Szavazás eredménye: Szoktal-e omahazni es, ha igen milyen gyakran es milyen szinten?

Szavazók
494. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Szoktam,megelhetesi szinten

    14 2,83%
  • Szoktam, de veszto vagyok

    33 6,68%
  • Szoktam, de BE vok

    33 6,68%
  • Neha-neha funbol,amikor unatkozom

    73 14,78%
  • Nem szoktam egyaltalan

    39 7,89%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni funbol

    7 1,42%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni megelhetesi szinten

    22 4,45%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 229 / 369 ElsőElső ... 129179219227228229230231239279329 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.281 - 2.290 (3683) összesen
Like Tree2662Likes

Téma: danfiu omaha szekcioja

  1. #2281
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tudom , de nemtom hogy kell nagyobba, külön progi nélkül egyszerűen.
    Nagyobb méretben print screen és berakod paintbe, vagy ha win7-ed van, akkor képmetszővel.
    Utoljára módosítva: BT86 által: 2013. 10. 02. 01:38

  2. #2282
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    En Ashampoo Snap 6-ot hasznalok screenshotolashoz, pikk-pakk meg vagy vele

  3. #2283
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Frankó

  4. #2284
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 21.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Gratula a wcoop-hoz és a hónaphoz is, nice!
    Visszatérsz a PS-re?
    Úgy egyáltalán mi volt a benyomásod a PS mezőnyéről a microgaming-hez képest, amíg ott játszottál?
    Keményebb dió?
    (a videódban említetted ugyebár,hogy a PS-re mentél át 1-2 hónapra talán?)

  5. #2285
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Hali es koszi.

    Ps-en valoban jatszottam 2 honapot meg anno 100on, de annyira nem jott be(buko lett 2 egymast koveto honapom), de ebben en voltam a hibas, mert vilag eletemben 5-6 asztalon jatszottam(mostmar tudnek 8 asztalon is optimalis A jatekot hozni sztem microgamingen), de PS en latvan h a tobbi reg mennyi asztalon tolja, en is elkezdtem tolni 12-15 asztalon, amit nyilvan tudtam kezelni, de a jatekom egy nagy fos lett tole.

    De, ha az europai termekben kevesebb lesz a forgalom es mar stabilan feltudok lepni 5/10+ ra, akkor vszinu PS lesz a fo siteom.

  6. #2286
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 21.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Hm, ez nagyon elgondolkodtató ez az 5-6 asztal vs. 15-20 asztal kérdés.
    Sok asztalos játéknál (10+) én is egy irányt érzek a fejlődésben: viszzafelé :-), 4-5-nél észreveszek olyan dolgokat, amit amúgy nem...
    Persze, ellenpólusként: ott van oddsen, mipwnya, alien meg a többiek, ritkán láttam őket 20 asztal alatt, amikor midstakes-en tolták (oddsen sztem 200/400-on is nyitna 15 asztalt, de ott abból nincs annyi).
    Szóval úgy tűnik van akinek megy a fejlődés ilyen tömegben is...

    Játéktudásban nem volt különbség? Csak azért kérdem, mert a PS-en feszesebbnek tűnik a játék, gyakori a 18-24% player/hand érték, az európai site-okon 40-55%-kal simán lehet találkozni és nemcsak micro-n.

  7. #2287
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    A sok asztalozas vs keves asztalozas kerdes:

    A stars regek azert jatszanak 10 asztal+ sztem,mert:

    -Nagyon jo multitable skillekkel rendelkeznek
    -szuper szoftver
    -SNE pace
    -Igy jon ki a legjobb $/h

    Nyilvan, ha az ember vilag eleteben 6 asztalhoz volt szokva, akkor varatlan ugras neki a 10-12 asztalozas hirtelen, szal hozza kell szoktatni magadat, de akkor sem biztos h az A jatekodat fogod hozni. Azok a jatekosok, akik 2/4-25/50 kozott jatszanak, nem ma kezdtek a szakmat es ido alatt kifejlodott sok olyan kepesseguk,amelyek elosegitik az effele grind modot es az agyuk megtudja hozni a legoptimalisabb dontest toredek ido alatt, mint mondjuk egy 6 asztalozo gyenge reg.

    Nyilvan viszont, ha autopilot modban kezdenek el tolni(ami nem vszinu), akkor visszavennenek az asztalszambol vagy doppingolnak magukat session kozben h ez igy nem jo.

    Ami pedig a gyengeseget illeti europai termek vs ps, hat nem tudom. Nem lehet kijelenteni h az europai termek sokkal gyengebbek lennenek mondjuk 200ig, hidd el nagyon sok asztal van mar europai termekben, ahol 4-5 reg ul egy asztalnal, de ez van, ehhez kell alkalmazkodni.

  8. #2288
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Az uj teremben elkovetett elso session:



    Aki nem latta volna meg a revolution c. sorozatot, most kezdodott a 2. evada!


  9. #2289
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet marbury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hm, ez nagyon elgondolkodtató ez az 5-6 asztal vs. 15-20 asztal kérdés.
    Sok asztalos játéknál (10+) én is egy irányt érzek a fejlődésben: viszzafelé :-), 4-5-nél észreveszek olyan dolgokat, amit amúgy nem...
    Persze, ellenpólusként: ott van oddsen, mipwnya, alien meg a többiek, ritkán láttam őket 20 asztal alatt, amikor midstakes-en tolták (oddsen sztem 200/400-on is nyitna 15 asztalt, de ott abból nincs annyi).
    Szóval úgy tűnik van akinek megy a fejlődés ilyen tömegben is...

    Játéktudásban nem volt különbség? Csak azért kérdem, mert a PS-en feszesebbnek tűnik a játék, gyakori a 18-24% player/hand érték, az európai site-okon 40-55%-kal simán lehet találkozni és nemcsak micro-n.

    Az emlitett trio valoszinuleg azert tud 20+ asztalon oriasi winrate-et felmutatni, mert szuletett zsenik kb. (Bar mipwnya inkabb breakevenish jatekos), de nem ez az altalanos. Low, midstakes a nagyon sok asztalozo regek 50%-a BE, 20%-a kis nyero (0.5-2bb/100), 25%-a kis buko, 4%-a nagy buko, es kb 1% lehet aki nagy nyero.

    Szinte minden halozatban jatszok, de 40-55% avg vpip asztallal ritkan talalkozok mar sajnos. Ipoker pl mar erosebb mind PS.
    danfiu likes this.

  10. #2290
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    e 40-55% avg vpip asztallal ritkan talalkozok mar sajnos
    30+ nál már örülök. Bár ha én beülök ugyis felmegy 40+ ra
    danfiu likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •