Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (22) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 09. 25

  1. #11
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Tényleg elszámoltam, manapság már nem kézzel számolom Attól függetlenül a koncepció fontos hogyan közelitsük meg ezt a river szituációt.
    BelaKecske likes this.
    The credit belongs to the man in the arena.

  2. #12
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet kisgatyas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagyis ha betelünk 36 value kombót és 15 blöff kombót akkor villain számára teljesen mindegy mit csinál A8al. Ha 15blöff kombónál kevesebbet betelnénk meg, villainnek 100%ban kellene foldolnia a bluffcatchereit mivel az -EV.
    AHA. és van olyan villian aki tisztában van azzal hogy ezen runouton riveren mi hány %-ban bluffölünk?
    vagy inkább ránéz és azt mondja... hmm.. kól mert busted, vagy fold mert erős?
    termin likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #13
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AHA. és van olyan villian aki tisztában van azzal hogy ezen runouton riveren mi hány %-ban bluffölünk?
    vagy inkább ránéz és azt mondja... hmm.. kól mert busted, vagy fold mert erős?
    Villain azt csinál amit akar, kit érdekel?
    The credit belongs to the man in the arena.

  4. #14
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    átolvastam még1szer, értem amit írsz, (azt hiszem? )máshogy teszem fel a kérdést.
    Tehát írsz egy fix összegű lapkombót 36 amiből x-nek kell blöffnek lennie hogy villiannak mind1 legyen mit csinál.
    Ok.
    hogy jön ki a 36? miért nem lehet 50? vagy épp 14?
    azt nem értem hogy az adott runouton hogy feltételezhetsz olyat hogy 36 lapkombóval jutunk el épp oda, és abból x%ot fogunk megbluffölni?
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #15
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    oké végigolvastam 3szor is
    lényegében -hagyjuk a kombókat- érthetően megfogalmazva, itt ezen a runouton~ 2szer annyi value handünknek kell lennie mint bluffnek hogy villian számára indiferens legyen a döntés ezzel a sizeinggal. így van?
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #16
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    oké végigolvastam 3szor is
    lényegében -hagyjuk a kombókat- érthetően megfogalmazva, itt ezen a runouton~ 2szer annyi value handünknek kell lennie mint bluffnek hogy villian számára indiferens legyen a döntés ezzel a sizeinggal. így van?
    Jaja
    Amúgy értem én mire gondolsz mikor azt irtad, hogy villain nem tudja h mi %ban blöffölünk stb. Ha villain olyan hogy az optimálisnál többet callol, akkor hero számára van domináns stratégia, még pedig csak valueból kell betelni és semmit sem blöffölni. Ha pedig villain kevesebbet calloz mint ami optimális lenne számára akkor heronak 100%ban blöffölnie kellene. Ebben az esetben ez lesz a domináns vagy ha jobban tetszik exploitativ stratégia.
    naggeri likes this.
    The credit belongs to the man in the arena.

  7. #17
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    turnön megadott, akkor a river 2-essel miért dobna? ez senkinek nem jutott eszébe?
    Angel_1977 likes this.

  8. #18
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    turnön megadott, akkor a river 2-essel miért dobna? ez senkinek nem jutott eszébe?
    Azért, mert erős handet reppelsz.
    De akkor azért te sűrűn adsz meg hasonló szituban

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért, mert erős handet reppelsz.
    De akkor azért te sűrűn adsz meg hasonló szituban
    játékosa válogatja, van aki itt semmit nem fog már dobni, a weaktight regek viszont a marginális lapokat biztos fogják

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért, mert erős handet reppelsz.
    De akkor azért te sűrűn adsz meg hasonló szituban
    ezt te most komolyan így hiszed? mindenki máshogy játszik, cimbora...
    Pablitofelezer likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •