Oldal: 108 / 332 ElsőElső ... 85898106107108109110118158208 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.071 - 1.080 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #1071
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    ez a terem lesz az új full tilt poker... akinek kedves a rollja az meneküljön innen...
    ha van egy kis szabad időtök, akkor küldjetek nekik pár kedves levelet...
    pszibu likes this.

  2. #1072
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    HM1-et használva nincs HUDom a szatokon. A szokásos reg. versenyeimen minden ok a HUD-al. Nem tudom, hogy mi lehet a baj. Valakinek valami ötlet?

  3. #1073
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 03. 07.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Üdv, Miért nem lehet befizetni a Party Poker számlámra? Nem tudja valaki ez miért van?
    Folyton ezt írja ki mikor a pénztár gombra megyek. "Sorry, we no longer accept new players from your jurisdiction. Thank you"
    Nem vagyok egy új játékos, régi számla. Kiürült, hagytam, most tölteni akartam rá. De ezt írja ki.

  4. #1074
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet HunSaxo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv, Miért nem lehet befizetni a Party Poker számlámra? Nem tudja valaki ez miért van?
    Folyton ezt írja ki mikor a pénztár gombra megyek. "Sorry, we no longer accept new players from your jurisdiction. Thank you"
    Nem vagyok egy új játékos, régi számla. Kiürült, hagytam, most tölteni akartam rá. De ezt írja ki.
    Én a helyedben örülnék, hogy nem tudok befizetni. És ha találsz jobb opciót, akkor szerintem ne is erőltesd

  5. #1075
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Nem hiszem, hogy meg fog szünni a terem, inkább úgy látom hogy elég nagy fejlesztések, átalakitások zajlanak. Szerintem készülnek valamire. Az új GUI például kifejezetten pofás lett. A fish arány is elég jó. Lehet, hogy a Facebook bulira készülnek...?

  6. #1076
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet HunSaxo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv, Miért nem lehet befizetni a Party Poker számlámra? Nem tudja valaki ez miért van?
    Folyton ezt írja ki mikor a pénztár gombra megyek. "Sorry, we no longer accept new players from your jurisdiction. Thank you"
    Nem vagyok egy új játékos, régi számla. Kiürült, hagytam, most tölteni akartam rá. De ezt írja ki.
    Gondolom összefüggésben lehet ezzel:

    A Party-bwin elhagyja a magyar piacot

  7. #1077
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    749

    Alapbeállítás

    Idézet ilane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom összefüggésben lehet ezzel:

    A Party-bwin elhagyja a magyar piacot
    "Apa! Kezdődik...!!"
    Lassan mindenhol ez lesz, Srácok!

  8. #1078
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    Help please!

    Van valakinek ötlete, hogy miért nem megy a HM2 HUD a bwin fastforwardon? Ez így elég hülye kérdés, de:
    - WPT-n ugyanez gond nélkül megy
    - a hand history folderből látom hogy importál, a HM2 reportban látszik, játék közben is frissül
    - de bwinen bal felsőben ott hud menü, aztán semmi...

    (baromi sz.r hud nélkül játszani, azt gondoltam, hogy király lesz, ugyanazt nyomom, mint wpt-n, az összes regről van egy csomó handem, nekik meg ez a nickem ismeretlen lesz, amiből majd jó kis edgem lesz... azzt persze. mondjuk nem ezért jöttem át, csak mégis)
    kösz
    Utoljára módosítva: samseaborn által: 2013. 09. 08. 21:43

  9. #1079
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 09.
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás lobby

    Sziasztok!
    Van lehetőség versenylobby megnyitására az adott asztalról a szoftverben? Ha igen, hogyan?

    Előre is köszi a válaszokat,
    csiga

  10. #1080
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    224

    Alapbeállítás

    Szeretnék kiutalni PartyPokerről. Eddig csak deposítoltam VISA kártyáról. A kérdésem az, ha nincs hitelesítve még személyi ig., lakcímkártya stb. Ez miatt nem lehet probléma? Próbáltam feltölteni dokumentumot,de teljesen átláthatatlan.Ilyet ír hogy egyéb meg érvénytelen csekk stb. Ha meg feltöltöttem egy bankszámla kivonatos filet,azt írja pirossal h a fájl nem támogatott (JPG).Aki vágja ezt vagy csinált már ilyet megírhatná. Köszi.

    Elvileg azt írja ha volt már sikeres befizetésem VISA kártyáról, akkor lehet kiutalni is VISA-ra. USD- számlám van a Partyn, de a VISA kártyámhoz tartozó bankszámla Ft alapú. Itt átváltják vagy hogy működik? Azt látom hogy a kezelési költség 2.5 USD.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •