Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (37) összesen
Like Tree47Likes

Téma: Bukásnak ígérkezik a Runner Runner

  1. #11
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Watera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát, srácok ezt nem tudnám szívből ajánlani, gyengén kezdett, de ahogy burinho is írta a fullflössnél már én is letettem róla. Ha valaki nagyon unatkozik és már minden filmet látott a heti kínálatból akkor talán egy jegyet megér, de nem többet.
    Mi ez a fullflösh? Én láttama filmet premier estéjén, de angolul, abból nem rémlik ilyen. Magyar verzióban ilyet fordítottak?

    Nem egy kasszasiker film, de ettől függetlenül azt, hogy a magyar szinkron gagyi szar, azt nem kéne sztem egy filmmel sem azonosítani

  2. #12
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Nehéz nem azonosítani vele, ha úgy nézed.

  3. #13
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Mondanám, hogy ne úgy nézd, de sajnos kiirtották már mindenhonnan az eredeti nyelvű filmeket, feliratosakat főleg. Csak a MOM Parkban megy angolul, ott is felirat nélkül. De nyilván úgy értettem, hogy ennek semmi köze a készítőkhöz, a sztorihoz, szóval azt mondani, hogy azért szar, mert ez meg az a szakmailag gagyi dolog volt benne... hát, vicces. Angolul pl. nem rémlik semmi hasonló baromság, szerintem ponthogy figyeltek rá, hogy ne ejtsenek semmi vérgagyi pókeres kifejezést vagy mondatot.

    De azért jöhetne már inkább egy Rounders 2, mert ez nem volt egy kifejezett pokis film...

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    én is angolul néztem.
    mi az a "fullflöss"? felcsigáztatok
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 09.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Szórakoztató, egy-két régi emléket felidéző film, de szakmaiságot ne várjatok tőle, azokra ott vannak az oktató videók.

    Fullflösst az esélyekkel kapcsolatban hozták szóba a film során. 4%-ot mondott rá Justin.

  6. #16
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet risa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szórakoztató, egy-két régi emléket felidéző film, de szakmaiságot ne várjatok tőle, azokra ott vannak az oktató videók.

    Fullflösst az esélyekkel kapcsolatban hozták szóba a film során. 4%-ot mondott rá Justin.
    Akkor ez volt a hajón, mikor dumcsiztak. Angol verzióban normálisan runner-runner flush szerepelt, szóval újfent taps a magyar szinkronoknak (pfuj)
    Theci85 and Guguska like this.

  7. #17
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    ha nincsen benne három pár, én meg se nézem!

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 09.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha nincsen benne három pár, én meg se nézem!
    az első 5 percben van pókerezés, utána már csak háttérmunkásként kapcsolódik a pókerteremhez/szerencsejátékhoz

  9. #19
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Én is láttam... sajnos! De tovább rontottam az esélyeimet, hogy szinkronosan néztem meg. Konkrétan előttem voltak a szinkronszínészek, ahogy unalmasan felolvassák a szövegüket. Szakmai fordítót nem nagyon vettek igénybe. De nem szidom a magyar kollégákat, inkább csak annyit mondok, hogy nem emeltek a szerintem kicsit jó indulatú 5,4es pontozáson! Ha ncoreon azon gondolkozol, hogy a runner runner-t, vagy egy klasszikus barátok köztöt tölts le, akkor javaslom Magdi anyus lépcső gurulását!
    Viszont a "fullflöss" az király!

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Mi bajotok fullflössel?

    Csatolt képek Csatolt képek
    Harvey and forzadani3 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •