Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree3Likes
  • 2 Post By Ice-pocó
  • 1 Post By Pablitofelezer

Téma: IReadYrSoul nyerte a legtöbbet szeptemberben

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás IReadYrSoul nyerte a legtöbbet szeptemberben


  2. #2
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Nem hiszem el, hogy ezeknek az embereknek nyugodt életük van. hol 1 milla plusz, hol 2 milla bukta, egy pár napig break, aztán újra ez az amaz...Én nem tudom, de ez teljesen gambling-nek tűnik nekem, bár ha van mögötte egy jól kialakított koncepció, akkor le a kalappal a fiúk előtt
    midac and AlcoholPro like this.

  3. #3
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Van ott lóvé bőven, nem fognak sírva fakadni egy kis bukótól.

  4. #4
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Ez a Rui Cao már írt könyvet nem? Lehet nem veszem meg 1millás bukó után

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 08. 23.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Ha megnezzuk pl. a cikkben hozott leosztast akkor konnyen kiszamolhato az asztal atlag stackje, ami $244.361! Ha igy tekintunk mondjuk 1 millio minuszra, akkor az 4 buy-int jelent. Tehat ezek nyilvan nagy osszegek egy atlagembernek, de ha megvizsgaljuk egy kicsit jobban a dolgot akkor szerintem leszurheto, hogy nagyon minimalis kulonbsegek vannak es nagyreszt a pillanatnyi varianca es kis technikai edge-k dontenek. Ezert szerintem ezek a kimutatasok hosszabb idoszakra vonatkozoan lehetnek sokat mondoak.

  6. #6
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Soma85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha megnezzuk pl. a cikkben hozott leosztast akkor konnyen kiszamolhato az asztal atlag stackje, ami $244.361! Ha igy tekintunk mondjuk 1 millio minuszra, akkor az 4 buy-int jelent. Tehat ezek nyilvan nagy osszegek egy atlagembernek, de ha megvizsgaljuk egy kicsit jobban a dolgot akkor szerintem leszurheto, hogy nagyon minimalis kulonbsegek vannak es nagyreszt a pillanatnyi varianca es kis technikai edge-k dontenek. Ezert szerintem ezek a kimutatasok hosszabb idoszakra vonatkozoan lehetnek sokat mondoak.
    A 240k-s stack az jelen esetben 300bb deep. Szóval az 1 milla inkább 12 BI azon a téten, ami valóban nem tűnik vészesnek de azért 1 millió dollárról van szó. Az sztem nekik is fájhat, gondolom nincs 15-20M-es rollja egyiküknek sem.

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 08. 23.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 240k-s stack az jelen esetben 300bb deep. Szóval az 1 milla inkább 12 BI azon a téten, ami valóban nem tűnik vészesnek de azért 1 millió dollárról van szó. Az sztem nekik is fájhat, gondolom nincs 15-20M-es rollja egyiküknek sem.
    Persze, nyilvan fajo lehet 1-2 millio elvesztese, ez nem is kerdeses. Csupan arra probaltam ravilagitani, hogy ezen a teten elveszteni ennyit az nem feltetlenul jelenti azt, hogy nem jo jatekos valaki. Ott van pl. Ivey, aki talan ketsegkivul az egyik legjobb jatekos (igaz nem elsosorban online) es megis milliokkal minuszos az FTP ujrainditasa ota.
    Egyebkent arra en is kivancsi lennek, hogy valojaban mekkora rollal rendelkezhetnek ezek a jatekosok. Azt hiszem egy Sauce interjuban olvastam, hogy kb. 5 millio dollar lenne az az osszeg, amiert cserebe felhagyna a profi pokerrel. En ebbol arra kovetkeztetek, hogy most nyilvan nincs ennyije. Marpedig ha nincs, akkor ezen a szinten gyakorlatilag hatalmas kockazatnak teszi ki magat szinte minden HS jatekos...

  8. #8
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 19.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Idézet Soma85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ott van pl. Ivey, aki talan ketsegkivul az egyik legjobb jatekos (igaz nem elsosorban online)
    Elsősorban online is a legjobb Biggest Poker Winners - Top Money Winners in Online Poker

  9. #9
    Tag Pablitofelezer avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 17.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    ha 5 millioer abbahagyja akk biztos h nincs rolljuk ,meg amugy is ezek ballerek.. hany ien volt a multban akikrol mar semmit sem lehet hallani, Zigi Townsend stb. egyszeruen itt csak a nagyon erosek maradnak meg mint Ivey , Hansen akik nagyon televannak/sponzoralva vannak.
    Nezzetek meg Durrr is lassan a levesben van, kitudja mekkora adossaga van, mar sztekkelik pedig volt jopar millioja.. epp neztem twitteren multkor h kiszedtek a szarbol Makaon mert levagta magat, Isi elbukta az eves profitjat, joparmillat. kerdes hogy mibol fogja finnanszirozni a tovabbi bukasait/"pekhszeriajat" megnezed az overall online/lifetime eredmenyeit es rakeback pro .

    Akkor most johetnek azok a "meno pokeresek" akik aztgondoljak, hogy kacsak nelkul is *****jok lennenek es ownolnanak mindenkit, a valosag teljesen mast mutat, egy nagyon eros mezonyben az eletben nem leszel profitabilis, csak *****nagy variancia es breakevenkedes.
    erikkke likes this.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    az szép... IReadYrSoul 4000 leosztásbol 1,7 millió

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •