Oldal: 38 / 126 ElsőElső ... 2836373839404888 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 371 - 380 (1251) összesen
Like Tree1638Likes

Téma: Vicc Topik

  1. #371
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Vízparton kétségbeesetten kiabál egy ember:
    - Segítség! A feleségem beleesett a vízbe. Nem tudok úszni, aki kimenti, annak adok 1000 forintot!
    Egy horgász gyorsan beugrik a vízbe, lebukik, nagy nehezen a partra húzza, majd kéri a fizetséget. A férfi megnézi a kimentettet, majd így szól:
    - Elnézést, de nem jól láttam. Ez nem a feleségem, hanem az anyósom.
    Mire a horgász szomorúan:
    - Sajnálom. Akkor mennyivel tartozom?
    AlcoholPro likes this.
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  2. #372
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    A professzorasszony bejelenti, hogy másnap vizsgatesztet írat, ezért csak az maradhat távol, aki súlyos balesetet szenvedett, fekvő beteg vagy meghalt egy közeli hozzátartozója.

    A tanulócsoport heccmestere jelentkezik:
    - Igazolt távollétnek számít a szexuális kimerültség is?

    A professzorasszony megőrzi nyugalmát a kitörő röhögésben is, és így felel:
    - Az nem igazolt mulasztás. Attól még nyugodtan eljöhet, legfeljebb a másik kezével írja meg a tesztet. Ha meg esetleg nem tudna leülni, akkor állva.
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  3. #373
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    A professzor azt fejtegeti, hogy a sperma glukóz-tartalma viszonylag magas.
    Egy orvostanhallgató leány megkérdezi:
    - Jól értettem: a férfiak spermája tele van glukózzal, mint mondjuk a cukor?
    A professzor igenlő válaszára így folytatja: - Akkor miért nem édes..?
    A kitörő röhögésből rájön, mit mondott, belepirul, de meghallja a professzor egzakt válaszát:
    - Azért nem érzi édesnek, mert az édességet ízlelő bimbók a nyelve hegyén vannak, nem a torkában.
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  4. #374
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 18.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Férj hazamegy a munkából:
    - Asszony, ma este megerőszakolósat játszunk!
    - DE ÉN OLYAT NEM AKAROK!
    - Ez a beszéd, szívem!
    Pepe05 likes this.

  5. #375
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Ha a jobb szemed viszket bánat ér,
    Ha a bal szemed viszket öröm ér,
    Ha a segged viszket aranyér!
    AlcoholPro likes this.
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  6. #376
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    A székely rákos lesz. Elmegy a fiával a kocsmába, mondja a haverjainak:
    - Hát, már nem sokáig iszogatok köztetek, hamarosan elvisz az AIDS.
    A fia csodálkozik, majd amikor indulnak haza, megkérdezi:
    - De édesapám! Nem is AIDS-e van, hanem rákja!
    - Persze! De így majd a halálom után egyik sem fogja megdugni anyádat!
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  7. #377
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Szuper UPC levél

    Az alábbi levél valódi, a UPC dolgozók szivárogtatták ki...

    "A 2009.11.12-én tett internet szolgáltatásban tapasztalt hibabejelentése érdekében technikus kollégánk 2009.11.13-án megpróbálta orvosolni a problémát, mert ön akkor nem tartózkodott otthon, illetve az adatbázisunkban nyilvántartott telefonszámon sem sikerült a kapcsolatot felvennünk Önnel. Kérjük, amennyiben az Ön által észlelt hiba még jelenleg is fennáll, jelezze társaságunk felé a 1221-es telefonszámon."

    És a válaszlevél :

    Kijelentem, hogy a fent említett napon végig az otthonomban tartózkodtam, és a kollégáját vártam, maguk meg itt b*ziskodnak velem. Az, hogy mint utólag kiderült, Önök nem tudnak beírni egy telefon-számot, úgy vélem nem az én hiányosságom. A megadott címen található lakás nincs körülvéve sem vizesárokkal, nem vezettem villanypásztort a Kaputelefonba, valamint nagytestű harci kutyák sem őrzik azt. Két kollégájuknak furcsamód már sikerült eljutni a lakásba, valamint felhívni engem a rosszul rögzített telefon-szám ellenére - bizonyára Danny Blue és Christian Panthera - szintű telepatikus képességeik segítségével. Mivel a kollégája baszott kijönni, és a hibát nemi szerve Ritmikus húzogatásával próbálta elhárítani, az általam érzékelt probléma még mindig fennáll. 9 -szer pofáztam el maguknak, hogy hibás a modem, Amit Önök biztosítottak. Maguk hülyének néztek, hiszen az Önök adatai szerint minden rendben.
    Ezek után persze még én hívjam fel magukat 10-edjére is, amivel úgy vélem, kimerítik a pofátlanság határát. Véleményemet az ügyről, a szolgáltatásról és a cégükről egyetlen köpéssel kifejezhetem. Öröm az ürömben, hogy ügyintézőik nagyon kedvesek és segítőkészek, az meg egy másik dolog, hogy a "kapcsolja ki a tűzfalat és a vírusirtót" - színvonalú tanácsaikkal nyugodtan kitörölhetem ám a seggem. Ha kellemes társalgásra vágyom, egy más jellegű emelt díjas telefonszámot tárcsázok.
    Mellékelten bátorkodtam elküldeni az önéletrajzomat is, mivel ennyi szaktudással én is rendelkezem, ezért örömmel lennék egy ilyen remek, Dinamikus csapat tagja.

    Szerencsére szolgáltatásuk ingyenes, vagyis pontosan annyiba kerül, amennyit ér, ez megmagyarázná, miért is akciós az első három hónapban. Megkísérlem elmagyarázni még egyszer, utoljára:
    1. A problémán forrása a hibás modem.
    2. Önök küldenek egy szerelőt, aki ért a számítógéphez, valamint egy működő modemet, továbbá egy hálózati kábelt, mivel ez a szar ami itt van, csak fojtogatós szexre alkalmas, másra nem.
    3. Küldenek a szerelővel egy embert, aki tudja használni a telefont, a kaputelefont, valamint a liftet, bár jöhetnek lépcsőn is, így ez csupán ajánlott opció.
    4. Kicserélik a modemet. A szerelő bejön, köszön a napszaknak megfelelően, leveszi a cipőjét, visszautasítja a felkínált frissítőt és kicseréli a modemet. A közlekedős ember kint marad.
    5. Aláírom a munkalapot, a szerelő elköszön és kimegy.
    6. Működik a szolgáltatás és mindenki boldog.

    Amennyiben a fenti hat pont nem megvalósítható, akkor ne fáradjanak a szolgáltatás kikötésével, mert kibaszom az egészet a picsába, mivel Önök megvalósították a szerződésszegés fogalmát, ugyanis ez nem szolgáltatás, Hanem egy fos. Egy FOS.

    Feltételezem, Önök jobban szórakoztak levelem olvasása közben, mint jómagam, de ne gondolják, hogy viccnek szántam, ez egy kibaszottul HIVATALOS PANASZ. Sajnálom, hogy méltatlan helyzetbe kerültem maguk miatt, de csak azoknak adom meg a tiszteletet, akik:
    1. Szintén megadják,
    2. Kiérdemelték,
    3. Félek tőlük.
    Sajnálatos módon Önök egyik kategóriába sem esnek bele, ezért hát levelem keserédes hangvétele.

    Amennyiben hajlandóak rendesen végezni a munkájukat, akkor Önök felhívnak az általam megadott telefonszámon, és egy Önök által kiválasztott időpontban készséggel állok rendelkezésükre.

    Várom megkeresésüket! Nyomorékok.

    Tisztelet nélkül:
    oTBo, Kukker, forexnub and 2 others like this.
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  8. #378
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Rómában elterjed a hír, hogy Spartacus b*zi. Nevezett éktelen haragra gerjed és kihirdetteti, hogy a következő szombat este a Circus Maximusban - annak bizonyítására, hogy nem meleg 1000 szűzleányt "rendez le".
    Eljön a nagy esemény napja, a C.M. dugig emberekkel, buzdítják a nagy bajvívót.
    -Spartacus! Spartacus!
    Spartacus nekifog, 500 pihegő lánykáig meg sem áll, a tömeg tombol:-Spartacus! Spartacus!
    700 után megtörli a homlokát , a nép tombol:
    -Spartacus! Spartacus!
    900 után egy kicsit lassít, a tömeg biztatja:
    -Spartacus! Spartacus!
    999-nél bizony a nagy bajvívó elájul, nem mozdul. Erre a nép:
    -Búúúúzi!!! Búúúúzi!!! Búúúúzi!!!
    Thorles, Maxxxika and iKeksz like this.
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  9. #379
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    A ritka könyvek gyűjtője összefut egy férfival, aki elmondja neki, hogy épp most dobott ki egy régi, szakadt Bibliát, ami ősidők óta ott porosodott a háza padlásán.
    - Valami Guten ... vagy kicsoda nyomtatta ki.
    - Csak nem Guttenberg? - kérdezi a könyvgyűjtő elképedve.
    - Hisz akkor maga a legritkább könyvek egyikét dobta a szemétbe! Egy Guttenberg bibliát a minap árvereztek el 8 millió dollárért!
    - Na, hát az enyém egy centet sem ért volna - mondja nagy nyugodtan az ember. Valami Luther Márton ugyanis összefirkálta az elejét.
    nadika, Pepe05, forexnub and 1 others like this.

  10. #380
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    A bejárónő 20% fizetésemelést kér. Az ház asszonya értetlenül néz és így szól:
    Nos Klárika, miért kellene felemelnem a fizetésedet?
    Asszonyom, három oka van. Az első: én szebben vasalok, mint maga.
    Ki mondta neked, hogy szebben vasalsz nálam?
    A maga férje mondta.
    Hm!
    A második ok az, hogy én jobban főzök, mint maga.
    Ez tiszta hazugság, ki mondta neked, hogy jobban főzöl nálam?
    Ezt is a maga férje mondta.
    Nocsak..!!!
    A harmadik ok az, hogy én jobb vagyok az ágyban, mint maga.
    Az asszonynak kikerekedik a szeme:
    Ezt is a férjem mondta neked?!
    Nem, asszonyom, ezt a kertész mondta nekem.
    Ő…mennyi emelést is szeretne?
    Thorles, Pepe05 and AlcoholPro like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •