
    PokerStars
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $6.71+$0.29

    Stacks:
    SB (1,488) 50bb
    bradlacko (BB) (1,512) 50bb

    Blinds: 15/30

    Pre-Flop: (45, 2 players) bradlacko is BB
    SB raises to 60 (1413), bradlacko raises to 180 (1302), SB calls 120 (1308)

    Flop: (360, 2 players)
    bradlacko bets 270 (1062), SB raises to 540 (768), bradlacko goes all-in 1,332 (0), SB folds (768)

    Final Pot: 1,440

    bradlacko wins 2,232 (net +720)

    SB lost 720
    matteo85h and Szerencsefia like this.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  7. #727
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hely
    Százhalombatta
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Gondolom már volt egy pár hand az ellenfélről. Ez az akció amit csak pár ember ellen próbálnák meg . Mostanában csak hu. nyomod ? Mert Mtt-n nem nagyon látlak ellenben Matteo-val mindig összefutunk :-D
    Utoljára módosítva: Szerencsefia által: 2013. 09. 25. 11:00

  8. #728
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet Szerencsefia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom már volt egy pár hand az ellenfélről. Ez az akció amit csak pár ember ellen próbálnák meg . Mostanában csak hu. nyomod ? Mert Mtt-n nem nagyon látlak ellenben Matteo-val mindig összefutunk :-D
    Neked hogy megy mostanában? Csak kíváncsi vagyok, hogy a PS minden magyar O8 játékosnál bekapcsolta a szopó gombot, vagy azért van kivétel?

  9. #729
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet Szerencsefia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom már volt egy pár hand az ellenfélről. Ez az akció amit csak pár ember ellen próbálnák meg . Mostanában csak hu. nyomod ? Mert Mtt-n nem nagyon látlak ellenben Matteo-val mindig összefutunk :-D
    Persze volt már lejátszott parti vele, adott szokások amik megfigyelhetők. Ezért mertem meghúzni ezt a lépést. Igen mostanság HU-kat játszom csak.
    Nem nyaliskodásból írom, de jól esik mikor 1-2 ilyen fórumtárs megkérdezi, hogy megy stb. Gondolok itt rád és BLaci kollégára. Nektek hogyan megy? (szól mindenkihez)
    Hónap végén teszek grafot, talán hamarosan írok blogot is. Pacsi nektek.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  10. #730
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hely
    Százhalombatta
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Szerencsére mostanában 4-5 versenyből azért összehozok egy ft.-t úgyhogy az mtt-vel semmi gond de lehetne jobb is az ft. szereplésem.Viszont azt megfigyeltem ha buborék van teljesen mindegy mi a lapom ha olyan ellen megyek akinek több zsetonja van kiesek a legjobb prémium lappal is , ha én terrorizálok több zsetonnal akkor viszont fordítva is igaz. Inkább a cg. ami még mindig nem megy úgy ahogy kéne mondjuk azt inkább sima omahá-ban nyomom, ha van időm rákészülni akkor egész jó de ha csak megy az mtt-s asztalok mellett akkor mindig bukó. A Wcoop-n egyenlőre semmi de azért még a pénteki nap lesz rá lehetőség,pláne ha előtte nem egész nap játszok mint a PLO/8 előtt, mikor egész nap sat-oztam , meg megpróbáltam a magas pályát elérni 7$ szinten . Aminek persze az lett az eredménye , hogy a versenyre teljesen elkészültem . De sebaj most rápihenek így legalább már csak a lapok miatt kell izgulnom :-D
    GL mindenkinek

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •