Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (28) összesen
Like Tree28Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 09. 30

  1. #11
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én is kerestem a flop float turn basszunk oda neki opciót.
    Részben egyetértek, viszont ezen a boardon ezzel a lappal tudunk még EV-t felszedni, mivel 6,7,J,Q, off néha 8,9 off is elég lesz.. szóval nekem személy szerint tetszene a flop float turn bumm vákumban, viszont ahhoz hogy ez működjön - kapjunk azé foldot is- reg ellen kéne valami balance nyilván, amit nem tudom hogy van e ilyen line-ra.
    Oké az is, balance-ra meg nyilván az működik, hogy callozzunk floppon erős lapokkal, ami ilyen player ellen aki sokat lő turn-t, elég jó ötlet is hosszútávra. De magamból kiindulva azt gondolom, hogy az emberek viszonylag lazán mennek tovább turn raise-ek ellen (kivéve ha az mondjuk flush cardon törnénik), ezért amíg nem számít rá h szettem is lehet ott, nem játszanék így, illetve gyakori lesz tőle sztem a flop fold, illetve a flop call, turn fold line, szóval bátorkodnék floppon emelni így, h nincs nagyon sd értékem és teli van airrel a range-e. Így egyéb ok nélkül sztem ez olcsóbb és hihetőbb is.
    naggeri and forexnub like this.

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    42% SB stealhez tartozik egy 10%-os SB 4bet range is általában. Preflop játékkal, főleg BvB, edget szerezni manapság gyakorlatilag lehetetlen, csak azt éred el vele, hogy regek ellen játszod a nagy kasszákat.

  3. #13
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    42% SB stealhez tartozik egy 10%-os SB 4bet range is általában. Preflop játékkal, főleg BvB, edget szerezni manapság gyakorlatilag lehetetlen, csak azt éred el vele, hogy regek ellen játszod a nagy kasszákat.
    Jó, való igaz, hogy a pre 3bet-hez kevés információ volt a feladatban megadva, játék közben viszont 10-ből 10-szer pop up-ot nézek és sokkal részletesebb adatok alapján döntök.

  4. #14
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Szerintem nem kell visszaemelni, mert 4-ből 3-szor továbbhívja a turnt. Az iodds is jó, pont ezért. Ha visszahívunk, akkor vagy dobni fog, vagy ha nem , akkor meg nem fizet ki minket....A range-e ver minket,de ha esik a kártyánk, az nem lesz reserved. Profitábilis a raise is, de szerintem a call-lal maximalizálni tudjunk EV-énket.

  5. #15
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem kell visszaemelni, mert 4-ből 3-szor továbbhívja a turnt. Az iodds is jó, pont ezért. Ha visszahívunk, akkor vagy dobni fog, vagy ha nem , akkor meg nem fizet ki minket....A range-e ver minket,de ha esik a kártyánk, az nem lesz reserved. Profitábilis a raise is, de szerintem a call-lal maximalizálni tudjunk EV-énket.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    ott r-eljünk ahol dobni fog, és flop fog a legtöbbet

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    A megoldás tetszik. +1 érv a flopp agresszió mellet, hogy gyakran törn hívás nélkül megnézhetjük a rivert - ha elfogadjuk a szabadlapot. Persze mehet 2.barrel is törnön, ha úgy döntünk.

    Még jó lehet a Call is, ha törnön visszaemelés a terv. Hátránya, hogy bejöhet a lapja, vagy húzóra tehet szert, amikor is tarthatja a törn tétünket. Néha csak megadnék floppon azért, hogy még egy tétet elnyerjek ilyen helyzetben.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás Pre flop 3bet

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Preflop 3bet.
    Tight-nak lát minket ideje a light 3betnek!
    A legrosszabb dolog a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    nekem a sima call jobban tetszik, mert magasak a cbet értékei. egy emelésre csak olyannal jönne tovább ami agyonver minket. nem kéne elfelejteni hogy nincs kész lapunk :P
    ilane likes this.

  10. #20
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem a sima call jobban tetszik, mert magasak a cbet értékei. egy emelésre csak olyannal jönne tovább ami agyonver minket. nem kéne elfelejteni hogy nincs kész lapunk :P
    de épp emiatt dobhat sokat, mert magas a cbetje illetve javulhatunk meg dobhatunk is turn ha tovább jön.
    btw ezzel a felfogással elvileg sosem kéne blöffraiselni, hiszen olyankor mindig agyonver ami calloz
    pszibu and vadallat like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •