Oldal: 888 / 975 ElsőElső ... 388788838878886887888889890898938 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.871 - 8.880 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8871
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezekkel tisztában vagyok, pont ezért mondtam, hogy tekintsünk el a statoktól.
    Madj valaki PS-reg talán megírja a population tendency-t Nekem fogalmam sincs perpill mennyi.

  2. #8872
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    10bb körül a felső hány százalékra tennétek a push és hány százalékra a call range-t? tudom, hogy a statok is jók lennének ide, de most tekintsünk el ettől.
    szvsz a nash-t nyugodtan hasznalhatod default, az erosebb handekkel jobb mr/callozni, monsterekkel meg akar limpelni is. a melyebb dolgokhoz tenyleg kellenek az ellen statjai is adott eff. stakekre. meg egy kis pokerstoveolas
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  3. #8873
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Starson játszok 3.5 usd téten 2 és 4 emberes turbo hu sng-ket. egész jól megy, legalábbis szerintem. érdeklődni szeretnék, hogy van-e itt olyan, aki szintén ezen a téten játszott, majd lépett fel 7 dollárra. illetve, hogy mik a tapasztalatok, mennyivel erősebb eggyel feljebb a mezőny?

  4. #8874
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    Idézet nbzmgpkr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Starson játszok 3.5 usd téten 2 és 4 emberes turbo hu sng-ket. egész jól megy, legalábbis szerintem. érdeklődni szeretnék, hogy van-e itt olyan, aki szintén ezen a téten játszott, majd lépett fel 7 dollárra. illetve, hogy mik a tapasztalatok, mennyivel erősebb eggyel feljebb a mezőny?
    kb semmivel, max évente látsz majd egy reget is, told nyugodtan

  5. #8875
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Hely
    Piliscsaba
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Szintén érdekelne! Vagy már megvetted?

  6. #8876
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet fleaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szintén érdekelne! Vagy már megvetted?
    Ki és mit?

  7. #8877
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A push range alapvetően sose a top x % vagy ha mégis, akkor ott vagy bajok vannak vagy magas szintű a leveling. Call range ellenfél függő, szóval ez éppen egy helyesen megválaszolható kérdés.
    Miért te 3bb-n mr-elsz, vagy limpelsz? Vagy csak ha 70%-ot szeretnél mondjuk pusholni, akkor a top 50%, meg bottom 20% a középső 30-at meg dobod?
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #8878
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért te 3bb-n mr-elsz, vagy limpelsz? Vagy csak ha 70%-ot szeretnél mondjuk pusholni, akkor a top 50%, meg bottom 20% a középső 30-at meg dobod?
    10 bb körül kérdezték. És ott tényleg nem a top x% a push range. Én pl. limpelek a monsterekkel, sőt, ha valaki agresszív a limppel szemben, akkor még néhány egyéb erős lap is befér, emellett sokszor limpelek közepes 1-2 gapperekkel és van ennél gyengébb lap, amit meg pusholok.
    dexterjacko and BrenDoN like this.

  9. #8879
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 18.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Hyperhez kellene 10bb és alatti játékhoz egy push táblázat akinek esetleg van az légyszi ossza meg velem is vagy hogy honnan lehet leszedni elöre is köszönöm

  10. #8880
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Rocso20 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Hyperhez kellene 10bb és alatti játékhoz egy push táblázat akinek esetleg van az légyszi ossza meg velem is vagy hogy honnan lehet leszedni elöre is köszönöm
    Google--> Nash chart

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •