Oldal: 160 / 240 ElsőElső ... 60110150158159160161162170210 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.591 - 1.600 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #1591
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Most megkísérelek egy másik megközelítést: esetleg a vincsi gárgyult meg némileg?
    Úgyhogy épp készül az Ubuntuba bootoló pendrive, majd arról elindítom a laptopomat, utána vinyó ráköt és hátha sikerül varázsolni...
    "Egon, ez piszok jó!"

  2. #1592
    spl
    spl nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    @tables
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most megkísérelek egy másik megközelítést: esetleg a vincsi gárgyult meg némileg?
    Úgyhogy épp készül az Ubuntuba bootoló pendrive, majd arról elindítom a laptopomat, utána vinyó ráköt és hátha sikerül varázsolni...
    Az sajna bármikor megtörténhet :/ de ha jól emléxem azt írtad, hogy windows alatt ment jól
    Nem rossz 5let, hajrá hajrá Ubuntu-ban nem lesz ilyen problémád, integrated a GPT támogatás, szal az elvileg majd megcsinál mindent, amire szükséged van, csak félek hogy ettől még a NAS-os linux nem fogja tudni mountolni majd, de ne legyen igazam!

  3. #1593
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Igazad lett. Gond nélkül ment minden manipuláció. Úgyhogy valószínűleg feladom.
    Kértem már korábban a NAS supportjának is a segítségét: szoftver hibára gyanakodtak. Ezzel csak annyi a gond, hogy modolva van a fw, így tudtam rárakni a MySQL-t, viszont ha javítanak akkor szinte tuti új fw-t kapnék, ami nyilván nincs feltörve..
    "Egon, ez piszok jó!"

  4. #1594
    spl
    spl nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    @tables
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad lett. Gond nélkül ment minden manipuláció. Úgyhogy valószínűleg feladom.
    Kértem már korábban a NAS supportjának is a segítségét: szoftver hibára gyanakodtak. Ezzel csak annyi a gond, hogy modolva van a fw, így tudtam rárakni a MySQL-t, viszont ha javítanak akkor szinte tuti új fw-t kapnék, ami nyilván nincs feltörve..
    fukk, meg ez a helyzet is

  5. #1595
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Összeraktam egy gyenge p4 konfigot, internetezni gondoltam jó lesz.Proci celeron 2,2ghz,512mb memória.A videókat(pl:youtube) viszont szaggatva játsza csak le.Néztem feladatkezelőben h a proci 100%-on ment.Integrált 32mb-os videókártya van a gépben és nem tudom h az kevés a netes videóknak vagy a proci gyenge.

    2.kérdés
    internetet hogyan tudom megosztani a legkönnyebben,legegyszerűbben?Vezetékes kapcsolattal akarom.Ami bejön a lakásba azt szeretném két gépbe vezetni

  6. #1596
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Összeraktam egy gyenge p4 konfigot, internetezni gondoltam jó lesz.Proci celeron 2,2ghz,512mb memória.A videókat(pl:youtube) viszont szaggatva játsza csak le.Néztem feladatkezelőben h a proci 100%-on ment.Integrált 32mb-os videókártya van a gépben és nem tudom h az kevés a netes videóknak vagy a proci gyenge.

    2.kérdés
    internetet hogyan tudom megosztani a legkönnyebben,legegyszerűbben?Vezetékes kapcsolattal akarom.Ami bejön a lakásba azt szeretném két gépbe vezetni
    Szerintem a memória kevés.

    2.
    routerrel.

  7. #1597
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    a videókártya is gyönge

  8. #1598
    spl
    spl nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    @tables
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Összeraktam egy gyenge p4 konfigot, internetezni gondoltam jó lesz.Proci celeron 2,2ghz,512mb memória.A videókat(pl:youtube) viszont szaggatva játsza csak le.Néztem feladatkezelőben h a proci 100%-on ment.Integrált 32mb-os videókártya van a gépben és nem tudom h az kevés a netes videóknak vagy a proci gyenge.

    2.kérdés
    internetet hogyan tudom megosztani a legkönnyebben,legegyszerűbben?Vezetékes kapcsolattal akarom.Ami bejön a lakásba azt szeretném két gépbe vezetni

    XP? 512 az határeset xp-nél, 1GB-nak jobban örülne
    Youtube-on milyen videót néztél? SD, vagy HD?
    A 32MB-os vidikártya az igen gyenge online videónézéshez, még SD-hez is.
    Ősrégi gépemben: 2,2es celeron procival és 512MB memóriával mentek a youtube(SD) videók, igaz abban dedikált VGA volt, nem integrált. Nem a proci itt a szűk keresztmetszet, hanem inkább a 32mb-os integrált vga. szerintem.

  9. #1599
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet spl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    XP? 512 az határeset xp-nél, 1GB-nak jobban örülne
    Youtube-on milyen videót néztél? SD, vagy HD?
    A 32MB-os vidikártya az igen gyenge online videónézéshez, még SD-hez is.
    Ősrégi gépemben: 2,2es celeron procival és 512MB memóriával mentek a youtube(SD) videók, igaz abban dedikált VGA volt, nem integrált. Nem a proci itt a szűk keresztmetszet, hanem inkább a 32mb-os integrált vga. szerintem.
    xp
    Leggyengébb minőségre (144p) állítva is szaggatott,feladatkezelőben néztem a memóriát is, kb felén ment,u.hogy akkor valószínűleg a vga a ludas.

  10. #1600
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Vegyél még ramot, és az integrált vga-nak engedélyezd, hogy használjon a rendszermemóriából többet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •