Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (34) összesen
Like Tree30Likes

Téma: Németh András két EPT Barcelona side event partiját elemezte

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 27.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    ezért birom a handelemzéseket.. ahogy aptok irja, itt probirsnél semmi nincs. amit meg megpróbál reppelni az az ellennél van. tök sima a parti, ha az ellen szemszögéből nézed, szupersztenderden játszotta, ahogy az 1$ versenyeken. Ott röhögtem volna az AQsemmel hogy "na ez a fiatal profi most jól túlgondolkodja nekem, muhaha, amikor nálam épp nuts van", és mutatásnál még egy well playedet is beszúrnék ;-)

  2. #12
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aptok, en 2x olvastam el, amit irtal, de meg mindig nem ertem, h pontosan mire gondolsz??

    Lehet velem van a baj, mert ezt vegyes angol-magyar-fonetikus "irast" annyira nem vagom...
    Remélem a másodikat olvastad el kétszer és nem az elsőt. (nem ugyanaz a kettő). Nem baj ha nem érted olvasd el még párszor. A helyesírási hibák helyett próbálj a lényegre koncentrálni. Ha valamilyen kifejezésemet nem értesz kérdezd meg nyugodtan. Szerintem enyhe diszleksziám van szóval mindég teli lesz a szövegem helyesírási hibákkal. Csináld azt amit én : Nem foglalkozok vele

    Utóirat probirs fanoknak :
    Nem fikázni akartam őt. Szerintem jelenleg sokkal jobb játékos mint én. Igazából érdekelne a véleménye, hogy itt jó rangre teszem e ?
    orbitor likes this.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    LOL 66, wp Bandika, remélem le lettél slowrollozova
    dlotomi, danfiu, jatekos22 and 1 others like this.

  4. #14
    Lelkes újonc Ned Devin avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Hozzászólások
    84

    Alapbeállítás

    Tök jó volt olvasni Probirs elemzését. Jó lenne még sok-sok hasonló és videó is!!! Azért az akadémiának tanulságos lehet, hogyha megjelentett egy normális cikket, akkor a "pókeres élet krémje" is megjelenik a kommentelők között.
    dlotomi likes this.

  5. #15
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    @birs320 ez ütött

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Idézet Ned Devin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tök jó volt olvasni Probirs elemzését. Jó lenne még sok-sok hasonló és videó is!!! Azért az akadémiának tanulságos lehet, hogyha megjelentett egy normális cikket, akkor a "pókeres élet krémje" is megjelenik a kommentelők között.
    Igen sokan itt vannak , már csak maga Cream hiányzik!! Amugy még mindig nem tértem magamhoz és emésztgetem a handeket rangekre, slowrollokra , 3bet callolás értékért és satöbbi . Elemzem és szerintem jó úton járok h megértsem!

  7. #17
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    "Ezúttal nem jött be a blöfföm, az volt nála, amit én próbáltam előadni, nagyon megcsappant a stackem."

    kicsit fura megfogalmazás, inkább minden mást dobattál volna, de As-t nem akartál előadni.

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Ezúttal nem jött be a blöfföm, az volt nála, amit én próbáltam előadni, nagyon megcsappant a stackem."

    kicsit fura megfogalmazás, inkább minden mást dobattál volna, de As-t nem akartál előadni.
    LOL hihetetlen . Bedudorogsz Bandinak ? Pont h azt akart előadni, mi mást betelne ? Pont h a gyerek min gondolkodott , a turn lead miatt nem nagyon lehetett Andrásnál full sztem.

  9. #19
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    66 nagyon meleg, ha azt gondolja, hogy jól játszott vele...Igazából, ha nem ő lenne az aki, akkor azt mondanám, hogy telibe amatőr move-ok és felesleges levelingek sora....Ha agresszív játék folyik az asztalon, akkor mire számított UTG+1-ből 66-tal 80 BB deepen? Mondjuk számított a 3bet-re, akkor viszont miért nem lépte meg a 4bet-et? Azért benézni, hogy majd szerez kellemetlen pillanatokat az ellenfelének, ha felcsapják a flopot...enyhén gambling...nem éppen nevezném ezt stratrégiai gondolkodásnak...A flop utáni játéka meg egyáltalán nem volt rémisztő.
    Na mindegy, jó játékos a legjobbak között van, csak a véleményemet írtam le a hand-del kapcsolatban, nem támadom,mielőtt még valaki rámzúzzantana
    A másik hand viszont nagyon is korrekt!

  10. #20
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet Laci44 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL hihetetlen . Bedudorogsz Bandinak ? Pont h azt akart előadni, mi mást betelne ? Pont h a gyerek min gondolkodott , a turn lead miatt nem nagyon lehetett Andrásnál full sztem.
    ha probirsnél ott lenne az As, és ezt gondolná az ellenfél, akkor minden lapot eldobna és probirs nem szerezne még zsetont egy river hívással, amit amúgy a nuts-szal szeretne. így pontosan, ha probirs As-t reppel, akkor nem lesz nála As, hanem szinte mindig csak annál gyengébb (a kérdés, hogy mennyivel gyengébb és hogy azt az ellenfél milyen lapokkal callolja le). más szavakkal leírva, ha nutsod van, nem akarod a nutsot reppelni, akkor akarod, ha nincsen.

    jelen esetben tehát látszik, hogy nem akar megadást kapni (az overbet miatt is -ha probirsnél full lenne, ami kb ki van zárva-, akkor lehetne value az overbet), hanem dobatni akar, ergo nincs nála As.

    kompetens választ kérek arról, hogy miért írok hülyeséget.
    Utoljára módosítva: zvar19 által: 2013. 10. 03. 01:09
    Gaabeesz and AlcoholPro like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •