Oldal: 161 / 240 ElsőElső ... 61111151159160161162163171211 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.601 - 1.610 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #1601
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet Sambenez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vegyél még ramot, és az integrált vga-nak engedélyezd, hogy használjon a rendszermemóriából többet.
    ok,és ezt hol tudom megtenni?

  2. #1602
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Leginkább a bios-ban.

  3. #1603
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    thx,mindenkinek

  4. #1604
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ok,és ezt hol tudom megtenni?
    de én is adok rá engedélyt

  5. #1605
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    xp
    Leggyengébb minőségre (144p) állítva is szaggatott,feladatkezelőben néztem a memóriát is, kb felén ment,u.hogy akkor valószínűleg a vga a ludas.
    Nekem komolyabb kártya is csinált ilyet "rossz" driverrel (elvileg megfelelő driver volt, de valamiért szarul ment vele, és csak bizonyos verziójú driverekkel volt jó).
    Valószínűleg nem ez a baj, de egy próbát megérhet.

  6. #1606
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    egyébként ha megnyitsz mellette egy f*cebookot akkor is beszaggathat, akármilyen penge géped van. ezek már csak ilyenek. valami g*basz van a flash playerrel...

  7. #1607
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyébként ha megnyitsz mellette egy f*cebookot akkor is beszaggathat, akármilyen penge géped van. ezek már csak ilyenek. valami g*basz van a flash playerrel...
    igen,én is jobban utánaolvastam a dolognak és tényleg valamit elbénáztak vele.Ennél a konfignál sokkal erősebb gépeken is u.ez van.Majd megpróbálom régebbi f.playerrel talán,javít valamit a helyzeten.

  8. #1608
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen,én is jobban utánaolvastam a dolognak és tényleg valamit elbénáztak vele.Ennél a konfignál sokkal erősebb gépeken is u.ez van.Majd megpróbálom régebbi f.playerrel talán,javít valamit a helyzeten.
    hát hallod, vadi zsír laptopon elkezd szaggatni a vídíó, az már több mint gyanús. amint kiléptem f*ceről, nem volt gond. tehát egymást gerjesztik. ettől még mindkét oldal szerintem baromi jól van megcsinálva, önmagukban gyorsak (el is várható világcégektől), de egymást nem komálják (úgy értem egy böngészőben egymás mellett használva)

  9. #1609
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    FTP-n játszom, invitel ADSL internetem van, és mostanában túl sokszor kapcsolódom szét játék közben, pedig a net kapcsolattal semmi gond, böngésző működik, a hálózat használat 0,1-0,3 % közötti. Néha teljesen ki kell lépnem FTP-ről és újraindítani, de úgyse mindig jó. Mi lehet a megoldás?

  10. #1610
    Tag hoodyhoo66 avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    136

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    FTP-n játszom, invitel ADSL internetem van, és mostanában túl sokszor kapcsolódom szét játék közben, pedig a net kapcsolattal semmi gond, böngésző működik, a hálózat használat 0,1-0,3 % közötti. Néha teljesen ki kell lépnem FTP-ről és újraindítani, de úgyse mindig jó. Mi lehet a megoldás?
    Ha eddig nem volt gond, csak mostanaban kezdte, rakd ujra gepet, lehet beszedtel egy virust. Azzal kiszurted h a geppel van e valami gond. Ha van mobilneted, vagy valakinek probald ki azzal mit csinal, mobilnet eleg h pokerezz, ha azzal is ezt cisnalja akkor a gepeddel van valami. Ha mobilnettel jo, akkor valszeg a neted lesz a ludas, probald ki router nelkul, azzal kiszurheted azt is... es ha vegul mindeng megprobaltal, letudod redukalni a lehetosegek szamat egyre...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •